Vinařství Maláník - Osička s.r.o.


Mikulčice 261, Mikulčice 696 19

Vinařství Maláník - Osička s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního vína.

Pěstujeme vinnou révu, máme 6 ha vinic.
ročně produkujeme asi 25 tisíc lahví a v nabídce máme také sudové víno, sudová vína.

Bílé odrůdy: Chardonnay, Ryzlink rýnský, Sauvignon, Muškát moravský, Aurelius, Veltlínské zelené, Tramín červený, Děvín.

Červené odrůdy: Zweigeltrebe, Cabernet Moravia, Fratava, Rulandské modré, Dornfelder, Svatovavřinecké, Cabernet, Sauvignon a další.

Výběry vín: z hroznů, z bobulí, z cibéb
-ledová vína, ledové víno
-ochutnávka, degustace
-možnost posezení až 30 osob přímo ve vinném sklípku
-občerstvení zajišťujeme dle dohody
-rozvoz vín po celé ČR.

Penzion, ubytování, 15 lůžek ve 4 pokojích - 3x3, 1x6.

IČ: 28318901
DIČ: CZ28318901
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Štěpán Maláník

Vinný sklep, rodinné vinařství Mikulčice

Vinný sklep, rodinné vinařství Mikulčice

Přijeďte k námdo vinného sklepu rodinného vinařství a ochutnejte lahodná vína z Mikulčic! Naše rodinné Vinařství Maláník - Osička s.r.o. je malá rodinná firma zabývající se pěstováním vinné révy, výrobou kvalitních přívlastkových vín a provozem vinného sklepa s ubytováním. Naše vinařství navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinařů. Ve vinném sklepě ležícím v lokalitě "Těšických búd" v malé obci Mikulčice Vám zajistíme: -řízenou degustaci námi vyráběných vín -prodej kvalitních vín - bílá, červená, rosé -prodej vín lahvových i sudových -ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa s možností zajištění snídaní a mnoho dalšího. Pro více informací o vinném sklepě s ubytováním a nabídku vín k prodeji naleznete na webových stránkách nebo nás přijeďte navštívit osobně do malebné obce Mikulčice.


Vinný sklep s ubytováním | Mikulčice, jižní Morava

Vinný sklep s ubytováním | Mikulčice, jižní Morava

Navštivte náš vinný sklep s ubytováním a užijte si tu pravou jihomoravskou zábavu ve vinném sklípku! Vinařství Maláník - Osička s.r.o., ležící v obci Mikulčice, je rodinná firma zabývající se pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních vín s provozem vinného sklepa s ubytováním. Ve vinném sklepě s ubytováním ležícím v lokalitě "Těšických búd" nabízíme: -řízenou degustaci vín v prostorách vinařství -prodej kvalitních vín -pro ubytované možnost snídaně -ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa, k dispozici 15 lůžek ve 4 pokojích -bezdrátové připojení k internetu -parkování před objektem vinařství. Pro více informací o možnostech ubytování ve vinném sklepě nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i nabídku vín.


Degustace a prodej vín | Mikulčice | Jižní Morava

Degustace a prodej vín | Mikulčice | Jižní Morava

Zveme všechny milovníky kvalitního vína na degustaci vín do Mikulčic! Naše rodinné Vinařství Maláník - Osička s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem kvalitních přívlastkových vín. V našem jihomoravském vinném sklepě ležícím v lokalitě "Těšických búd" nabízíme nejen řízenou degustaci vín v prostorách vinařství a prodej prodej kvalitních přívlastkových vín (bílé, červené, rosé) s možností snídaní pro ubytované v rodinném penzionu v areálu sklepa. K dispozici je Vám bezdrátové připojení k internetu a parkování před objektem vinařství. V případě zájmu Vám zapůjčíme mapy okolí. Pro více informací o možnostech degustace vín nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte přímo naše vinařství v Mikulčicích, okr. Hodonín.


Prodej kvalitního vína Jižní Morava

Prodej kvalitního vína Jižní Morava

Prodáváme kvalitní vína z Jižní Moravy. Rodinné vinařství Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v Mikulčících na jihu Moravy se zabývá pěstováním, výrobou a prodejem kvalitních přívlastkových vín. Vinařství Maláník - Osička s.r.o. obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, kde pěstuje bílé i červené odrůdy vína. Odrůdy kvalitního vína k prodeji: Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava, Dornfelder a další. Více informací a kompletní nabídku vín naleznete na webových stránkách společnosti.


Prodej sudového vína Mikulčice

Prodej sudového vína Mikulčice

Prodej sudového vína. Vinařství Maláník - Osička s.r.o. se sídlem v Mikulčicích je malá rodinná firma, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Obhospodařujeme 6 ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava, Dornfelder. V nabídce také výběry vín: z hroznů, z bobulí, z cibéb a v nabídce také ledová vína. Víno je možno zakoupit v lahvích i sudech. Více informací a kompletní nabídku sudových vín naleznete na webových stránkách.


Vinařství Mikulčice

Vinařství Mikulčice

Rodinné Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v Mikulčicích, okr. Hodonín, se zabývá pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Naše vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice, která začala již v roce 1960 a obhospodařuje 6ha vinic, kde pěstujeme bílé i červené odrůdy. Chardonnay, Pálava, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé Cabernet Moravia, Pinot Noir, Fratava a další. Vinařství nabízí: -výběry vín: z hroznů, z bobulí, z cibéb -ledová vína, ledové víno -ochutnávky, řízené degustace vín -možnost posezení až pro 30 osob přímo ve vinném sklepě -dle dohody možnost zajištění občerstvení -rozvoz vín po celé ČR. Více informací naleznete na webových stránkách.


Degustace vín Mikulčice, jižní Morava

Degustace vín Mikulčice, jižní Morava

Rodinná společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v obci Mikulčice na jižní Moravě Vám nabízí řízené degustace vín. Degustaci vín zajistíme v prostorách našeho vinného sklepa ležícím v lokalitě "Těšických búd". Služby vinného sklepa: -řízená degustace vín v prostorách vinařství -prodej kvalitních vín, bílá, červená, rosé -možnost ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa -zajištění snídaní pro ubytované -bezdrátové připojení k internetu a další. Pro více informací o možnostech degustace vína nás neváhejte kontaktovat.


Degustace vín Mikulčice

Degustace vín Mikulčice

Degustace vín Mikulčice. Malá rodinná společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. ležící v obci Mikulčice, okr. Hodonín, nabízí ve svém vinném sklepě s ubytováním řízené degustace vín. Degustaci vín Vám zajistíme v prostorách našeho vinného sklepa, který leží ve vinařské oblasti v lokalitě "Těšických búd". V našem vinném sklepě nabízíme: -řízená degustace vín v prostorách vinařství -prodej degustovaných vín, bílá, červená, rosé -možnost ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa -snídaně pro ubytované hosty -bezdrátové připojení k internetu a další. Pro více informací a podrobností o možnostech degustace vína nás neváhejte kontaktovat.


Prodej vín Jihomoravský kraj

Prodej vín Jihomoravský kraj

Společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v Mikulčicích, okr. Hodonín, je rodinná firma z jihu Moravy, zabývající se pěstováním, výrobou a prodejem vína. Nabízíme kvalitní přívlastková vína, červená, bílá i rosé. K prodeji máme výběry vín z hroznů, bobulí a cibéb a také ledová vína. Více informací a kompletní nabídku vín k prodeji naleznete na webových stránkách společnosti.


Vinný sklep s ubytováním, degustace a prodej vín Mikulčice

Vinný sklep s ubytováním, degustace a prodej vín Mikulčice

Společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. se sídlem v Mikulčících nabízí: -vinný sklípek -ubytování -degustace vín -prodej vín -výroba vín -turistika. Vinný sklep: -možnost degustace -skladování vín -zrání vín. Ubytování: -penzion -ubytování v prostorách našeho vinařství -ubytování v lokalitě vinných sklepů ve 4 pokojích s celkovou kapacitou 15 lůžek -moderní zařízení pokojů, sociální zařízení -k dispozici moderní kuchyňka a společenská místnost, venkovní terasa -připojení wifi a možnost parkování v objektu vinařství. Na přání zákazníka zajistíme snídani. Degustace vín: -zajištění degustace vín v našem vinařství. Prodej vín: -kvalitní přívlastková vína -bílá vína -červená vína. Vína: -Chardonnay -Pálava -Aurelius -Ryzlink rýnský -Tramín červený -Sauvignon -Děvín -Veltlínské zelené a mnoho dalších. Výroba vína: -vlastní vinice -pěstujeme bílou odrůdu -pěstujeme červenou odrůdu -kvalitní a moderní zpracování hroznů -při výrobě dodržujeme ekologické požadavky. Nacházíme v malé, ale krásné vesničce na Jižní moravě v Mikulčicích. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej vín Mikulčice

Prodej vín Mikulčice

Prodej vín Mikulčice. Vinařství Maláník - Osička s.r.o. je malá rodinná firma z Mikulčic na jihu Moravy zabývající se pěstováním vinné révy a prodejem kvalitních přívlastkových vín. Vyrábíme vína červená, bílá i rosé. Druhy vín k prodeji: -Chardonnay -Pálava -Aurelius -Ryzlink rýnský -Tramín červený -Sauvignon -Děvín -Veltlínské zelené a mnoho dalších. Pro více informací o prodeji vín nás neváhejte kontaktovat.


Prodej vín Mikulčice, Jižní Morava

Prodej vín Mikulčice, Jižní Morava

Vinařství Maláník - Osička s.r.o. je malá rodinná firma z Mikulčic na jihu Moravy, která se zabývá pěstováním a prodejem vinné révy a také výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vyrábíme kvalitní přívlastková vína, a to červená i bílá. Vína k prodeji: -Chardonnay -Pálava -Aurelius -Ryzlink rýnský -Tramín červený -Sauvignon -Děvín -Veltlínské zelené -Rulandské šedé -Cabernet Moravia -Cabernet Sauvignon -Zweigeltrebe -Pinot Noir -Fratava -Dornfelder. Více informací a kompletní sortiment vín k prodeji naleznete na webových stránkách.


Vinný sklep s ubytováním Mikulčice

Vinný sklep s ubytováním Mikulčice

Vinný sklep s ubytováním Mikulčice. Rodinné Vinařství Maláník-Osička s.r.o. ležící v Mikulčicích, na jihu Moravy, se zabývá pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Nabízíme také ubytování v penzionu vinařství, v lokalitě "Těšických búd" v obci Mikulčice. Nabízíme ubytování v penzionu se čtyřmi moderně zařízenými pokoji, které disponují vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Hostům je k dispozici vybavená kuchyňka a společenská místnost. V letním období možnost posezení na venkovní terase. Hostům vinného sklepa s ubytováním nabízíme: -možnost snídaní -bezdrátové připojení k internetu -parkování před objektem vinařství -zajištění degustace v prostorách vinařství -zapůjčení map okolí a doporučení výletů. Oblast je vhodná pro cykloturistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Další produkty a služby
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • návštěva vinných sklepů, poznávání vína, posezení ve sklípku, degustace vín
  • prohlídka vinného sklepa, posezení ve vinárně, ochutnávky vín, volné degustace vín, řízené degustace vín, prodej vína ze sklepa
  • sudová vína, suchá vína, polosuchá vína, polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená vína, zelená vína


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.