Odborné měření zraku – vyšetření nejmodernější oční technikou

J&M Optik Liberec s.r.o. Oční optika Liberec

Odborné měření zraku – vyšetření nejmodernější oční technikou

Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

Měkké kontaktní čočky ve velkém výběru od spolehlivých dodavatelů, doporučení aplikace kontaktních čoček zkušeným optometristou, návody k bezchybné péči o dioptrické kontaktní čočky a roztok na údržbu kontaktních čoček vám poskytne oční optika J&M Optik Liberec s.r.o. Jsme specializovaná prodejna brýlových obrub a skel, dioptrických kontaktních čoček výrobců Cooper Vision, ZEISS. Barevné kontaktní čočky, měsíční, jednodenní kontaktní čočky, či 14denní dioptrické kontaktní čočky pro korekci astigmatismu vás naučíme příjemně nosit a co nejlépe o ně pečovat.

Dioptrické kontaktní čočky, J&M Optik Liberec s.r.o.

Kontaktní čočky značek Cooper Vision, ZEISS

V naší oční optice vám doporučíme nejvhodnější typ kontaktních čoček, například snadno aplikovatelné jednodenní kontaktní čočky s účinnou funkcí pro zvlhčení oka Options Supreme nebo měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, 14denní kontaktní čočky či měsíční kontaktní čočky pro korekci astigmatismu. Přijďte se k nám poradit a vyzkoušet dioptrické kontaktní čočky ověřených značek Pro-Fit, PROCLEAR 1.DAY, AVAIRA, BIOFINITY od společnosti Cooper Vision, nebo ACUVUE MOIST, ACUVUE OASYS a Acuvue TruEye, či DAILIES AquaComfort, AIR OPTIX od firmy ZEISS, anebo barevné kontaktní čočky FRESHLOOK od výrobce CIBA VISION. A nelze nezmínit relaxační čočky Idisplay vhodné pro PC, tablety a mobily.

Dioptrické kontaktní čočky, J&M Optik Liberec s.r.o.


Výběr vhodných dioptrických kontaktních čoček a jejich správná aplikace

Oční optika J&M Optik Liberec s.r.o. je vybavena moderními přístroji k vyšetření zraku a svým zákazníkům poskytuje komplexní služby na vysoké úrovni, ke kterým správná aplikace dioptrických kontaktních čoček bezesporu patří. Před první aplikací kontaktních čoček provádí důkladné vyšetření oka zkušený optometrista, na základě jeho doporučení a podle vašich představ vám budou vybrány nevhodnější kontaktní čočky. Vždy klademe důraz, aby každý uživatel byl s nošením kontaktních čoček maximálně spokojený, jak po stránce správného vidění, tak po stránce příjemného nošení a správné aplikace.

Aplikace kontaktních čoček, J&M Optik Liberec s.r.o.


Správná péče o měkké kontaktní čočky, speciální roztoky a pouzdra

Zkušený specialista naší oční optiky každému uživateli doporučí, jak správně o kontaktní čočky pečovat. Nečistoty, dráždicí částice, usazeniny, to vše je třeba eliminovat správným a pravidelným čištěním měkkých kontaktních čoček vhodnými speciálními roztoky, pro každý typ diagnostických kontaktních čoček vybereme ten nejvhodnější roztok. Čisté pouzdro na kontaktní čočky a manipulace důkladně umytými rukami by měla být samozřejmostí. Ale nebojte se, se vším vás v naší oční optice seznámíme, aby nošení, aplikace a péče o kontaktní čočky byly pro vás bezproblémové.

Péče o kontaktní čočky, J&M Optik Liberec s.r.o.


PODSTRÁNKY

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle
Dioptrické brýle pro děti i dospělé, speciální brýlové čočky pro řidiče a sportovce

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky
Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Vyšetření zraku
Měření a vyšetření zraku optometristou pomocí moderních přístrojů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA J&M Optik Liberec s.r.o. Oční optika Liberec
WEBOVÁ STRÁNKA
J&M Optik Liberec s.r.o.
www.jmoptik.cz
Adresa

Adresa

Železná 255/24
Liberec 1 460 01

info@jmoptik.cz
+420 485 108 267


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha