Ohradníky s.r.o.


Mlýnská 627, Hodkovice nad Mohelkou 463 42

Vývoj, výroba, prodej, montáž, servis:
-elektrické ohradníky
-speciální zdroje pro elektrické ohradníky

E-SHOP:
-elektrické ohradníky
-speciální zdroje pro elektrické ohradníky

Ohradníky pro ZOO, ohradníky pro koně, pastevectví, lesnictví, chovatelství a ochranu proti vlkům při pastevectví.

IČ: 25476866
DIČ: CZ25476866
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Milan Valena

Elektrické ohradníky proti divoké lesní zvěři divočákům ochrana proti lesním zvířatům škůdcům.

Elektrické ohradníky proti divoké lesní zvěři divočákům ochrana proti lesním zvířatům škůdcům.

Firma OHRADNÍKY se specializuje na výrobu a prodej elektrických ohradníků v ČR. Provozujeme E-SHOP,kde nabízíme širokou škálu tohoto zboží. ZIMNÍ AKČNÍ NABÍDKA Probíhá sezona divočáků, a je třeba chránit si své pozemky. Nejlevnější a nejjednodušší ochrana jsou elektrické ohradníky. Elektrické ohradníky, akční nabídka zdrojů při nákupu v našem e-shopu. Proti divoké zvěři se používají ohradníky vybudované ze zdrojů SZ10 pro krátké ohrady a SZ30 pro ostatní. Technické parametry: - SZ 10: rozměry ŠxVxD: 190x100x270mm hmotnost: 2, 2 kg výst.energie: 3 J výst.napětí: 10 000 V - SZ 30: rozměry ŠxVxD: 190x100x270mm hmotnost: 2, 3 kg výst.energie: 5 J výst.napětí: 10 000 V Více na www.e-shop-ohradniky.cz. Neváhejte se na Nás obrátit!


Prodej e-shop montáž elektrické ohradníky pro skot zvěř zvířata ovce koně pro ZOO montáž elektrických ohradníků proti lesní zvěři.

Prodej e-shop montáž elektrické ohradníky pro skot zvěř zvířata ovce koně pro ZOO montáž elektrických ohradníků proti lesní zvěři.

Firma Ohradníky s.r.o. vyrábí, dodává a montuje kompletní sortiment výrobků pro elektrické ohradníky pro lesní zvěř a ostatní zvířata všeho druhu. V našem e-shopu naleznete například: -elektrické ohradníky pro koně -elektrické ohradníky pro ovce -elektrické ohradníky pro skot -elektrické ohradníky pro zoologické zahrady, ZOO -elektrické ohradníky pro psy -elektrické ohradníky pro domácí zvířata -elektrické ohradníky pro a proti lesní zvěři -elektrické ohradníky pro a proti divoké zvěři -elektrické ohradníky na šneky a slimáky -izolátory pro elektrické ohradníky -elektrické zdroje pro ohradníky Elektrický ohradník je nejlevnější a mnohdy i jediná účinná metoda, jak zabránit útěku chovaných zvířat nebo jak zabránit přístupu lesní nebo divoké zvěře do vaší zahrady či sadu, aby nenapáchala škody.


Elektrické ohradníky pro koně ovce skot zvěř zvířata ohradníky pro ZOO montáž elektrických ohradníků.

Elektrické ohradníky pro koně ovce skot zvěř zvířata ohradníky pro ZOO montáž elektrických ohradníků.

Firma Ohradníky s.r.o. vyrábí, dodává a montuje kompletní sortiment výrobků pro elektrické ohradníky pro zvěř, zvířata všeho druhu. V našem e-shopu naleznete například: -elektrické ohradníky pro koně -elektrické ohradníky pro ovce -elektrické ohradníky pro skot -elektrické ohradníky pro zoologické zahrady, ZOO -elektrické ohradníky pro psy -elektrické ohradníky pro domácí zvířata -elektrické ohradníky pro a proti lesní zvěři -elektrické ohradníky pro a proti divoké zvěři -elektrické ohradníky na šneky a slimáky -izolátory pro elektrické ohradníky -elektrické zdroje pro ohradníky Elektrický ohradník je nejlevnější a mnohdy i jediná účinná metoda, jak zabránit útěku chovaných zvířat, nebo jak zabránit přístupu lesní nebo divoké zvěře do vaší zahrady či sadu aby nenapáchala škody.


Elektrický ohradník proti divoké a lesní zvěři  AKCE PODZIMU 2011

Elektrický ohradník proti divoké a lesní zvěři AKCE PODZIMU 2011

PODZIMNÍ AKČNÍ NABÍDKA: Elektrické ohradníky, akční nabídka zdrojů při nákupu v e-shopu. Podzim je tu a množí se nepříjemné návštevy z lesa zejména divočáků na Vašich zahradách. Zabraňte ničení Vašich pozemků. Proti divoké zvěři se používají ohradníky vybudované ze zdrojů SZ10 pro krátké ohrady a SZ30 pro ostatní. Technické parametry: - SZ 10: rozměry ŠxVxD: 190x100x270mm hmotnost: 2,2 kg výst.energie: 3 J výst.napětí: 10 000 V AKČNÍ CENA: 3450,- vč. DPH - SZ 30: rozměry ŠxVxD: 190x100x270mm hmotnost: 2,3 kg výst.energie: 5 J výst.napětí: 10 000 V AKČNÍ CENA: 4039,- vč. DPHDalší produkty a služby
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití
  • krmiva pro zvířata, vybavení pro chovatele psů, akvaristické zboží, domácí mazlíčci, stelivo pro hlodavce
  • žací stroje, obraceče píce, shrnovače píce, lisy na kulaté balíky, lisy na hranaté balíky, lisy v kombinaci s baličkou, baličky na balíky sena, rozdružovače balíků, zemědělské mulčovače, příkopové vyžínače, frézy na drcení dřevin, zemědělské štěpkovače, rozmetadla průmyslových hnojiv rotační brány, zemědělské postřikovače, přepravníky balíků, zemědělské traktory, čelní nakladače, paletizační vidle, stroje na přípravu půdy, secí stroje

Hanoka - Ing. Hanzl Garážová vrata a brány Kladno

Související články
Prodej strojů Strip – Till v ČR
Prodej strojů Strip – Till v ČR

Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje na využití v zemědělství.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.


Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty
Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty

Společnost EPRO Trutnov s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s elektroinstalačním materiálem. Sortiment zboží zahrnuje od A do Z všechen potřebný materiál, široký sortiment výrobků, příslušenství a dokonce i služeb formou poradenství nebo provedených elektromontáží.


Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.