Sportcentrum Maty Zlín
René Štěpaník


Růmy 5470, badmintonová hala - suterén, Zlín 760 01
Telefon: +420 775 296 669

Sportcentrum Maty Zlín je sportovní centrum, které nabízí cvičení všeho druhu, kde si každý příjde na své. Můžete zde cvičit Schwinn Cycling (Spinning) Alpinning, Power Plate, Jumping, Fitbox, Power jógu, Kruhové funkční tréninky, TRX a mnoho dalších. Do našeho centra mohou zavítat mimo jiné i děti, pro které máme připravena také různá pohybová cvičení.

Přijďte se k nám odreagovat a zahrát tenis či badminton. Nově v našem sportovním centru pro Vás máme 2 kurty na tenis a 4 kurty na badminton.

Cvičení u nás probíhá ve čtyřech různých sálech:

- schwinn cyclingový, který je plně klimatizovaný a naleznete zde 26 kol značky Swinn,
- alpinningový, opět klimatizovaný, v němž je umístěno 16 Alpitracků pro Alpinning,
- aerobní, ve kterém se střídají různé lekce cvičení, například jumping, fitbox, pilates, power jóga, body styling a spoustu dalších, tato místnost má také klimatizaci a obrovskou zrcadlovou stěnu,
- power plate, s vibračními plošinami a zrcadlovou stěnou.

Náš tým je sestaven ze 32 profesionálních instruktorů, kteří se snaží vždy o tu nejvyšší kvalitu daného cvičení.

Zacvičit si u nás můžete TRX, což je vlastně funkční trénink, kde si sami zvolíte zátěž jakou potřebujete a velkou výhodou je, že cvičíte právě pouze s vlastním tělem, což možná zní jednoduše, ale opak je pravdou, protože trénujete také stabilitu a zapojujete i svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. Díky TRX si zvýšíte svou vytrvalost, flexibilitu, sílu i stabilitu.

Fitbox je dalším oblíbeným druhem cvičení, při kterém si vytvarujete a zpevníte postavu, protože skvěle napomáhá hubnutí a navíc se u něj dostatečně vybijete, což Vám pomůže i k lepší náladě.

Lepší kondici a držení těla získáte díky Kettlebellu, což je cvičení s železnou koulí různé hmotnosti s úchytem. Je to velmi odlišné od cvičení s činkami a spousta lidí si v něm našla zalíbení.

Body styling Vám pomůže zformovat postavu rovnoměrně a zpevnit jí, protože je to trénink zaměřený na aerobní cvičení, při kterém se zahřejete a následně posilujete celé tělo a hlavně také zadeček, stehna a břišní svaly.

Vyzkoušet můžete Step aerobic, u kterého cvičíte s vyvýšenou podložkou, takže spodní polovinu těla zatěžujete jiným způsobem než při klasickém aerobicu. Tento trénink by neměl být zátěží pro Vaše kolena, pokud je správně sestavený, což u nás rozhodně platí.

Power jóga je oblíbeným cvičením, které vychází z klasické jógy a umožňuje vyčistit si mysl a zároveň mít krásně štíhlé tělo. Zlepšuje flexibilitu, odbourává svalové napětí, stres i nespavost.

Na lekci - Břišní pekáč se můžete přihlásit, pokud toužíte po trénování právě břišních svalů, ale mimo to i hýžďových či svalů pánevního dna. Vekou výhodou tohoto cvičení je, že procvičuje také stabilizační systém CORE, což jsou zjednodušeně řečeno svaly hluboko uvnitř trupu těla, které jsou velmi důležité pro stabilitu a správné držení těla.

Hitem je také Jumping. Cvičení na speciálně vyvinutých trampolínkách, o kterých jste už jistě slyšeli. Tento trénink je vhodný pro každého jedince i pro svou jednoduchou choreografii a šetrnost ke kloubům. Při lekci Jumpingu si můžete být stoprocentně jistí, že si zpevníte svaly na celém těle a navíc u toho spálíte mnoho kalorií.

