Vinařství Maláník - Osička s.r.o.


čp. 261, Mikulčice 696 19
Rodinné Vinařství Maláník-Osička s.r.o. se zabývá pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice, která začala v roce 1960.

Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy.

- Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé.
- Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava, Dornfelder.

Pro vinařství je charakteristické zpracovávání hroznů vlastní produkce, bezprostředně po sklizni a v moderních prostorách vinařství, které je vybaveno moderními technologiemi. V současné době je zpracováváno 40 tun hroznů z vlastní produkce a ročně produkováno 35 000 lahví vína. Zastoupena jsou vína přívlastková – od pozdních sběrů až po výběry z cibéb a vína ledová.

Provádíme řízené degustace s prohlídkou vinařství, firemní akce či školení. Pro naše hosty zajistíme kompletním servis s možností využití komfortního ubytování.

Pokud si přejte u nás i ubytovat je Vám k dispozici náš penzion.

Produkty
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • návštěva vinných sklepů, poznávání vína, posezení ve sklípku, degustace vín
  • prohlídka vinného sklepa, posezení ve vinárně, ochutnávky vín, volné degustace vín, řízené degustace vín, prodej vína ze sklepa
  • sudová vína, suchá vína, polosuchá vína, polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená vína, zelená vína

Klaun Hopsalín Ostrava – zábavné programy a společenské akce pro děti a dospělé.

Klaun Hopsalín Ostrava – zábavné programy a společenské akce pro děti a dospělé

Domácí zmrzlina, ovocné sorbety a zmrzlinové poháry od Zmrzlinový Ráj Krédo.

Domácí zmrzlina, ovocné sorbety a zmrzlinové poháry od Zmrzlinový Ráj Krédo

Související články
Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

PPS Vinařství Strachotín

Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

Jižní Morava je pojem a místní víno stejně tak. Zvolit ale toho správného dodavatele vína tak, aby produkt, který si odnášíme domů, byl skutečně moravským vínem, není v dnešní době ještě stále tak jednoduché. Dovolte nám tedy představit jakostní vína s přívlastkem i archivní vína z produkce PPS AGRO Strachotín, tedy z vinařství v obci pod Pouzdřanskou stepí a co by kamenem dohodil na Pálavu. V nabídce najdete také například nepříliš známou odrůdu Neronet.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT s.r.o.

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Firemní články
Vinařství Maláník - Osička Mikulčice, pěstování a prodej vína, degustace vín, Chardonnay, Pálava

Vinařství Maláník - Osička Mikulčice, pěstování a prodej vína, degustace vín, Chardonnay, Pálava

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. v Mikulčicích je malou rodinnou firmou zabývající se pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín.


Vinný sklep, rodinné vinařství Mikulčice

Vinný sklep, rodinné vinařství Mikulčice

Přijeďte k námdo vinného sklepu rodinného vinařství a ochutnejte lahodná vína z Mikulčic! Naše rodinné Vinařství Maláník - Osička s.r.o. je malá rodinná firma zabývající se pěstováním vinné révy, výrobou kvalitních přívlastkových vín a provozem vinného sklepa s ubytováním. Naše vinařství navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinařů. Ve vinném sklepě ležícím v lokalitě "Těšických búd" v malé obci Mikulčice Vám zajistíme: -řízenou degustaci námi vyráběných vín -prodej kvalitních vín - bílá, červená, rosé -prodej vín lahvových i sudových -ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa s možností zajištění snídaní a mnoho dalšího. Pro více informací o vinném sklepě s ubytováním a nabídku vín k prodeji naleznete na webových stránkách nebo nás přijeďte navštívit osobně do malebné obce Mikulčice.


Vinný sklep s ubytováním | Mikulčice, jižní Morava

Vinný sklep s ubytováním | Mikulčice, jižní Morava

Navštivte náš vinný sklep s ubytováním a užijte si tu pravou jihomoravskou zábavu ve vinném sklípku! Vinařství Maláník - Osička s.r.o., ležící v obci Mikulčice, je rodinná firma zabývající se pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních vín s provozem vinného sklepa s ubytováním. Ve vinném sklepě s ubytováním ležícím v lokalitě "Těšických búd" nabízíme: -řízenou degustaci vín v prostorách vinařství -prodej kvalitních vín -pro ubytované možnost snídaně -ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa, k dispozici 15 lůžek ve 4 pokojích -bezdrátové připojení k internetu -parkování před objektem vinařství. Pro více informací o možnostech ubytování ve vinném sklepě nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i nabídku vín.


