Eva Řičářová


Zbuzany 978, Rychnov nad Kněžnou 516 01

Svatební salon.

Nabízíme bohatý výběr:
- svatební šaty
- obleky
- společenské šaty
- rukavičky
- závoj
- doplňky do vlasů
- bižuterii
- spodní prádlo.

Není nutné hledat ani výrobce svatebních oznámení, zastupujeme několik předních tiskáren, jejich nabídka je velmi rozmanitá.

Pro nejmenší svatební hosty je tato událost stejně slavnostní jako pro snoubence. Družičky i mládence se snažíme vždy barvou a typem šatů sladit s ženichem a nevěstou. Spokojenost i těchto malých (ale důležitých) zákazníků je nám pak tou největší odměnou.

Nespecializujeme se pouze na svatební šaty. Velký výběr společenských šatů pro další příležitostí je zárukou, že si u nás vyberou i:
- rodiče snoubenců
- svědci
- ostatní svatební hosté
- maturantky mohou vybírat z elegantních jednoduchých línií i bohatých plesových rób ve všech velikostech.
- maturantům kromě klasických obleků (které budou stále módní) nabízíme vždy i aktuální řadu obleků podle momentálních módních trendů.

Věříme, že si v naší nabídce najdete přesně to, co jste hledali. Budeme se snažit Vám ve Vašich přáních vyjít maximálně vstříc.

IČ: 62044125
DIČ:
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • půjčovna svatebních šatů, svatební obuv, šaty pro družičky, zprostředkování svatby, česání a líčení nevěsty
  • dámská móda, sukně a halenky, saka a kabáty, kostýmy a tuniky

Zabýváme se zámečnickými činnostmi, otevíráním dveří i zámků aut, otevíráním trezorů, výměnou zámků a vložek, opravami po vloupání či zabezpečením objektů.

Související články
Maskoti - název mluví za vše
Maskoti - název mluví za vše

Obecně totiž na takové věci lidé nemyslí, ale když nad tím zapřemýšlíme, tak výroba maskotů musí být velká legrace. Výrobou maskotů se zabývá společnost Image on Stage. Vyhotovují maskoty na klíč. Dodají vám profesionální návrh, zvolí optimální materiály a každý výchozí maskot vždy co nejvíce odpovídá dané předloze.


Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.


Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů
Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů

Kde Vám snubní prsten vyrobí dle Vašich požadavků a Vašich přání? Přece ve firmě Zlatnictví a svatební salon ADONIS. Zlatnická dílna se zaměřuje na výrobu snubních prstenů přímo na míru, zatímco ve svatebním salonu Vás na svatbu krásně obléknou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm pořídíte také veškeré doplňky, kytice a mnoho dalšího.


Luxusní oblečení pro dámy, pány a děti i XXL móda
Luxusní oblečení pro dámy, pány a děti i XXL móda

To, že šaty dělají člověka je známá a jistá věc, protože oblečení dokáže přidat na kráse, sebevědomí a udělat z vás třeba důležitého manažera nebo o deset let mladší dámu. V případě, že chcete rovněž skvěle vypadat a být sami sebou v každém věku i s každou postavou, tak vás ve svých prostorech s radostí uvítá butik Zlechov kousek od Uherského Brodu.