ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE s.r.o.


Nejdecká 714, Lednice na Moravě 691 44
Vinařství Lednice Annovino, a.s. obnovilo slavnou tradici výroby vína v Lednici na Moravě a ve Valticích. Nabízí úspěšná vína Lednicko-valtického areálu a zážitkové poznávání vína a historie v labyrintu historických vinných sklepů ve Valticích VALTICKÉ PODZEMÍ, jehož délka dosahuje 800 m.

Vinařství zpracovává hrozny z více než 200ha vinic. Kromě vlastních, jsou to i hrozny z vinohradů Mendelovy univerzity, s níž úzce spolupracuje. Vyrábíme převážně přívlastková vína, která získávají ocenění na mnoha výstavách u nás i v zahraničí.
Zaměřuje se na odrůdy Rulandské šedé, Tramín červený, Ryzlink vlašský, Rulandské modré, Rulandské bílé a Sauvignon.

Značky našich vín:
-GRAND CHATEAU
-CHATEAU LEDNICE
-KOLONÁDA VALTICE
-APOLLON LEDNICE

VÍNO JAKO DÁREK - vína s vaším logem firmy na etiketě. Dárková balení.

Naše pobočky:
WINE CASH & CARY
Jablonec nad Nisou
Podhorská 74c, 466 01
Tel: (+420) 602 434 289
E-mail: zdarska@vinarstvilednice.cz
Provozní doba: Po - Pá: 8.00 - 16.00 hod.

Dům vína VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE
Jablonec nad Nisou,
největší specializovaný obchod s vínem v kraji.
Nabídka zejména moravských lahvových a sudových vín, ochutnávky vína, vinný bar, odborné degustace, Moravský sklípek.

Kontakt:
Komenského 23
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: (+420) 483 312 843
Mobil: (+420) 602 373 813
E-mail: vinoteka@dum-vina.cz
Internet: www.dum-vina.cz
Provozní doba:
Pondělí - Pátek 9:00-18:00, Sobota 9:00-12:00

Dům vína VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE
OC FORUM LIBEREC
Největší specializovaný obchod s vínem v kraji.
Nabídka zejména moravských lahvových a sudových vín.

Kontakt:
Soukenné nám. 46602 Liberec
Tel: (+420) 602 718 365
Provozní doba: Po-Ne 9:00-21:00
E-mail: liberec@dum-vina.cz
Internet: www.dum-vina.cz

Dům vína VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE
OC Olympia Mladá Boleslav
Největší specializovaný obchod s vínem v kraji
Nabídka zejména moravských lahvových a sudových vín.

Kontakt:
Jičínská 1350/III, 293 01 Mladá Boleslav
Tel: (+420) 725 462 424
Provozní doba: Po-Ne 9:00-20:00 hod.
E-mail: boleslav@dum-vina.cz
Internet: www.dum-vina.cz

Mediciální nápoje z vína, hroznové šťávy a bylinek:
-Kitl Šláftruňk, zklidňující a uvolňující účinky, 10% alkoholu.
-Kitl Životabudič, povzbuzující účinky, bez alkoholu.
-Zámečnická mast, na bolesti zad a kloubů
-Meducínka
-Šumavské bylinné

V letech 2012, 2013, 2014 a 2015 jsem získali ocenění veřejnosti TOP VINAŘSKÝ CÍL.
Letos jsme v tomto prestižním ocenění získali 1. místo.
Slavnostní vyhlášení ankety TOP VINAŘSKÝ CÍL 2015 proběhlo na mikulovském zámku. S potěšením a hrdostí můžeme oznámit, že v hlasování, které provádí veřejnost, jsme se potřetí stali s naší vinařskou destinací absolutním vítězem.
Děkujeme všem, kteří poslali svůj hlas právě nám.

Produkty
  • výroba a distribuce vín, degustace vín, prodej archivních vín, prodej sudových vín, vinařská turistika
  • bílá vína, červená vína, suchá vína, polosuchá vína, sladká vína, růžová vína, výběr z bobulí, výběr z hroznů, jakostní vína
  • řízené degustace vína, ubytování v penzionu s vinařskou tématikou, prohlídka vinařské oblasti, koštování vín


Související články
Úspěchy na národních i mezinárodních vinařských soutěžích

Vinařský dům Znojmo

Úspěchy na národních i mezinárodních vinařských soutěžích

V roce 2022 pokračujeme v úspěšném tažení národními a mezinárodními výstavami a soutěžemi. Jsme rádi, že ocenění získává celé portfolio našich vín - mladá vína řady Fresh, perlivá vína řady Sparkles, strukturní vína řady Selection, naturální vína řady Special kvevri i velká a plná vína vinifikovaná na akátových a dubových sudech z řady Special barrel. V letošním roce nás ještě čeká účast na velké mezinárodní soutěži AWC Vienna 2022 a nominační kolo do Salonu vín ČR.


Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

PPS Vinařství Strachotín

Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

Jižní Morava je pojem a místní víno stejně tak. Zvolit ale toho správného dodavatele vína tak, aby produkt, který si odnášíme domů, byl skutečně moravským vínem, není v dnešní době ještě stále tak jednoduché. Dovolte nám tedy představit jakostní vína s přívlastkem i archivní vína z produkce PPS AGRO Strachotín, tedy z vinařství v obci pod Pouzdřanskou stepí a co by kamenem dohodil na Pálavu. V nabídce najdete také například nepříliš známou odrůdu Neronet.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT s.r.o.

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.


Firemní články
Degustace vína, dobré jídlo i netradiční zážitky – to nabízí Valtické podzemí

Degustace vína, dobré jídlo i netradiční zážitky – to nabízí Valtické podzemí

Jste milovníkem vína a zajímá vás zážitková vinařská turistika? Navštivte Valtické podzemí na Jižní Moravě. Zdejší vinné sklepy nabízí řízené degustace vína pro malé i větší skupiny, příjemné prostředí a skvělou zábavu. Nezáleží na tom, jestli jste zkušený vinař nebo jen turista, který chce zkusit něco nového. VINAŘSTVÍ LEDNICE ANOVINNO nabízí něco pro každého.


Vinařství - prodej vín, vinárna, prohlídky vinných sklepů

Vinařství - prodej vín, vinárna, prohlídky vinných sklepů

Vinařství - prodej vín, vinárna, prohlídky vinných sklepů se sklepmistrem, degustace vín u VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO a.s. ve Valticích na jižní Moravě.


Vinařství s historickým vinným sklepem, vinotéka Valtice, Valtické podzemí.

Vinařství s historickým vinným sklepem, vinotéka Valtice, Valtické podzemí.

Vinařství s historickým vinným sklepem, vinotéka Valtice ve Valtickém podzemí - labyrint vinných sklepů to je VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO a.s. - úspěšná vína Lednicko-valtického areálu.


Ochutnávka skvělých vín ve vinařství, vinné sklepy Valtice

Ochutnávka skvělých vín ve vinařství, vinné sklepy Valtice

Ochutnávka skvělých vín ve vinařství, vinné sklepy, zážitkové vinařské programy, degustace vín od firmy VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO a.s. ve Valticích.


Vinařství na jižní Moravě, historický vinný sklep ve Valtickém podzemí.

Vinařství na jižní Moravě, historický vinný sklep ve Valtickém podzemí.

Vinařství na jižní Moravě, historický vinný sklep ve Valtickém podzemí - labyrint historických vinných sklepů s ochutnávkou vín od firmy VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO a.s na jižní Moravě u obce Lednice.


Dárková vína, víno jako dárek Lednice na Moravě - vína s vaším logem firmy na etiketě.

Dárková vína, víno jako dárek Lednice na Moravě - vína s vaším logem firmy na etiketě.

Dárková vína, víno jako dárek, vína v dárkovém balení s logem firmy na etiketě z vinařství Lednice Annovino na Moravě - netradiční dárek z vinařství.


Akce Valtického podzemí, historické vinné sklepy s ochutnávkou vín Valtice

Akce Valtického podzemí, historické vinné sklepy s ochutnávkou vín Valtice

Akce Valtického podzemí, historické vinné sklepy s ochutnávkou vín, chystané vinařské akce v roce 2016 u VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO a.s. ve Valticích.


