Jiří Tumakov s.r.o.


Koksární 1112 (objekt závodu Koksovna Svoboda), Ostrava - Přívoz 702 00

Práce a služby s autojeřáby a montážními plošinami.

Práce a služby s:
- autojeřábem AD 20
- autojeřábem AD28
- montážní plošinou LCV 16-3, MP18
- RT 20 na podvozku AVIA
- montážní vysokozdvižnou plošinou MP27 na podvozku
TATRA T-148

Práce ve výškách a nakládání s těžkými břemeny:
- dřevostavby
- ocelové konstrukce
- billboardy
- kácení a ořezy stromů i rizikové
- natěračské a zámečnické práce ve výškách
- práce na mostech
- montáže reklamních systémů
- natáčení a filmování televizních pořadů a filmů
- klempířské práce
- elektrikářské práce.

Sídlo firmy:
- Konečného 876/30, Ostrava - Slezská Ostrava

IČ: 28605853
DIČ: CZ28605853
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Veronika Tumakovová

Autojeřáb a vysokozdvižná plošina Ostrava – pronájem s obsluhou

Autojeřáb a vysokozdvižná plošina Ostrava – pronájem s obsluhou

Autojeřáb či vysokozdvižnou plošinu v okolí Ostravy si můžete pronajmout i s obsluhou u společnosti Jiří Tumakov s.r.o., která realizuje také různé práce a služby s těmito stroji. Pronajmout si můžete autojeřáb: - AD 20, - AD 28, - QY 25, - AD 20T. K dispozici máme také montážní plošiny: - LCV 16-3, - MP 18, - MP 27, - LCV 20 RT. Využijte této skvělé příležitosti pronájmu i s obsluhou, které Vám ušetří starosti. Kontaktujte nás již dnes, těšíme se na naši spolupráci.


Práce s autojeřáby, práce ve výškách, ořezy stromů Ostrava

Práce s autojeřáby, práce ve výškách, ořezy stromů Ostrava

Práce s autojeřáby, práce ve výškách i ořezy a rizikové kácení stromů provádí firma Jiří Tumakov s.r.o. Zákazníkům v České republice, Polsku i na Slovensku poskytuje kvalifikované služby s autojeřáby a montážními plošinami, které jsou založené na bohatých zkušenostech získaných od roku 1989, kdy byla společnost Jiří Tumakov s.r.o. založena. Nabízí bezpečné řešení při - manipulaci s těžkými předměty - montáži ocelových a betonových konstrukcí - rizikovém kácení stromů - zasklívání, zateplování - demolici budov - práci ve výškách - montáži reklam, billboardů - montáži střešních systémů apod. Hlavním cílem společnosti Jiří Tumakov s.r.o. je spokojený klient, proto neváhejte a pro bližší informace kontaktujte firmu na telefonním čísle 602769436 či 604203653 nebo na emailové adrese tumakov@auto-jeraby.cz.


Autojeřáby a montážní plošiny s obsluhou - pronájem Ostrava

Autojeřáby a montážní plošiny s obsluhou - pronájem Ostrava

Společnost Jiří Tumakov s.r.o. pronajímá autojeřáby a montážní plošiny s obsluhou, s bohatými zkušenostmi již od roku 1990. Ve spolupráci s dalšími firmami i ze zahraničí pak prováděl nejrůznější práce ještě dávno před vznikem společnosti Jiří Tumakov s.r.o. Kupříkladu díky autojeřábům a montážním plošinám s obsluhou již odborně provedli např.: - montáž a demontáž ocelových konstrukcí, potrubních systémů, technologických celků, strojních zařízení ve spolupráci s projektovými a montážními firmami, ve složitých strojně technologických, důlních, hutních, výrobních, skladovacích, koksárenských a chemických provozech - rizikové kácení a ořezy stromů ve spolupráci s profesionálními dřevorubci - veškeré elektroinstalační práce pomocí montážní plošiny - klempířské práce ve výškách na bytových a komerčních objektech - natěračské a zámečnické práce na mostech, budovách, výrobních a skladovacích halách - práce na mostech, silnicích, dálnicích, železnici a také tratích MHD - montáže reklamních systémů, dopravního a signalizačního značení pomocí autojeřábu a montážní plošiny - manipulace s těžkými břemeny a předměty, např. sloni v Ostravské ZOO - natáčení filmů,dokumentů, reklamních spotů, televizních pořadů, sportovní přenosů s pomocí montážní plošiny nebo autojeřábu - odstranění havárie vozidel a jejich následků, ve spolupráci s integrovanými složkami - veškeré práce ve výškách Díky společnosti Jiří Tumakov už se nemusíte bát, že se při práci s pronajatým autojeřábem či montážní plošinou, něco pokazí, vy si s tím nebudete vědět rady, anebo budete muset platit za případnou opravu. Majitel společnosti p. Jiří Tumakov, totiž pronajímá jeřáby a montážní plošiny včetně profesionálně školené obsluhy, díky čemuž vás zbavuje spousty starostí. Společnost Jiří Tumakov s.r.o., je pro svou činnost pojištěna na částku 10 mil. Kč. Nyní máte stoprocentní záruku nejenom bezpečné práce, ale i jistoty správného a zodpovědného, maximálně bezpečného zacházení, s pronajatými autojeřáby a montážními plošinami s obsluhou. Včetně odborných konzultací dle Vašich požadavků a specifik, na základě bohatých dlouholetých zkušeností. Včetně obsluhy si tedy u ostravské společnosti Jiří Tumakov můžete pronajmout následující stroje: - autojeřáb AD 20, AD20T - autojeřáb AD28 - autojeřáb XCMG QY25K5 s pracovním dosahem až 47 metrů - montážní plošinu LCV 16-3, MP18, RT 20 na podvozku vozidel AVIA - montážní vysokozdvižnou plošinu MP27 na podvozku TATRA - nůžkové a teleskopické samohybné plošiny s pracovním dosahem až 45 metrů - plošiny na automobilovém podvozku s pracovním dosahem až 58 metrů Na základě domluvy pak pro vás můžeme vyjednat výhodný pronájem nejenom u nás, ale také u firem pronajímajících či vlastnících plošiny, se kterými spolupracujeme. Nechte obsluhu autojeřábu či montážní plošiny na profesionálech, a máte záruku, bezchybného průběhu, při veškerých stavebně montážních pracích, či práci ve výškách. VAŠE BŘEMENA NA NAŠE HÁKY A KOŠE.


