Jaroslav Nálevka
Dřevěné terasy a balkóny, výroba z exotického a tuzemského dřeva, péče a údržba

Nabízíme dodávku a montáž dřevěných teras a balkónů z nejrůznějších typů tuzemských i exotických dřev. Naši pracovníci se postarají o komplexní řešení vaší nové dřevěné terasy či balkónu, včetně veškerých stavebních prací. Zajistíme kompletní údržbu Vaší terasy pro zajištění dlouhé životnosti.

Výroba dřevěných teras

Dřevěné terasy a balkóny, péče a údržba, zajištění dlouhé životnosti

Nabízíme dodávku a montáž dřevěných teras a balkónů, díky kterým se dá rozšířit venkovní prostor o místo k relaxaci a posezení s přáteli. Naši pracovníci se postarají o komplexní řešení vaší nové dřevěné terasy či balkónu, včetně veškerých stavebních prací. Pro následnou dlouhou životnosti Vaší terasy a balkónu je důležitá pravidelná údržba, nejlépe pomocí speciálního oleje Pullex Bodenöl. Naši odborníci na dřevěné terasy vám poskytnou veškeré informace, které jsou pro péči o dřevěné terasy potřeba, nebo vám rádi tuto údržbu kompletně zařídí.

Dodávka a montáž dřevěných teras


Nabídka a typy dřevěných teras a balkónů z českých a exotických dřevin

Dodáváme terasy a balkóny z nejrůznějších druhů dřev. Z tuzemských dřev vybíráme borovici a modřín, především pro svoji oblíbenost a odolnost. K výrobě používáme také exotická dřeva, například bangkirai, které je nejodolnější a esteticky nejhodnotnější dřevo pro výrobu terasy. Další exotickou dřevinou, kterou pro výrobu používáme je massaranduba, která se používá hlavně pro svoji tvrdost a pevnost. S volbou toho správného dřeva pro Vaši terasu Vám rádi pomůžeme.

Dřevěné terasy a balkónyDřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Dřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Kvalitní dřevěné ploty a stěny na klíč, renovace plotů

Dřevěné pergoly a garážová stání

Dřevěné pergoly a garážová stání

Kvalitní dřevěné pergoly a garážová stání, výroba dle přání zákazníka

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné terasy a balkóny, výroba z exotického a tuzemského dřeva, péče a údržba