Top vinařský cíl 2015

Top vinařský cíl 2015

Zajímáte-li se o různé vinařské ocenění, soutěže, výstavy a podobně a slyšeli jste o ocenění s názvem top vinařský cíl? Pokud ano přinášíme Vám novinky o ročníku 2015 a pokud ne můžete se u nás o tomhle ocenění dozvědět více. Top vinařským cílem 2015 se stalo potřetí naše Vinařství Lednice Annovino- Valtické Podzemí. Víno se zážitkem se nejlépe snoubí ve Valtickém Podzemí – Vinařství Lednice Annovino (dříve s názvem Vinařství Chateau Lednice). Rozhodly o tom hlasy spokojené veřejnosti. Naši nejnavštěvovanější vinařskou adresu už potřetí vynesly k absolutnímu vítězství v soutěži Top vinařský cíl. Právě víno spojené se zážitkem je hlavní myšlenkou projektu TOP Vinařský cíl. Soutěžit mohou jen místa, která tuto základní podmínku splňují. Nadhodnotou jsou pak výjimečnost, zvláštnost a neobyčejnost. A Valtické Podzemí – Vinařství Lednice Annovino, celoročně otevřený labyrint 13 obnovených a vzájemně propojených historických vinných sklepů, který už nemá daleko do jednoho kilometru, to bezezbytku splňuje. Pečlivě sestavovaná nabídka služeb a zážitkových programů, v nichž hlavní role hrají moravská pohostinnost, magické prostředí a vína z Lednicko-valtického areálu s vhodně kombinovanými pokrmy, velmi rychle ukázaly, že tato cesta je pro Valtické Podzemí správná. První vlaštovkou bylo ocenění turistického portálu Kudy z nudy v roce 2012 pro nejlepší vinařství a cena veřejnosti Vindemia publica v klání o Vinařství roku 2012. Spokojenost návštěvníků Valtické Podzemí spolu s vinařstvím zúročilo i v nově vzniklé soutěži TOP vinařský cíl, když se se stalo historicky první absolutním vítězem. V roce 2014 bylo ve stejné soutěži první v kategorii vinných sklepů. A letos se v plné slávě vrátilo k absolutnímu titulu. Přispívají k tomu oblíbené akce zimním sprašosocháním počínaje přes jarní kostýmované zahájení sezony, letní noc otevřených sklepů, burčákové a dýňové podzimní akce, svatomartinské husí hody a konče adventním podzemním jarmarkem. Po domluvě lze ve Valtickém Podzemí posedět kdykoliv v průběhu roku, lze si tam i zdarma pronajmout privátní boxy na víno. Valtické Podzemí je zkrátka TOP místo pro firemní či privátní akce, ušijí vám zde i program na míru. Vína z vlastních vinic či z vinohradů Mendelovy univerzity získala nejedno ocenění doma i v zahraničí. Vlajkovými loděmi jsou odrůdy Rulandské šedé, Tramín červený, z nových odrůd Hibernal a Sevar. Vyhlášená jsou také cuvée, např. Pohádkové, Hibruš, Casablanc a Pinot, likérové víno Cabernet Sauvignon, nebo Višňové.


VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. - Víno jako dárek, víno s vaším logem na etiketě, firemní víno, firemní akce.

VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. - Víno jako dárek, víno s vaším logem na etiketě, firemní víno, firemní akce.

Víno je originální dárek pro vaše blízké, kolegy či obchodní partnery. Kvalitní přívlastková vína VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO a.s. z Moravy s mnoha oceněními v kombinaci s vaším logem nebo textem se stávají originálním a nezapomenutelným dárkem. Darujte vína zrozená v Lednici. VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO obnovilo slavnou tradici výroby vína v Lednici na Moravě. Nabízí úspěšná vína Lednicko-valtického areálu a zážitkové poznávání vína a historie v labyrintu vinných sklepů VALTICKÉ PODZEMÍ. Firemní víno s vaším logem na etiketě je daňově uznatelnou položkou. Poskytujeme množstevní slevy. Vína vám dovezeme kam budete potřebovat. Vína jako dárek vám samozřejmě rádi dodáme i v dárkovém obalu. Dárková balení vín v papírových kartonových obalech na 1, 2 nebo 3 vína. V nabídce i exkluzivní kolekce výběrových vín v dřevěné dárkové kazetě. Darovat můžete také PRIVÁTNÍ ARCHIVNÍ BOX. Ve Valtickém Podzemí jej můžete mít jen za nákup vína na 1 rok ZDARMA. Valtické Podzemí – labyrint historických vinných sklepů – místo pro vaši firemní i soukromou akci. Ochutnávky vín, rauty, oslavy, degustační programy. Zážitková vinařská turistika. Více informací na infolince Valtického Podzemí 723 600 423 nebo info@valtickepodzemi.cz. www.valtickepodzemi.cz. A nezapomeňte. VÍNO JE NEJLEPŠÍ DÁREK! Víno jako dárek. Firemní víno. Další informace získáte na těchto kontaktech: ČECHY: tel.: +420 602 627 105 MORAVA: tel.: +420 724 331 382 obchod@vinarstvilednice.cz


