Pila Benda s.r.o.
Výroba bytového i zahradního nábytku z palet, zařízení do restaurací a barů

Už Vás nudí nábytek, který denně vidíte v letácích nábytkových řetězců? Chcete něco originálního? Řešení má společnost Pila Benda s.r.o., která se zabývá výrobou nábytku z palet. Ať už potřebujete zahradní nábytek, postele, obývací stěny, konferenční stolky, či vybavení do veřejného interiéru, společnost Pila Benda s.r.o. splní veškeré Vaše požadavky!

Výrobou nábytku z palet na míru se zabývá společnost Pila Benda s.r.o.

Výroba nábytku, originální postele, obývací stěny a konferenční stolky z palet

Způsob využití palet v přepravě a skladování je všem dobře znám. Víte ale, že palety se dají využít také pro výrobu nábytku? V posledních letech se z paletového nábytku stal doslova trend, a není divu! Pořiďte si nábytek, který je jedinečný a originální – zabýváme se výrobou postelí, které mohou vypadat přesně podle Vašich představ s čelem nebo bez, s nočními stolky i bez nich a s libovolnou povrchovou úpravou. Touto metodou si můžete také kompletně zařídit Váš obývací pokoj. Oproti běžně dostupnému nábytku má plno výhod - díky libovolné volbě rozměrů a barevného provedení, se paletový nábytek může maximálně přizpůsobit Vašemu prostoru a díky jeho unikátnímu designu nikdy neomrzí!

Výroba obývacího nábytku z palet


Zahradní nábytek z palet, dlouhá životnost díky kvalitním a odolným nátěrům

I Vaše zahrada může dostat nový a jedinečný ráz, díky zahradnímu nábytku z palet. Vyrobíme na přání truhlíky, květináče, zahradní posezení i lavice. Veškerý zahradní nábytek ošetřujeme kvalitními venkovními nátěry, aby odolal povětrnostním vlivům a vydržel tak co nejdéle. Tento zahradní nábytek využijete nejen do zahrady či na terasu, ale vhodný je také na balkón. Díky možnosti výroby individuálních rozměrů si můžete pořídit nábytek, který se Vám vejde všude!

Výroba zahradního nábytku z palet


Vybavení restauračních zařízení nábytkem z dřevěných palet

Chcete dát Vaší restauraci styl a odlišit ji od konkurence? Využijte naši nabídku výroby nábytku z palet, určeného pro veřejné interiéry. Jsme schopni navrhnout židle, stoly, lavice a barové posezení, které se hodí do restaurací, bister, hospod či pizzérií. Zašlete nám požadované rozměry, nebo nám zavolejte, a my si vše potřebné změříme přímo u Vás. Poté Vám vyrobíme nábytek v přesných rozměrech a v takovém barevném provedení, aby do Vašich prostor perfektně zapadal!

Výroba paletového nábytku do restauracíDřevěné europalety

Dřevěné europalety

Výroba dřevěných palet, europalet pro logistiku, potravinářský průmysl

Výroba dřevěných obalů

Výroba dřevěných obalů

Bezpečný transport a přeprava zboží v kvalitních dřevěných obalech

Výroba nábytku z palet

Výroba nábytku z palet

Výroba bytového i zahradního nábytku z palet, zařízení do restaurací a barů