Jaroslav Nálevka
Kvalitní dřevěné ploty a stěny na klíč, renovace plotů

Vyrábíme dřevěné ploty a stěny na klíč od návrhu a zaměření až po výstavbu. Nabízíme montáž zvonků, poštovních schránek a dalších detailů. Renovujeme staré ploty s možnou výměnou jednotlivých částí. Ploty vyrábíme z vysoce kvalitních materiálů s použitím odolných nátěrových hmot.

Kvalitní dřevěné ploty a stěny pro Váš dům

Kvalitní dřevěné ploty a stěny na klíč, návrh a realizace

Vyrábíme dřevěné ploty a stěny na klíč, od návrhu a zaměření, přes kompletní zpracování, až po výstavbu. Samozřejmostí je také montáž zvonků, poštovních schránek a dalších detailů. Zajišťujeme veškeré stavební a zámečnické práce. Naše dřevěné ploty jsou ošetřeny vysoce kvalitním a odolným nátěrem, díky kterému si plot zachová dlouhou životnost a vzhledovou stálost za každého počasí. Nabízíme vysokou škálu tvarů a povrchových úprav, čímž se výsledný vzhled plotu dokonale přizpůsobí přání zákazníka.

Dřevěné ploty a stěny na klíč ve vysoké kvalitě


Renovace dřevěných plotů, plot jako designový doplněk pozemku

Nabízíme možnost renovace starých dřevěných plotů. Renovace spočívá v odstranění starého nátěru, opracování a aplikace nového nátěru. Na přání je možná také výměna jednotlivých částí dřevěného plotu. Renovaci je nejlépe provádět v období dubna až září. Starý zrenovovaný, i zcela nový plot může nejen ohraničit Váš pozemek, ale může sloužit i jako designový doplněk pozemku. Neváhejte nás kontaktovat, a my Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Renovace starých dřevěných plotůDřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Dřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Kvalitní dřevěné ploty a stěny na klíč, renovace plotů

Dřevěné pergoly a garážová stání

Dřevěné pergoly a garážová stání

Kvalitní dřevěné pergoly a garážová stání, výroba dle přání zákazníka

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné terasy a balkóny, výroba z exotického a tuzemského dřeva, péče a údržba