Vinařské akce, otevřené sklepy ve Valtickém podzemí

Vinařské akce, otevřené sklepy ve Valtickém podzemí

Otevřené sklepy ve Valtickém podzemí pro Vás připravili zajímavý podzimní vinařský a kulturní program. Milovníci dobrého vína, Lednicko-valtického areálu a Valtického podzemí, zveme Vás k nám na vinařské akce v rámci Dýňového a Burčákového podzimu. Začínáme prvním zářijovým víkendem (5.-6. září), kde v sobotu budeme volit MISS Burčák. Druhý víkend patří tradiční akci vyhlášeného Valtického Dýňobraní, tuto akci si nenechte ujít zejména s dětmi, je to skvělé spojení zábavy a světa dětí a dospělých. Třetí víkend v duchu "Září-Valtické burčáky vaří" - čeká Vás naše klasika, v podobě libých a hojných tónů cimbálky CimbálMEN Zdeňka Valáška, grilovaných specialit Jary Cigáně a samozřejmě burčáku a vína. Víkend 25.-26. září je vyhrazen Valtickému Hudbobraní - to je ojedinělý projekt spojení vína, burčáku a místních kapel a interpretů. Samozřejmě pro Vás budeme mít burčák, cimbálku, naše Sklepiéry a speciality Valtického Podzemí i v rámci Valtického vinobraní, které bude první říjnový víkend. Těšit se můžete i na Svatomartinské husí hody ve Valtickém Podzemí - 15. listopadu, rezervujte si místa již nyní! Jsme ve finále prestižní soutěže TOP VINAŘSKÝ CÍL 2014, pokud jste tak dosud neučinili, děkujeme za Vaše hlasy! Vaši Sklepiéři Valtického Podzemí. Zveme Vás na Burčákový a dýňový podzim do Valtického Podzemí! Podzim ve Valticích-Hlavním městě vína bude opravdu barevný, ve znamení burčáku, vín Lednic-Valtického areálu, dýní, kulinářských specialit, bujaré zábavy ... VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE s vlastními vinicemi nabízí to nejlepší z Lednicko- valtického areálu. Mimořádných kvalit z našich viničních tratí dosahují vína odrůdy Rulandské šedé, Tramín červený a další. Vinné sklepy našeho vinařství VALTICKÉ PODZEMÍ jsou unikátní sklepní labyrint obnovených vinných sklepů v délce až 700m. Ochutnejte vyhlášená vína Lednicko-valtického areálu a speciality VALTICKÉHO PODZEMÍ. Zažijte pravou moravskou pohostinnost, kterou Vám nabídnou sklepiéři- odborníci a podávání vína se znalostí vinařského prostředí a jedinečného terroir. Více se dozvíte na našich webových stránkách. Sledujte naše vinařské akce. www.valtickepodzemi.cz