Autojeřáby a montážní plošiny, Ostrava

Autojeřáby a montážní plošiny, Ostrava

Společnost Jiří Tumakov se zabývá pronájmem autojeřábů a montážních plošin. Jsme tak pro vás schopni zajistit takové výškové činnosti, jako: - kácení a ořez stromů - montáž a demontáž ocelových konstrukcí - práci na mostech - montáže reklamních systémů - a další Společnost Jiří Tumakov působí v okolí Ostravy. Díky dlouholetému působení na trhu jsme získali více než 1800 zákazníků z České republiky, ale i ze Slovenska a Polska. Strach z výšek nám nic neříká!


Pronájem autojeřábů a montážních vysokozdvižných plošin Ostrava

Pronájem autojeřábů a montážních vysokozdvižných plošin Ostrava

Nabízíme pronájem autojeřábů a montážních vysokozdvižných plošin s obsluhou: - montážní plošiny typu LCV 16-3, MP18, MP 27, LCV 20 RT - autojeřáby AD 20, AD 28, QY 25.


Prodej pohledávek

Prodej pohledávek

Nabízím k přímému prodeji pohledávky ve fomě neuhrazených faktur. Máme neuhrazené pohledávky ve výši 500 tis. Kč u tuzemských firem celkový počet je 34 firem a výše neuhazených faktur se pohybuje od 2 tis - 60 tis Kč. Děkuji za nabídky e-mailem.


Autojeřáb

Autojeřáb

Práce a služby, s autojeřábem AD 20, autojeřáb AD28, autojeřáb XCMG typ QY25K5 s pracovním dosahem až 47 metrů. Montážní vysokozdvižná pracovní plošina na automobilovém podvozku AVIA, typ LCV-16-3 (MP16), LCY-18 (MP18), RT-20(MP20) a na podvozku Tatra T-148 montážní plošina MP-27. Více info na našem webu, e-mailem a nebo telefonicky.Další produkty a služby
  • manipulace s břemeny, mobilní jeřáby, obsluha autojeřábu, demontáž ocelových konstrukcí
  • natěračské práce ve výškách, zabezpečení montážní techniky, nátěry střech a fasád, kácení stromů, mytí oken budov, montáž billboardů
  • fasádní lešení, schodišťové věže, pojízdné lešení, modulové lešení, zdvihací plošiny, zdvihací stoly
  • kladkostroje, mostové jeřáby, hydraulické zvedáky, technika pro sklady, elektrické a ruční kladkostroje, zednické kladky

ABC barvy s.r.o. Barvy laky komplet

Související články
Hydraulické plošiny pro lepší bezpečnost, vyšší rychlost a tišší provoz
Hydraulické plošiny pro lepší bezpečnost, vyšší rychlost a tišší provoz

Výtahy jsou denně využívány k přepravě nespočetného množství lidí i věcí. Jejich přítomnost je ve většině staveb nezbytná a nedocenitelná. Co když vám ale obyčejný osobní výtah nestačí a potřebujete něco, co má velikou nosnost, nabízí maximální prostor, současně šetří elektrickou energii a finančně vás nezruinuje? Pokud hledáte špičku mezi výtahy, jsou vám k dispozici hydraulické plošiny nabízené společností VÝTAHY SILESIA s.r.o. Ty poskytují maximální bezpečí, nahradí výtahy o nosnosti až do 500 kg a potěší dokonalým designem, tichým provozem i příznivou cenou.


Pronájem lešení, montáž a demontáž v Praze
Pronájem lešení, montáž a demontáž v Praze

Potřebujete zajistit lešení pro několikapatrový bytový dům nebo pro obyčejný rodinný domeček? Pro rozsáhlou halu nebo pro malou dílnu? Zajistíme pronájem lešení za nejlepší cenu a přímo vám na míru. Nejvýhodnější a nejrychlejší pronájem lešení v Praze zajistíme právě my! Jsme společnost, která se nazývá - Fasádní lešení Praha.


Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno
Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Každý správný chlap miluje autojeřáby. Už jako děti si s nimi hrají a jako dospělí je dokonce mohou řídit. Pokud však nezvládáte ovládat tak velký stroj, který často sahá až do nebes, tak to přenechejte odborníkům, kteří Vás v tomto ohledu určitě nezklamou.


SCASERV – Váš specialista v oblasti bednění a lešení sídlí v Brně na nové adrese
SCASERV – Váš specialista v oblasti bednění a lešení sídlí v Brně na nové adrese

Český specialista v oboru bednění a lešení, kterou je renomovaná společnost SCASERV a.s., otevřela svou novou pobočku v Brně Ivanovicích, Jahodové ulici 31, kde díky velkému areálu poskytuje služby na té nejvyšší možné úrovni.