SOLARIN


Čs. armády 281, Břeclav 691 41

Fotovoltaické solární elektrárny.
Montáž, instalace, prodej, FVE, FVP.
Komplexní podpora s dodávkou na klíč.
Optimalizace využití elektrické energie

Návod, jak bezpečně investovat do vlastní FVE na střeše Vašeho domu, s výnosem garantovaným státem v podobě podpory ekologické výroby elektrické energie.

Zajišťujeme: Konzultace
Posouzení investičního záměru a analýzu návratnosti
Projektovou dokumentaci FVE
Podporu při získání finančních prostředků na pořízení FVE
Administrativu s napojením FVE do elektrorozvodné sítě
Licenci na výrobu a prodej elektrické energie
Realizaci na klíč bez starostí
Zapojení FVE na elektrorozvodnou síť
Pojištění elektrárny
Vzdálený dohled, servisní pohotovost
Plnění povinností vyplývajících z licence výrobce elektrické energie
Fakturaci zelených bonusů nebo prodeje elektrické energie a převod výnosů na Váš účet.

IČ: 75170710
DIČ:
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pavel Bortlík

Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaické elektrárny

Provádíme montáž, instalace, prodej fotovoltaických elektráren,FVE, FVP. Komplexní podpora s dodávkou na klíč. Optimalizace využití elektrické energie Nabízíme komplexní přístup k Vašemu investičnímu záměru. Vaše maximální spokojenost je naším cílem. Zajišťujeme: Konzultace Posouzení investičního záměru a analýzu návratnosti Projektovou dokumentaci FVE Podporu při získání finančních prostředků na pořízení FVE Fakturaci zelených bonusů nebo prodeje elektrické energie a převod výnosů na Váš účet. V současné době stát garantuje po dvacet let výkupní cenu ekologicky vyrobené elektrické energie. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších investic s garantovanou návratností.Umíme Vám to spočítat. Návratnost vložených prostředků je 8-12 let. Pak už FVE jen vydělává. Více na www.solarin.cz


Solární panely

Solární panely

Využijte sluneční energii. Instalací solární fotovoltaické elektrárny ušetříte na energiích a jěště vyděláte na prodeji energie. Snížíte náklady na provoz domácnosti. Nabízíme komplexní řešení kombinovaných topných systémů včetně ohřevu teplé užitkové vody a ohřevu bazénů. Po dobu 20 let dostáváte zelený bonus. Je to investice s garantovaným výnosem. Po vyřízení veškerých administrativních formalit a povolení (cca šest až osm týdnů) je zahájena výstavba v délce cca tři až pět dnů. Zajišťujeme konzultační činnost v oblasti využití alternativních zdrojů energie a ekonomických topných systémů. Návrh a realizace, možno na klíč. Zajištění dotace. Vyřídíme potřebné povolení i žádosti. Volba spolehlivého dodavatele s praxí = záruka jakosti a práce. Bližší informace najdete na www.solarin.czDalší produkty a služby
  • solární systémy, sluneční kolektory, čističky odpadních vod, zkušební zařízení, temperační tunely, stripovací jednotky


Související články
Regulace vytápění, tepelné systémy, chytrá domácnost, regulace topení, vytápění bytů a rodinných domů - poradenství
Regulace vytápění, tepelné systémy, chytrá domácnost, regulace topení, vytápění bytů a rodinných domů - poradenství

Máte problémy s topením? Potřebujete zajistit nový systém vytápění nebo rovnou vyměnit celý kotel? V tom případě se můžete obrátit na služby firmy Ing. Miloš Bartušek, která provádí výměnu kotlů a topných systémů, montáž radiátorů i solárních panelů. Nabízí také profesionálně odvedenou instalatérkou práci.


Vodní filtry a filtrace pro úpravu vody dodávané z vlastní vodárny (studny) i z městské vodárny
Vodní filtry a filtrace pro úpravu vody dodávané z vlastní vodárny (studny) i z městské vodárny

Každý, kdo má doma na své zahradě studnu by ji chtěl využívat naplno. Pokud je studna dobře zásobována vodou, pak není co řešit. Říkáte si, že takovouto vodu byste nikdy nepili? V tom případě máte zřejmě pravdu, voda musí být ošetřena vodním filtrem či filtrací pro úpravu vody. Tyto prostředky slouží také i k filtraci vody z městské vodárny.


Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.
Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.


Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel
Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel

Alternativní zdroje energie může využívat každý z nás. Seznamte se například s fotovoltaickými systémy na klíč. Všechno potřebné obstaráme, zajistíme, přivezeme, namontujeme a dodáme nejmodernější technologií, protože se řadíme mezi přední výrobce těchto zařízení na českém trhu.