Akce Valtického podzemí, vinné sklepy Valtice

Akce Valtického podzemí, vinné sklepy Valtice

Vážení milovníci Lednicko-valtického areálu, našich vín a Valtického Podzemí, nepřehlédněte, že již od 1. března můžete ve Valticích - hlavním městě vína navštívit novou expozici prestižního Salonu vín. S potěšením Vám oznamujeme, že Vinařství Chateau Lednice je v něm ve stovce nejlepších vín České republiky zastoupeno dvojici svých vín: -panenský slámový Hibernal 2012 -Veltlínské zelené 2011 p.s. suché, sur lie,tedy víno, jež delší dobu zrálo na kvasinkách. Tato vína si ihned můžete objednat i v našem e-shopu. Upozorňujeme na AKCE: -polosladký výběr z bobulí Rulandské šedé 2011, -polosladké Rulandské modré klaret 2012. NOVINKY: -likérové víno Cabernet Sauvignon 2011. Nabízíme také DOPRODEJ: -pozdněsběrové polosuché Chardonnay 2012, -pozdněsběrové suché Chardonnay 2011, -polosladké Rulandské bílé 2010, -suché Rulandské bílé 2010, -suchý Ryzlink rýnský 2010, -polosladké Cuvée Sauvignon 2011. Z růžového vína: -polosuché kabinetní Svatovavřinecké rosé 2013, -kabinetní polosuché Rulandské modré rosé 2013, -pozdněsběrové polosladké Rulandské modré rosé 2013, -kabinetní polosuché Rulandské modré klaret 2013 -pozdněsběrové polosladké, svatovavřinecké rosé & Rulandské modré rosé 2011. Pomalu a jistě se nám blíží jaro a s ním i slavnostní zahájení sezony ve Valtickém Podzemí. Letos již 12. dubna se sloganem 13 SKLEPŮ S PROGRAMY aneb ZE STOLETÍ DO STOLETÍ. Ve spletitém labyrintu podzemních vinných chodeb budete potkávat známé i neznámé historické postavy v dobových kostýmech, v nichž budete vítáni i vy. Křtít budeme dva nově otevřené sklepy nabité zajímavým děním, těšit se můžete i na další novinky, naše vína včetně archivních potečou proudem a vaše chuťové buňky uspokojíme vybranými pochoutkami. Pokud vstupné zaplatíte prostřednictvím našeho e-shopu do 9. dubna 2014, ušetříte 100 Kč, které můžete obratem investovat do nákupu některého z našich vín. Ujít si nenechejte ani NOC OTEVŘENÝCH SKLEPŮ, jediný celonoční vinařský mejdan na Moravě, letos přesně o letním slunovratu v sobotu 21. června. Přijeďte si vychutnat nejen výtečná vína Lednicko-valtického areálu, ale i neopakovatelnou magii tohoto dne, kde o romantiku nebude nouze a vyloučena nebudou ani kouzla a čáry! Zarezervujte si včas ubytování ve Valticích. Upozorňujeme, že přímo před akcemi to může být obtížnější. Kompletní kalendář akcí našeho vinařství naleznete na našich webových stránkách. Těší se na vás sommelieři & sklepiéři Valtického Podzemí. Aktuality: -12. 4. 2014 - Zahájení turistické vinařské sezony: 13 SKLEPŮ S PROGRAMY -Pozor, Valtické Podzemí předčasně zahajuje už v pátek 14. března!


Vinařství Lednice, vinné sklepy Valtice

Vinařství Lednice, vinné sklepy Valtice

Pro milovníky vína, majitele restaurací, hotelů a vinoték nabízíme vína VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. : - KOLONÁDA VALTICE - přivlastková vína z okolí Valtic - CHATEAU LEDNICE - nejlepší vybraná vína z terroir vinařské obce Lednice - VALTICKÉ PODZEMÍ a MINARET LEDNICE - odrůdově typická moravská vína svěží lehká s otiskem terroir Lednicko - valtického areálu Naše vína můžete ochutnat v unikátním sklepním labyrintu VALTICKÉ PODZEMÍ - obnovené části historických vinných sklepů vzájemně propojených v celkové délce více než 760 m. Naše vína se stávají také nezbytnou součástí sortimentu vinoték a vybraných gastronomických podniků. VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. získává mnoho ocenění na prestižních vinařských soutěžích. VALTICKÉ PODZEMÍ: Adresa: Vinařská 34, 691 42 Valtice Pěšky: z náměstí Růžovou ulicí směrem na Kolonádu, po cca 300 m odbočte doprava do Vinařské ulice a po 100 m je vpravo vchod do sklepů Valtické Podzemí. Autem : po silnici Sobotní ulicí směrem na Úvaly, po 1 km odbočte doleva dolů. infolinka VP : +420 723 600 423 e-mail: info@valtickepodzemi.cz www.chateau-lednice.cz; www.valtickepodzemi.cz


