Pila Benda s.r.o.
Bezpečný transport a přeprava zboží v kvalitních dřevěných obalech

Chcete si být jisti, že se Vaše zboží dostane na místo určení naprosto v pořádku? Pak si objednejte dřevěné obaly na míru, přepravní bedny, rošty, ohrádky a další, které vyrábí společnost Pila Benda s.r.o. Vaše zboží zůstane po celou cestu v bezpečí a využitím dřevěných obalů navíc šetříte životní prostředí.

Společnost Pila Benda s.r.o. vyrábí dřevěné obaly, které ochrání Vaše zboží při přepravě

Bezpečný transport a přeprava i rozměrných nákladů v dřevěných obalech

Potřebujete zajistit, že se Vaše zboží dostane na místu určení v bezpečí, bez rizika rozbití? Pak nás neváhejte kontaktovat – zabýváme se výrobou dřevěných obalů, které vždy přizpůsobíme na míru každému zákazníkovi. Ať už potřebujete ochránit menší zboží přepravované pozemní dopravou, nebo velké náklady transportované lodní či leteckou dopravou, všechny budou naprosto v bezpečí díky bednám, paletám, roštům či ohrádkám z naší výroby!

Výroba dřevěných obalů


Ekologické dřevěné obaly šetrné k přírodě od renomovaného výrobce

Jak pozemní, tak i lodní a leteckou dopravou se denně převeze tisíce tun nákladu. Pokud chceme myslet ekologicky a šetrně vůči životnímu prostředí, měli bychom se zamyslet nad tím, jak i způsob balení výrobků může ovlivnit životní prostředí. Využívejte k balení výrobků dřevěné obaly, které vyrábí naše společnost. Jsme na trhu již od roku 1944 a vyrábíme dřevěné palety i obaly všeho druhu, individuálně dle přání zákazníka. Disponujeme vlastní autodopravou, takže veškerý sortiment Vám dovezeme až na místo určení. Balte své zboží efektivně a ekologicky, díky našim dřevěným obalům!Dřevěné europalety

Dřevěné europalety

Výroba dřevěných palet, europalet pro logistiku, potravinářský průmysl

Výroba dřevěných obalů

Výroba dřevěných obalů

Bezpečný transport a přeprava zboží v kvalitních dřevěných obalech

Výroba nábytku z palet

Výroba nábytku z palet

Výroba bytového i zahradního nábytku z palet, zařízení do restaurací a barů