Power Plate je cvičení na vibračních plošinách, kdy funguje princip stimulace přirozené odezvy organismu právě na dané vibrace. Vibrace působí na velkou část svalových vláken, které při běžném cvičení neprocvičíte. Toto cvičení zvládnete za 30 minut a vyrovná se přitom běžnému cvičení, které byste prováděli 1, 5 až 2 hodiny.

Pokud hledáte skupinové cvičení, které bude naprosto efektivní a výkonné, pak je pro Vás Alpinning ideální. Trénink probíhá na Alpitracích, které slouží k chůzi různým tempem a v různých rovinách dle hudby. Horní polovinu posilujeme s lehkými činkami, případně posilovacími gumami.

Schwinn cycling je další z našich tréninků, který si může dopřát každý a posílit tak tím svou kondici a navíc zhubnout. Cvičení probíhá na kolech, které jsou k tomu určené.

Novinkou je Dětská jóga, při které s dětmi napodobujeme různé zvířátka, rostliny nebo věci a vše propojením s pohádkami, básničkami nebo říkankami.

Pokud si chcete dát opravu do těla, nabízíme Vám také vysoce efektivní cvičení HIIT, které zvládnete v krátkém čase a navíc v krátkém časovém období také zhubnete.

Připravený jsou také lekce pro Vaše děti - MATY KIDS. Patří mezi ně již zmiňovaná Dětská jóga a Kruháček. Kruháček je vlastně takový kruhový trénink plný zábavy a pestrého pohybu, kdy využívají v rámci zábavy TRX, trampolíny, boxovací pytle či bungee gumu a to vše pod dohledem našich lektorů.

K dispozici je pro Vás samozřejmě připraveno i sociální zázemí, kde najdete šatny, sprchy a toalety.

Před cvičením i po něm se můžete příjemně uvolnit v naší kavárně, kde nabízíme široký sortiment nápojů, plazmovou televizi i počítač a zde se můžete také příhlásit třeba na další lekci, kterou budete chtít absolvovat.

Vzít sebou můžete i děti, protože pro ně máme připravný dětský koutek, kde mají spoustu hraček i televizi.

Ani s parkováním si nemusíte lámat hlavu, protože naše parkoviště, které je celoročně udržované pro Vás zajišťuje 30 míst a dalších míst lze využít do 200 metrů od našeho sportcentra.

IČ: 65364643
DIČ: CZ7309294234
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: René Štěpaník

Telefon:
+420 775 296 669
+420 739 457 397

Email:
info@schwinnmaty.cz

Web:

www.ceskaporadna.cz
Kontaktní osoby:
René Štěpaník
tel: +420 603 467 434

Sportcentrum Maty
tel: +420 775 296 669

Badminton & Tenis Maty
tel: +420 739 457 397


Provozní doba:
Po-Pá 7-22, So-Ne 9-12 17-22

GPS: 49°13′12.54″ N, 17°40′4.37″ E

QR kód firmy Sportcentrum Maty Zlín René Štěpaník

Obrábění kovů, CNC v Libereckém kraji.

Obrábění kovů, CNC v Libereckém kraji

Letní dětský tábor v jižních Čechách se zajímavým programem, ubytování v chatkách i srubech.

Letní dětský tábor v jižních Čechách se zajímavým programem, ubytování v chatkách i srubech
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

LION CROSS ARENA s.r.o.

Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Hotel JEZERKA s.r.o.

Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.


Fitness centrum v Olomouci představuje novodobé velice moderní cvičení xbody, se kterým můžete získat zanedlouho skvělou postavu

FitCentrum GAMBARE

Fitness centrum v Olomouci představuje novodobé velice moderní cvičení xbody, se kterým můžete získat zanedlouho skvělou postavu

Pokud holdujete i novinkám, tak vás jistě bude zajímat cvičení, které se nazývá xbody Actiwave. Jde o elektrickou stimulaci svalů, zkráceně budeme využívat ESM, která vyvolává svalové kontrakce pomocí elektrických impulsů. Nemusíte se dopředu děsit, naopak je to opravdu moderní a úžasné cvičení.