Vinařské akce, otevřené sklepy, Valtické podzemí

Vinařské akce, otevřené sklepy, Valtické podzemí

Zajímají Vás vinařské akce a otevřené sklepy? Jste milovníky dobrého vína a zážitkové vinařské turistiky? Zažijte atmosféru historického vinného sklepa spojenou s ochutnávkou kvalitního vína. Přijměte pozvánku VALTICKÉHO PODZEMÍ - architektonicky unikátního labyrintu propojených vinných sklepů, které pro Vás připravilo na rok 2014 několik vinařských akcí. Otvírací doba: Měsíc, Út - Čt, Pá, So, Ne duben, říjen *, 17-22, 10-22, 10-17 květen,čer,září 17-22, 17-22, 10-22, 10-17 červenec, srpen 13-22, 10-22, 10-22 , 09-20 listopad - březen * * * * * - na objednávku                                                                         Akce na rok 2014 v našich sklepech ve Valticích: 25. 1. 2014 Valtické kopání aneb Podzemní Pat a Mat (Valtické Podzemí) 12. 4. 2014 - Zahájení turistické vinařské sezóny a den otevřených dveří 21. 6. 2014 Noc otevřených sklepů aneb Podzemní NOS 5. 7. - 30. 8. 2014 - Prázdninové večery s cimbálkou ve Valtickém Podzemí (každou sobotu o prázdninách) 5. -6. 9. 2014 Burčáky Valtice 12.-13. 9. 2014 Dýňobraní ve Valtickém Podzemí 19.-20. 9. 2014 Valtické Burčáky (Valtické Podzemí) 26.-27. 9. 2014 Valtické Hudbobraní & Burčáky (Valtické Podzemí) 11. 11. 2014 Svatomartinské oslavy (Valtické Podzemí) 15. 11. 2014 Valtické Svatomartinské slavnosti & Husí hody ve Valtickém Podzemí (Valtické Podzemí) 30. 11. 2014 Advent ve Valtickém Podzemí - 2. Podzemní železný jarmark VEŠKERÉ INFORMACE NAJDETE NA - www.valtickepodzemi.cz www.valtickepodzemi.cz/akce.php tel.: 723 600 423. email: info@valtickepodzemi.cz SKLEPIÉŘI VALTICKÉHO PODZEMÍ SE TĚŠÍ NA VAŠI NÁVŠTĚVU. Věříme, že i Vy si vyberete z pestré nabídky našich vinařských akcí ve Valticích. Kde nás najdete: Adresa: Vinařská 34, 691 42 Valtice Pěšky: z náměstí Růžovou ulicí směrem na Kolonádu, po cca 300 m odbočte doprava do Vinařské ulice a po 100 m je vpravo vchod do sklepů Valtické Podzemí. Autem : po silnici Sobotní ulicí směrem na Úvaly, po 1 km odbočte doleva dolů. Vinařské akce a košty patří v posledních letech k oblíbeným a navštěvovaným místům pro milovníky i znalce vína. Ochutnáte vynikající vína, poslechnete si hudbu a vychutnáte dobrou zábavu i atmosféru. Můžete si i zatancovat nebo zazpívat s kapelou. Ochutnávání vín je vždy spojeno s tématyckým programem jednotlivé akce. nenechte si ujít příjemné zážitky u sklenky vína v příjemném prostředí vinný sklepů. Otevřené sklepy našeho podzemí jsou volně přístupné po celý rok pro malé skupinky i individuální návštěvníky v rámci otvírací doby bez nutné předchozí rezervace. Pro větší skupiny a zájemce uzavřených společností prosíme o předchozí objednávku.


Vinařství Valtice, Lednice, víno Valtice, víno z Moravy

Vinařství Valtice, Lednice, víno Valtice, víno z Moravy

Vážení milovníci vína, Valticko–lednického areálu, přátelé Vinařství Chateau Lednice a Valtického Podzemí Při příležitosti hlasování Vindemia Publica (součásti prestižní soutěže Vinařství roku 2012) jsme pro Vás připravili prémiovou kolekci nejlepších vín za zvýhodněnou cenu 999,- včetně DPH (původně 1.144,- Kč). Vzhledem k zájmu o tuto úspěšnou kolekci výběrových vín z Moravy prodlužujeme platnost naší nabídky do odvolání nebo do vyprodání zásob. Kolekci můžete stále objednávat prostřednictvím našeho e-shopu, případně na mailu: fetrova@chateau-lednice.cz Vinařství Lednicko-valtického areálu vyrábí a prodává vína z Moravy: - stolní víno - zemské víno - jakostní víno - jakostní přívlastkové víno - sezoně burčáky. Jakostní přívlastkové víno: - kabinetní - pozdní sběr - výběr z bobulí - výběr z hroznů - výběr z cibéb - slámové víno - ledové víno. Naše vinařství vám nabízí možnost degustace vín s odborným znalcem. Navštivte VALTICKÉ PODZEMÍ - labyrint vinných sklepů. VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. se stalo vítězi v prestižní soutěži VINAŘSTVÍ ROKU 2012 – VINDEMIA PUBLICA - hlasování veřejnosti. Také jsme se stali vítězem kategorie - VINUM JUVENALE 2012 - panenský Hibernal. Cenná trofej pro mladé víno – panenský Hibernal 2012 z univerzitních vinohradů.


