Penzion Archivní Sklepy Valtice- Jitka Machálková


Vinařská 98, Valtice 691 42

Penzion Archivní Sklepy Valtice- Jitka Machálková
Ubytování s vinným sklepem:
-5x dvojlůžkový pokoj
-1x třílůžkový pokoj
-1x čtyřlůžkový pokoj
-kapacita 17 lůžek
-televize
-sociální zařízení
-wifi
-vinný sklep
-možnost degustace vína.

V ceně je zahrnuto ubytování na 1 noc, snídaně formou bufetu.
Penzion není přizpůsoben pro pobyt zvířat.
Venkovní posezení, gril.

IČ: 16355130
DIČ: CZ6106091552
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jitka Machálková

Valtice ubytování, Penzion Archivní Sklepy Valtice- Jitka Machálk

Valtice ubytování, Penzion Archivní Sklepy Valtice- Jitka Machálk

Hledáte příjemné ubytování ve Valticích? Přijměte pozvání do našeho rodinného penzionu s vinným sklepem. Penzion Archivní Sklepy Valtice- Jitka Machálková nabízí ubytování nedaleko historického centra Valtic. Penzion se nachází v klidné části města v blízkosti Valtického podzemí. Součástí areálu pensionu jsou archivní sklepy, kde můžete ochutnat vína z rodinného vinařství Miroslav Machálek. Náš nově zbudovaný penzion nabízí tyto typy pokojů s příslušenstvím: 5x dvojlůžkový pokoj 1x třílůžkový pokoj 1x čtyřlůžkový pokoj Celková kapacita 17 lůžek televizor a soc. zařízení, wifi, vždy na pokoji. Ubytování nabízíme včetně snídaně. Podrobný popis našeho zařízení, ceník i fotogalerii najdete na našich webových stránkách www.archivnisklepy.cz Pokud jste skupina nebo pár, budete u nás určitě spokojeni. Valtice i okolí je svou polohou ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, vinařskou turistiku, výlety, dovolenou, relaxaci, ..... Valtice jsou součástí Lednicko-valtického areálu, památky UNESCO. Poznejte krásy Jižní Moravy pěšky nebo na kole a budete okouzleni přírodou, památkami i chutí valtického vína Těšíme se na Vás.


Ubytování Valtice, penziony Valtice, vinné sklepy, cykloturistika

Ubytování Valtice, penziony Valtice, vinné sklepy, cykloturistika

Spletité chodby našich archivních sklepů dýchají historií, která sahá až do 13. století. Přibližně v té době byl před městskou jihozápadní branou založen klášter minoritů, který byl zničen v období husitských válek. Na čas zapomenete, že existuje i svět nad Vámi... Součástí areálu našich archivních sklepů je nově zbudovaný penzion, kde nabízíme tyto pokojůe s příslušenstvím: -5x dvoulůžkový pokoj -1x třílůžkový pokoj -1x čtyřlůžkový pokoj Areál našeho penzionu je vhodny pro pobyt jednotlivců i větších skupin. Nejsme přizpůsoberni pro pobyt se zvířaty. Uzavřené parkování pro hosty. Splníme i Vaše speciální přání. Za příhodného počasí pro Vás otevřeme i venkovní posezení s grilem. Co nejsrdečněji Vás zveme k návštěvě našich sklepů i penzionu.


Ubytování Valtice

Ubytování Valtice

Nabízíme ubytování blízko centra, v klidné části města Valtice. Náš penzion Vás zaujme polohou místa i nádherným okolím. Celková kapacita ubytování je 17 lůžek., televizor a soc. zařízení je vždy na okoji. -5x dvojlůžkový -1x třílůžkový -1x čtyřlůžkový V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Nabízíme také návštěvu vinného sklepa, ochutnávky vína s občerstvením, posezení ve sklípku. Více informací na webových stránkách


Penziony , pensiony, ubytování Valtice

Penziony , pensiony, ubytování Valtice

Penzion Archivní Sklepy Valtice nabízí ubytování v našem areálu archivních sklepů. Nabízíme: -5 dvoulůžkových pokojů -1 třílůžkový pokoj -1 čtyřlůžkový pokoj -na všech pokojích - televize, sprcha, umyvadlo, wc, skříň, lampičky -ve všech pokojích okno -v našem penzionu nelze ubytovat domácí mazlíčky -cena pobytu zahrnuje snídani -snídaně formou bufetu -parkoviště pro hosty -venkovní posezení s grilem. Při návštěvě našeho penzionu můžete také navštívit v našem areálu vinné sklepy, kde si můžete pochutnávat na našem vlastním vínečku a dále můžete navštívit Valtice, valticko-lednický areál a jiné městečka či obce kde se konají různé akce. Více informací naleznete na webových stránkách.


Ubytování Valtice, penziony Valtice, vinné sklepy

Ubytování Valtice, penziony Valtice, vinné sklepy

Součástí našeho areálu našich archivních sklepů je i penzion, kde pro Vás nabízíme tyto typy pokojů s příslušenstvím: 5x dvoulůžkový 1x třílůžkový 1x čtyřlůžkový Areál penzionu je vhodný jak pro pobyt jednotlivců tak i větších skupin. Pro hosty je k dispozici uzavřené parkování v areálu. Při návštěvě se zastavte i v historických sklepech. Hodnota našich vinných sklepů z této doby je nevyčíslitelná. Nepopiratelný genius loci, celkový estetický dojem a vjemové zážitky, které právě takové prostory nabízí jsou nezapomenutelné. Na čas zapomenete, že existuje i nějaký svět nad Vámi... Slibujeme jediněčný zážitek. Minimální počet ...... 10osob.


Ubytování Valtice, penziony Valtice, sklepy Valtice

Ubytování Valtice, penziony Valtice, sklepy Valtice

Součástí našeho areálu našich archivních sklepů je penzion, kde Vám nabízíme tyto typy pokojů s příslušenstvím: -5x dvoulůžkový -1x třílůžkový -1x čtyřlůžkový Areál penzionu je vhodny pro pobyt jednotlivců i větších skupin. Pro hosty - uzavřené parkování. Náš penzion není přizpůsoben pro pobyt zvířat. Při návštěvě Valtic se těšíme na Vaši návštěvu i v našem penzionu.Další produkty a služby
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • prohlídka vinného sklepa, posezení ve vinárně, ochutnávky vín, volné degustace vín, řízené degustace vín, prodej vína ze sklepa


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.