Ing. Dalibor Gut


Dobročovice 35, Úvaly 250 82

ZAHRADA NA KLÍČ:
- údržba zahrad
- návrhy zahrad
- projekce
- výsadba
- závlahy
- poradenství.

SLUŽBY:
- terénní úpravy pozemku
- závlahy
- drobné zemní práce - minibag
- jezírka koupací
- výsev trávníku
- travní koberce
- zahradní stavby
- střešní zahrady
- mobilní zeleň
- kácení dřevin
- rekonstrukce zahrad
- údržba zahrad
- zahrady na klíč
- údržba veřejné zeleně
- zahradni poradenství Praha východ


PÉČE O STROMY:
- výsadba stromů včetně kotvení
- výchovný řez u mladých stromů
- zdravotní, bezpečnostní, redukční řez u vzrostlých stromů
- ochrana stromů při stavební činnosti
- statické zajištění (vázání) korun stromů proti rozlomení
- revize stromů a zpracování znaleckých posudků
- postupné kácení pomocí lanových technik a spouštěcího zařízení
- kácení pomocí manipulačních plošin nebo jeřábů
- rizikové kácení stromů Praha východ
- ošetřování stromů Praha
- odstranění pařezů pomocí pařezove frézy

NAŠE SPECIALITA:
- návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť ( vč. mnohatunových balvanů).

Rekonstrukce zahrady na klíč.
závlahy a jezírka - údržba

IČ: 44838484
DIČ: CZ500409008
Okres: Praha-Východ
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Dalibor Gut

Rizikové kácení stromů stromolezeckou technikou Praha

Rizikové kácení stromů stromolezeckou technikou Praha

Máte problémy s rizikovými stromy a potřebuje je zlikvidovat kácením? Jestliže ano, pak je chytré a rozumné využít služby pana Ing. Dalibora Guta. Zahrady Gut je báječný podnik, který se může postarat o naprosto kompletní služby v oblasti kácení, ale také výsadby stromů. Protože jsou stromy živé organismy, jejich likvidace by se měla provádět za určitých zásad, které tato firma vždy kompletně plní. Od firmy Zahrady Gut můžete očekávat: - Bezpečné a pečlivé kácení stromů - Výsadbu nových jednotek - Kompletní řešení pro rizikové stromy - Ochotný přístup k vašemu problému - Vysoce kvalitní stromolezeckou techniku. Nezáleží na tom, zdali potřebujete pokácet určitou sadbu z důvodů bezpečnostních, anebo stavebních. Pan Ing. Dalibor Gut je tu se svou firmou pro Vás, a tak se spolehněte na jeho služby. Pro bližší informace o kácení rizikových stromů můžete volat na číslo 737 358 386


Návrhy a údržba zahrad (Praha)

Návrhy a údržba zahrad (Praha)

Máte krásný dům, ale k úplné spokojenosti vám ještě něco chybí? Zahrada může být vaší třešničkou na dortu. Zahradu vám firma Zahrady Gut navrhne na klíč, dle vašich požadavků. Od projekce, přes výsadbu až po poradenství a následnou údržbu zahrady. Celý návrh zahrady provedou odborně, rodinná firma Gut sbírá zkušenosti již od roku 1992. Od malých projektů jako je osázení okenního truhlíku až po výsadbu vzrostlých několikametrových stromů. Specialitou mezi všemi návrhy zahrad jsou návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť včetně mnohatunových balvanů. Při samotném návrhu zahrady je třeba zhodnotit několik faktorů: -ujasnit vazby domu, zahrady, okolí vyhodnotit půdní a klimatické podmínky -zvolit vhodný rostlinný materiál pro vaši zahradu Pokud některý z těchto faktorů opomenete, těžko se pak situace napravuje. Nenechte tak nic náhodě a poraďte se s odborníky. Zapomínat pak nesmíte také na údržbu zahrady. Ač jsou projektovány jako lehce udržovatelné, ne vždy je na to čas. Aby si zahrada udržela svou krásu, je nutné se o ni starat celoročně. Zahrady Gut nabízí tyto služby návrhu, rekonstrukce a údržby zahrad: -terénní úpravy před výstavbou -závlahy, zahradní jezírka -výsev trávníku, pokládání koberce -zahradní stavby (pergoly, terasy, oplocení) -zemní práce minibagrem -mobilní zeleň -kácení dřevin (včetně rizikového) -likvidace dřevního odpadu -rekonstrukce zahrad -údržba zahrad -poradenství