Vinařství, vinotéky, Valtice, Lednice

Vinařství, vinotéky, Valtice, Lednice

Vinařství, vinotéky - VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. Lednice na moravě: - vína Lednicko-valtického areálu - vlastní distribuce vín nejlepší kvality - prodej, výroba, degustace vín - rozsáhlá nabídka vín, sezóně burčáky - vína ohodnocena odborníky, znalci, milovníky vín. Nabíme služby: - prohlídky se sklepmistrem - degustace s "neomezenou" konzumaci vín - večer plný romantiky pro dva - pohoštění s konzumaci lahvových vín Sklepmistři z Vinařství a vinoték - VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. se těší na Vaši návštěvu.


Vinné sklepy Lednice, vinařství

Vinné sklepy Lednice, vinařství

VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. vyrábí tyto kategorie vín: - Moravské zemské víno - Kabinetní víno - Jakostní víno - Pozdní sběr - Víno s přívlastkem - šumivé víno bílé Vína Lednicko - valtického areálu VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s. - KOLONÁDA VALTICE - CHATEAU LEDNICE - VALTICKÉ PODZEMÍ - MINARET LEDNICE Nabízíme: - zážitkové vinařské programy - degustace a ochutnávka vín - distribuce a prodej - vína - např. Tramín červený, Ryzlink vlašský, Chardonnay, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé - možnost zajištění ubytování v Lednici na Moravě nebo ve Valticích. VALTICKÉ PODZEMÍ - celoroční ochutnávka vín v labyrintu vinných sklepů s možností přímého prodeje za ceny vinařství VALTICKÉ PODZEMÍ Vinařská 34 Valtice Infolinka Valtického Podzemí tel. + 420 723 600 423 info@valtickepodzemi.cz SKLEPIÉŘI VALTICKÉHO PODZEMÍ SE TĚŠÍ NA VAŠI NÁVŠTĚVU. Doporučujeme: - Vinařství Valtické Podzemí - Dům vína Jablonec nad Nisou - Kitl s.r.o. Internetový obchod, e-shop. http://www.valtickepodzemi.cz/vina www.chateau-lednice.cz www.valtickepodzemi.cz www.dum-vina.cz www.kitl.cz KALENDÁŘ AKCÍ NA ROK 2012: 18.-19.2. Masopust ve Valtickém Podzemí 7.4. Velikonoce ve Valtickém Podzemí 21.4. Zahájení vinařské sezony (Valtické Podzemí) 23.6. Noc otevřených sklepů ( Valtické Podzemí) 5. - 6.7. Cyrilometodějské slavnosti (Valtické Podzemí) 1.9. Vinobraní & Burčáky Lednice (Zámecká louka Lednického zámku) 7. - 8.9. Burčáky (Valtické Podzemí) 7. - 8.9. Mikulovské Dýňobraní 7. - 8.9. Slovácké Dýňobraní (Uherské Hradiště) 14. - 15.9. Znojemské Dýňobraní 14. - 15.9. Dýňobraní Valtice (Valtické Podzemí) 21. - 22.9. Valtické Burčáky28. - 29.9 Valtické Hudbovraní & Burčáky 11.11. Svatomartinské slavnosti a husí hody 7. - 9.12. Valtický adventní víkend


Valtice, vinné sklepy, Valtické podzemí

Valtice, vinné sklepy, Valtické podzemí

Zveme Vás do tajemného Valtického Podzemí, kde můžete ochutnat vína Lednicko – valtického areálu a také se zúčastnist některé z připravovaných akcí Na své si přijdou nejen milovníci dobrého vína. V průběhu celého roku si můžete objednat zážitkové služby: tahání z koštýře, poznávací degustační večer, velký zážitkový večer v Podzemí s hostinou, snoubení vína s pokrmy, cateringové služby, pronájem vinných boxů, denní zážitkový pobyt, prohlídka Valtického podzemí s ochutnávkou, zážitkový večer s ochutnávkou. Celonoční podzemní zážitková vinařská turistika ve Valtickém Podzemí, unikátním labyrintu historických vinných sklepů v celkové délce přes 760 metrů. Vína VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE a.s.