Zahrady Gut
Ing. Dalibor Gut


Dobročovice 35, Dobročovice 250 82
Zahrady Gut - Ing. Dalibor Gut provádí realizaci zahrad na klíč - projekci, výsadbu, následné poradenství a údržbu. Zahrady zakládáme dle Vašich požadavků, které doplníme svými odbornými znalostmi a mnohaletými zkušenostmi. Nabízíme veškeré zahradnické práce od osázení okenního truhlíku až po výsadbu vzrostlých několikametrových stromů. Provádíme též výsadbu a údržbu veřejné zeleně. Naší specialitou jsou návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť včetně mnohatunových balvanů.

Služby:
- zahrady na klíč
- projekce zahrad
- údržba zahrad
- péče o stromy
- terénní úpravy pozemku před výsadbour
- závlahy, jezírka
- výsev trávníku, pokládání travního koberce
. zahradní stavby (terasy, pergoly, chatky, dlažby, oplocení)
- zemní práce minibagrem
- střešní zahrady
- mobilní zeleň
- kácení dřevin včetně rizikového
- likvidace dřevního odpadu
- rekonstrukce zahrad
- poradenství.

Zahradní centrum - prodej:
- skalničky
- trvalky
- okrasné a ovocné dřeviny
- pokojové a řezané květiny
- substráty a zemina
- hnojiva a přípravky pro ochranu rostlin
- semena a sadbu
- keramiku a zahradní nářadí
- pronájem květin a zeleně
- návrhy a dodávky květin
- návrhy a dodávky dekorací interiéru.

Samozřejmostí našich projektů je podrobná cenová nabídka dle vašich požadavků (rostliny, naše či z dovozu, velikosti, atd.), ale i záruka na ujmutí rostlinného materiálu. Naleznete nás na adrese Dobročovice 35, Úvaly.

Produkty
  • údržba zeleně, úpravy stromů a dřevin, renovace trávníků, instalace zavlažovacích systémů, terénní úpravy, péče o zeleň
  • prodej semen rostlin, ovocná semena, zeleninová semena, vazba květin, květinářské služby, léčivé rostliny, zahradní příslušenství
  • návrhy zahrad, 3D vizualizace zahrad, zahradní architektura, projektování zahrad, zahrady na klíč, návrhy okrasných zahrad
  • drobné nářadí, hrábě, lopaty a hrabla, motyky a kultivátory, nůžky, ochranné pomůcky, substráty a mulče

Mobilní tryskání ocelových konstrukcí a kamene Pelhřimov, tryskání fasád, schodů, ocelových mostů.

Mobilní tryskání ocelových konstrukcí a kamene Pelhřimov, tryskání fasád, schodů, ocelových mostů

Restaurace u Jindřišské věže Praha, posezení na zahrádce, česká i zahraniční kuchyně, akce.

Restaurace u Jindřišské věže Praha, posezení na zahrádce, česká i zahraniční kuchyně, akce

Související články
Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Král - zahradnické práce s.r.o.

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Užívejte si naplno krásu vaší zahrady díky službám firmy Král – Zahradnické práce s.r.o. z Prahy. Poskytujeme nejrůznější zahradnické práce, naším cílem je údržba a dokonalá péče o zeleň i péče o stromy v soukromých zahradách i veřejných parcích. Disponujeme moderními technickými prostředky a díky vyškoleným pracovníkům uspokojíme jakékoliv požadavky týkající se vaší zahrady.


Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

ZAHRADNICTVÍ Urban

Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.


Velkoobchod, kde nakoupíte pomocí eshopu jakékoliv rychlospojky, navijáky hadic a další příslušenství

TAFIMEX trade s.r.o.

Velkoobchod, kde nakoupíte pomocí eshopu jakékoliv rychlospojky, navijáky hadic a další příslušenství

Tato firma, která disponuje velice širokým a objemným eshopem, se specializuje na kvalitní vodoinstalační produkty. Tyto produkty jsou většinou italské a německé značky a používají se při profesionálních pracích. Ovšem cenově jsou dostupné i běžným domácím spotřebitelům.


Štěrkové záhony a skalky prozáří vaši zahradu. Chtějte originální záhonové obruby i vy!