Návrhy zahrad, Praha - Dobročovice - Úvaly

Návrhy zahrad, Praha - Dobročovice - Úvaly

Máte zahradu, ale nevíte si rady s její údržbou? Případně potřebujete poradit s tím, jak ji vhodně zařídit? Firma Zahrady na klíč – Ing. Dalibor Gut svým zákazníkům poskytuje návrhy zahrad a mnoho dalších služeb se zahradou spojených. Vytvoříme vám zahradu na míru a poradíme vám, jak ji vhodně udržovat. Poskytujeme vám úplný servis v těchto oblastech: - zahrady na klíč (sázení rostlin i stromů, terénní úpravy, závlahy a jezírka, zahradní stavby, kácení dřevin a následná likvidace, údržba zahrad a poradenství) - návrhy zahrad (konzultace na vaší zahradě, vytvoření návrhu a po vašem schválení stanovení rozpočtu) - údržba zahrad (trávník, cibuloviny, přesazování a zazimování rostlin a dřevin) - péče o stromy (výsadba, kotvení, ochrana stromů při stavební činnosti, vázání korun stromů, revize stromů a znalecké posudky, kácení, odstranění pařezů a další činnosti) Kromě služeb jako jsou návrhy zahrad provozujeme i zahradní centrum, kde vám nabízíme tyto rostliny a služby: - skalničky a trvalky - okrasné a ovocné dřeviny - pokojové a řezané květiny - substráty a zeminy - hnojiva a přípravky pro ochranu rostlin - semena na sadbu rostlin - příslušenství: keramika a zahradní nářadí - služby: pronájem květin a zeleně, návrhy a dodávky květinových dekorací Dopřejte své zahradě úplnou péči a nechte si poradit od odborníků, s našimi návrhy zahrad máme řadu spokojených klientů už od roku 1992. Kontaktujte nás, nebo se za námi přijďte poradit osobně, sídlíme v Praze – Dobročovicích.


Návrh a zpracování projektu zahrad Praha a okolí

Návrh a zpracování projektu zahrad Praha a okolí

Rodinná firma se sídlem v Praze se od svého vzniku roku 1992 zabývá návrhy a zpracováním projektů zahrad, realizacemi jezírek, skalek, vřesovišť a zahradních staveb. Náš specialista si s Vámi domluví termín nezávazné konzultace. Na základě této schůzky Vám vytvoříme návrh, po jehož schválení zpracujeme podrobný projekt zahrady včetně cenového rozpočtu. Nedílnou součástí naší činnosti je samozřejmě i komplexní údržba zahrad. Provádíme výsadbu a následné poradenství. Pro jakékoliv dotazy včetně ukázky naší práce klikněte na odkaz viz níže.


Rizikové kácení stromů, práce na stromech Praha

Rizikové kácení stromů, práce na stromech Praha

Naše společnost Vám nabízí ošetřovaní a rizikové kácení stromů a veškerou práci na stromech. Vše provádíme pomocí stromolezeckých technik, které jsou ke stromům velmi šetrné. Jsme profesionálové ve svém oboru a při naší práci používáme špičkové profesionální vybavení, které doplňujeme na každoročních stážích v zahraničí. Veškeré služby včetně objednávek zajistí a poskytne pan Tomáš GUT - trojnásobný mistr České republiky ve stromolezectví. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Návrhy a realizace skalek a vřesovišť Praha

Návrhy a realizace skalek a vřesovišť Praha

Specialitou naší firmy jsou návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť včetně mnohatunových balvanů. Samozřejmostí našich projektů je podrobná cenová nabídka dle vašich požadavků (rostliny, naše či z dovozu, velikosti, atd.), ale i záruka na ujmutí rostlinného materiálu. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Rekonstrukce zahrady na klíč Praha

Rekonstrukce zahrady na klíč Praha

Rodinná firma Gut provádí realizaci zahrad na klíč - projekci, výsadbu, poradenství a údržbu. Zahrady zakládáme dle Vašich požadavků. Nabízíme veškeré zahradnické práce i další služby: - terénní úpravy pozemku před výsadbou - závlahy, jezírka - výsev trávníku, pokládání travního koberce - zahradní stavby (terasy, pergoly, chatky, dlažby, oplocení) - střešní zahrady - mobilní zeleň - kácení dřevin včetně rizikového - likvidace dřevního odpadu - rekonstrukce zahrad - údržba zahrad - poradenství. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Zahradnické práce Praha východ Úvaly

Zahradnické práce Praha východ Úvaly

Naše společnost nabízí veškeré zahradnické práce: - od osázení okenního truhlíku až po výsadbu vzrostlých několikametrových stromů. Provádíme také: - výsadbu veřejné zeleně - údržbu veřejné zeleně. Naší specialitou jsou návrhy a realizace velkých skalek a vřesovišť včetně mnohatunových balvanů. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • revitalizace zeleně, sadové úpravy, ošetření stávajících dřevin, výsadba stromů a keřů, ošetření trávníku
  • zahrady na míru, 3d vizualizace zahrad, rozvržení plochy zahrady, architektura zahrad, okrasná zeleň a jezírka


Související články
GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně
GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.


Komplexní sadovnická a zahradní činnost
Komplexní sadovnická a zahradní činnost

Každá zahrada je důležitou součástí a také pýchou všech domů. Splňuje účel praktický, ale především estetický a proto není na škodu odevzdat veškerou realizaci konečného vzhledu profesionálům, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům a postarají se i o další údržbu. Tak jako i Zahradnické služby Knotek & Veselka ze Štětí.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


GARD&N nabízí přírodní i moderní realizace zahrad
GARD&N nabízí přírodní i moderní realizace zahrad

Dostavujete nový rodinný dům, ale při pohledu z okna vás čeká jen výhled na neosázenou plochu? Nebo máte u svého domu již zařízenou zahradu, se kterou však nejste spokojení? Obě zmíněné situace jsou výzvou pro společnost GARD&N. Nabízíme kompletní realizace zahrad i přestavbu těch stávajících. Vybírat přitom můžete z mnoha typů zahrad – vyplníme přání i toho nejnáročnějšího zákazníka.