Degustace a prodej vín | Mikulčice | Jižní Morava

Degustace a prodej vín | Mikulčice | Jižní Morava

Zveme všechny milovníky kvalitního vína na degustaci vín do Mikulčic! Naše rodinné Vinařství Maláník - Osička s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem kvalitních přívlastkových vín. V našem jihomoravském vinném sklepě ležícím v lokalitě "Těšických búd" nabízíme nejen řízenou degustaci vín v prostorách vinařství a prodej prodej kvalitních přívlastkových vín (bílé, červené, rosé) s možností snídaní pro ubytované v rodinném penzionu v areálu sklepa. K dispozici je Vám bezdrátové připojení k internetu a parkování před objektem vinařství. V případě zájmu Vám zapůjčíme mapy okolí. Pro více informací o možnostech degustace vín nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte přímo naše vinařství v Mikulčicích, okr. Hodonín.


Prodej kvalitního vína Jižní Morava

Prodej kvalitního vína Jižní Morava

Prodáváme kvalitní vína z Jižní Moravy. Rodinné vinařství Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v Mikulčících na jihu Moravy se zabývá pěstováním, výrobou a prodejem kvalitních přívlastkových vín. Vinařství Maláník - Osička s.r.o. obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, kde pěstuje bílé i červené odrůdy vína. Odrůdy kvalitního vína k prodeji: Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava, Dornfelder a další. Více informací a kompletní nabídku vín naleznete na webových stránkách společnosti.


Prodej sudového vína Mikulčice

Prodej sudového vína Mikulčice

Prodej sudového vína. Vinařství Maláník - Osička s.r.o. se sídlem v Mikulčicích je malá rodinná firma, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Obhospodařujeme 6 ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava, Dornfelder. V nabídce také výběry vín: z hroznů, z bobulí, z cibéb a v nabídce také ledová vína. Víno je možno zakoupit v lahvích i sudech. Více informací a kompletní nabídku sudových vín naleznete na webových stránkách.


Vinařství Mikulčice

Vinařství Mikulčice

Rodinné Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v Mikulčicích, okr. Hodonín, se zabývá pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Naše vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice, která začala již v roce 1960 a obhospodařuje 6ha vinic, kde pěstujeme bílé i červené odrůdy. Chardonnay, Pálava, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé Cabernet Moravia, Pinot Noir, Fratava a další. Vinařství nabízí: -výběry vín: z hroznů, z bobulí, z cibéb -ledová vína, ledové víno -ochutnávky, řízené degustace vín -možnost posezení až pro 30 osob přímo ve vinném sklepě -dle dohody možnost zajištění občerstvení -rozvoz vín po celé ČR. Více informací naleznete na webových stránkách.


Degustace vín Mikulčice, jižní Morava

Degustace vín Mikulčice, jižní Morava

Rodinná společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v obci Mikulčice na jižní Moravě Vám nabízí řízené degustace vín. Degustaci vín zajistíme v prostorách našeho vinného sklepa ležícím v lokalitě "Těšických búd". Služby vinného sklepa: -řízená degustace vín v prostorách vinařství -prodej kvalitních vín, bílá, červená, rosé -možnost ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa -zajištění snídaní pro ubytované -bezdrátové připojení k internetu a další. Pro více informací o možnostech degustace vína nás neváhejte kontaktovat.


Degustace vín Mikulčice

Degustace vín Mikulčice

Degustace vín Mikulčice. Malá rodinná společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. ležící v obci Mikulčice, okr. Hodonín, nabízí ve svém vinném sklepě s ubytováním řízené degustace vín. Degustaci vín Vám zajistíme v prostorách našeho vinného sklepa, který leží ve vinařské oblasti v lokalitě "Těšických búd". V našem vinném sklepě nabízíme: -řízená degustace vín v prostorách vinařství -prodej degustovaných vín, bílá, červená, rosé -možnost ubytování v rodinném penzionu v areálu sklepa -snídaně pro ubytované hosty -bezdrátové připojení k internetu a další. Pro více informací a podrobností o možnostech degustace vína nás neváhejte kontaktovat.