Zahrady Tomáš Vávra

Štěrkové záhony a skalky prozáří vaši zahradu. Chtějte originální záhonové obruby i vy!

Je vaše zahrada už roky stejná? Máte sice předzahrádku, ale nevíte, jak ji oživit? Pak jsou řešením nevšední záhony. Moderní skalka s jedlými bylinami, stejně jako záhon z trvalek pomůže vnést na vaši zahradu nový život. A jeho realizaci pro vás zajistí společnost Zahrady Tomáš Vávra.


Firemní články
Rizikové kácení stromů stromolezeckou technikou Praha

Rizikové kácení stromů stromolezeckou technikou Praha

Máte problémy s rizikovými stromy a potřebuje je zlikvidovat kácením? Jestliže ano, pak je chytré a rozumné využít služby pana Ing. Dalibora Guta. Zahrady Gut je báječný podnik, který se může postarat o naprosto kompletní služby v oblasti kácení, ale také výsadby stromů. Protože jsou stromy živé organismy, jejich likvidace by se měla provádět za určitých zásad, které tato firma vždy kompletně plní. Od firmy Zahrady Gut můžete očekávat: - Bezpečné a pečlivé kácení stromů - Výsadbu nových jednotek - Kompletní řešení pro rizikové stromy - Ochotný přístup k vašemu problému - Vysoce kvalitní stromolezeckou techniku. Nezáleží na tom, zdali potřebujete pokácet určitou sadbu z důvodů bezpečnostních, anebo stavebních. Pan Ing. Dalibor Gut je tu se svou firmou pro Vás, a tak se spolehněte na jeho služby. Pro bližší informace o kácení rizikových stromů můžete volat na číslo 737 358 386


Návrhy a údržba zahrad (Praha)

Návrhy a údržba zahrad (Praha)

Máte krásný dům, ale k úplné spokojenosti vám ještě něco chybí? Zahrada může být vaší třešničkou na dortu. Zahradu vám firma Zahrady Gut navrhne na klíč, dle vašich požadavků. Od projekce, přes výsadbu až po poradenství a následnou údržbu zahrady. Celý návrh zahrady provedou odborně, rodinná firma Gut sbírá zkušenosti již od roku 1992. Od malých projektů jako je osázení okenního truhlíku až po výsadbu vzrostlých několikametrových stromů. Specialitou mezi všemi návrhy zahrad jsou návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť včetně mnohatunových balvanů. Při samotném návrhu zahrady je třeba zhodnotit několik faktorů: -ujasnit vazby domu, zahrady, okolí vyhodnotit půdní a klimatické podmínky -zvolit vhodný rostlinný materiál pro vaši zahradu Pokud některý z těchto faktorů opomenete, těžko se pak situace napravuje. Nenechte tak nic náhodě a poraďte se s odborníky. Zapomínat pak nesmíte také na údržbu zahrady. Ač jsou projektovány jako lehce udržovatelné, ne vždy je na to čas. Aby si zahrada udržela svou krásu, je nutné se o ni starat celoročně. Zahrady Gut nabízí tyto služby návrhu, rekonstrukce a údržby zahrad: -terénní úpravy před výstavbou -závlahy, zahradní jezírka -výsev trávníku, pokládání koberce -zahradní stavby (pergoly, terasy, oplocení) -zemní práce minibagrem -mobilní zeleň -kácení dřevin (včetně rizikového) -likvidace dřevního odpadu -rekonstrukce zahrad -údržba zahrad -poradenství


