Odborné měření zraku – vyšetření nejmodernější oční technikou

J&M Optik Liberec s.r.o.

Odborné měření zraku – vyšetření nejmodernější oční technikou

J&M Optik Liberec s.r.o.
Měření a vyšetření zraku optometristou pomocí moderních přístrojů

Měření zraku kvalifikovanými optometristy s využitím moderních přístrojů značek NIKON, TOPKON, POTEK na měření refrakce a vyšetření očí, doporučení vhodných dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček ke korekci zraku, výběr správných brýlových obrub podle typu obličeje a módních trendů, profesionální, vstřícný a trpělivý přístup můžete očekávat v liberecké oční optice JM Optik Petra Slívová. Našim klientům provádíme měření ostrosti zraku bezplatně. Staňte se i Vy našimi klienty.

Měření zraku, zjištění očních vad, JM Optik Liberec

Měření refrakce, vyšetření zrakové ostrosti, vhodná korekce zraku

V oční optice JM Optik provádí vyšetření zraku kvalifikovaní optometristé za pomocí špičkových přístrojů TOPKON, NIKON, POTEK. Měření refrakce a vyšetření zrakové ostrosti provádíme našim stálým klientům zdarma a bez objednání. Navštivte naši oční optiku a svěřte se do rukou skvělých odborníků, kteří vám zaručí vyšetření zraku na nejvyšší úrovni a zodpoví kvalifikovaně veškeré dotazy z oboru oční optiky a používání dioptrických pomůcek.

Měření refrakce, vyšetření zraku, JM Optik Petra Slívová Liberec


Odborné vyšetření zraku, druhy očních vad a doporučení jejich korekce

Správnou korekci oční vady je možno docílit pouze odborným vyšetřením u očního lékaře či očního optika, optometristy. Ti moderní technikou zjistí vadu vidění, ať už se jedná o špatné vidění na dálku, na blízko, nebo astigmatismus či presbyopii neboli vetchozrakost a doporučí nejvhodnější způsob korekce oční vady například brýlovými čočkami multifokálními či bifokálními, nebo navrhnou víceohnisková brýlová skla na střední vzdálenost, jednoohniskové brýle na blízko. Jestliže se na základě doporučení očního specialisty rozhodnete pro brýlové čočky nebo kontaktní čočky, veškeré pomůcky pro vaše ostré vidění dostanete v profesionální oční optice JM Optik. V brýlích z naší specializované prodejny budete nejen dobře vidět, ale i skvěle vypadat!

Vady zraku a jejich korekce, JM Optik LiberecDioptrické brýle

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle pro děti i dospělé, speciální brýlové čočky pro řidiče a sportovce

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky

Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Vyšetření zraku

Měření a vyšetření zraku optometristou pomocí moderních přístrojů