Prodej vín Jihomoravský kraj

Prodej vín Jihomoravský kraj

Společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. sídlící v Mikulčicích, okr. Hodonín, je rodinná firma z jihu Moravy, zabývající se pěstováním, výrobou a prodejem vína. Nabízíme kvalitní přívlastková vína, červená, bílá i rosé. K prodeji máme výběry vín z hroznů, bobulí a cibéb a také ledová vína. Více informací a kompletní nabídku vín k prodeji naleznete na webových stránkách společnosti.


Vinný sklep s ubytováním, degustace a prodej vín Mikulčice

Vinný sklep s ubytováním, degustace a prodej vín Mikulčice

Společnost Vinařství Maláník - Osička s.r.o. se sídlem v Mikulčících nabízí: -vinný sklípek -ubytování -degustace vín -prodej vín -výroba vín -turistika. Vinný sklep: -možnost degustace -skladování vín -zrání vín. Ubytování: -penzion -ubytování v prostorách našeho vinařství -ubytování v lokalitě vinných sklepů ve 4 pokojích s celkovou kapacitou 15 lůžek -moderní zařízení pokojů, sociální zařízení -k dispozici moderní kuchyňka a společenská místnost, venkovní terasa -připojení wifi a možnost parkování v objektu vinařství. Na přání zákazníka zajistíme snídani. Degustace vín: -zajištění degustace vín v našem vinařství. Prodej vín: -kvalitní přívlastková vína -bílá vína -červená vína. Vína: -Chardonnay -Pálava -Aurelius -Ryzlink rýnský -Tramín červený -Sauvignon -Děvín -Veltlínské zelené a mnoho dalších. Výroba vína: -vlastní vinice -pěstujeme bílou odrůdu -pěstujeme červenou odrůdu -kvalitní a moderní zpracování hroznů -při výrobě dodržujeme ekologické požadavky. Nacházíme v malé, ale krásné vesničce na Jižní moravě v Mikulčicích. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej vín Mikulčice

Prodej vín Mikulčice

Prodej vín Mikulčice. Vinařství Maláník - Osička s.r.o. je malá rodinná firma z Mikulčic na jihu Moravy zabývající se pěstováním vinné révy a prodejem kvalitních přívlastkových vín. Vyrábíme vína červená, bílá i rosé. Druhy vín k prodeji: -Chardonnay -Pálava -Aurelius -Ryzlink rýnský -Tramín červený -Sauvignon -Děvín -Veltlínské zelené a mnoho dalších. Pro více informací o prodeji vín nás neváhejte kontaktovat.


Prodej vín Mikulčice, Jižní Morava

Prodej vín Mikulčice, Jižní Morava

Vinařství Maláník - Osička s.r.o. je malá rodinná firma z Mikulčic na jihu Moravy, která se zabývá pěstováním a prodejem vinné révy a také výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vyrábíme kvalitní přívlastková vína, a to červená i bílá. Vína k prodeji: -Chardonnay -Pálava -Aurelius -Ryzlink rýnský -Tramín červený -Sauvignon -Děvín -Veltlínské zelené -Rulandské šedé -Cabernet Moravia -Cabernet Sauvignon -Zweigeltrebe -Pinot Noir -Fratava -Dornfelder. Více informací a kompletní sortiment vín k prodeji naleznete na webových stránkách.


Vinný sklep s ubytováním Mikulčice

Vinný sklep s ubytováním Mikulčice

Vinný sklep s ubytováním Mikulčice. Rodinné Vinařství Maláník-Osička s.r.o. ležící v Mikulčicích, na jihu Moravy, se zabývá pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Nabízíme také ubytování v penzionu vinařství, v lokalitě "Těšických búd" v obci Mikulčice. Nabízíme ubytování v penzionu se čtyřmi moderně zařízenými pokoji, které disponují vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Hostům je k dispozici vybavená kuchyňka a společenská místnost. V letním období možnost posezení na venkovní terase. Hostům vinného sklepa s ubytováním nabízíme: -možnost snídaní -bezdrátové připojení k internetu -parkování před objektem vinařství -zajištění degustace v prostorách vinařství -zapůjčení map okolí a doporučení výletů. Oblast je vhodná pro cykloturistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.