Návrhy zahrad, Praha - Dobročovice - Úvaly

Návrhy zahrad, Praha - Dobročovice - Úvaly

Máte zahradu, ale nevíte si rady s její údržbou? Případně potřebujete poradit s tím, jak ji vhodně zařídit? Firma Zahrady na klíč – Ing. Dalibor Gut svým zákazníkům poskytuje návrhy zahrad a mnoho dalších služeb se zahradou spojených. Vytvoříme vám zahradu na míru a poradíme vám, jak ji vhodně udržovat. Poskytujeme vám úplný servis v těchto oblastech: - zahrady na klíč (sázení rostlin i stromů, terénní úpravy, závlahy a jezírka, zahradní stavby, kácení dřevin a následná likvidace, údržba zahrad a poradenství) - návrhy zahrad (konzultace na vaší zahradě, vytvoření návrhu a po vašem schválení stanovení rozpočtu) - údržba zahrad (trávník, cibuloviny, přesazování a zazimování rostlin a dřevin) - péče o stromy (výsadba, kotvení, ochrana stromů při stavební činnosti, vázání korun stromů, revize stromů a znalecké posudky, kácení, odstranění pařezů a další činnosti) Kromě služeb jako jsou návrhy zahrad provozujeme i zahradní centrum, kde vám nabízíme tyto rostliny a služby: - skalničky a trvalky - okrasné a ovocné dřeviny - pokojové a řezané květiny - substráty a zeminy - hnojiva a přípravky pro ochranu rostlin - semena na sadbu rostlin - příslušenství: keramika a zahradní nářadí - služby: pronájem květin a zeleně, návrhy a dodávky květinových dekorací Dopřejte své zahradě úplnou péči a nechte si poradit od odborníků, s našimi návrhy zahrad máme řadu spokojených klientů už od roku 1992. Kontaktujte nás, nebo se za námi přijďte poradit osobně, sídlíme v Praze – Dobročovicích.


Návrh a zpracování projektu zahrad Praha a okolí

Návrh a zpracování projektu zahrad Praha a okolí

Rodinná firma se sídlem v Praze se od svého vzniku roku 1992 zabývá návrhy a zpracováním projektů zahrad, realizacemi jezírek, skalek, vřesovišť a zahradních staveb. Náš specialista si s Vámi domluví termín nezávazné konzultace. Na základě této schůzky Vám vytvoříme návrh, po jehož schválení zpracujeme podrobný projekt zahrady včetně cenového rozpočtu. Nedílnou součástí naší činnosti je samozřejmě i komplexní údržba zahrad. Provádíme výsadbu a následné poradenství. Pro jakékoliv dotazy včetně ukázky naší práce klikněte na odkaz viz níže.


Rizikové kácení stromů, práce na stromech Praha

Rizikové kácení stromů, práce na stromech Praha

Naše společnost Vám nabízí ošetřovaní a rizikové kácení stromů a veškerou práci na stromech. Vše provádíme pomocí stromolezeckých technik, které jsou ke stromům velmi šetrné. Jsme profesionálové ve svém oboru a při naší práci používáme špičkové profesionální vybavení, které doplňujeme na každoročních stážích v zahraničí. Veškeré služby včetně objednávek zajistí a poskytne pan Tomáš GUT - trojnásobný mistr České republiky ve stromolezectví. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Návrhy a realizace skalek a vřesovišť Praha

Návrhy a realizace skalek a vřesovišť Praha

Specialitou naší firmy jsou návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť včetně mnohatunových balvanů. Samozřejmostí našich projektů je podrobná cenová nabídka dle vašich požadavků (rostliny, naše či z dovozu, velikosti, atd.), ale i záruka na ujmutí rostlinného materiálu. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Rekonstrukce zahrady na klíč Praha

Rekonstrukce zahrady na klíč Praha

Rodinná firma Gut provádí realizaci zahrad na klíč - projekci, výsadbu, poradenství a údržbu. Zahrady zakládáme dle Vašich požadavků. Nabízíme veškeré zahradnické práce i další služby: - terénní úpravy pozemku před výsadbou - závlahy, jezírka - výsev trávníku, pokládání travního koberce - zahradní stavby (terasy, pergoly, chatky, dlažby, oplocení) - střešní zahrady - mobilní zeleň - kácení dřevin včetně rizikového - likvidace dřevního odpadu - rekonstrukce zahrad - údržba zahrad - poradenství. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Zahradnické práce Praha východ Úvaly

Zahradnické práce Praha východ Úvaly

Naše společnost nabízí veškeré zahradnické práce: - od osázení okenního truhlíku až po výsadbu vzrostlých několikametrových stromů. Provádíme také: - výsadbu veřejné zeleně - údržbu veřejné zeleně. Naší specialitou jsou návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť včetně mnohatunových balvanů. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.