LaTy
Petr Čechák


Pod Vrbami 12, Bruntál 792 01

Výroba, prodej, montáž a opravy:
- sítě na pískoviště, doskočiště, bazény
- sítě na lešení
- sítě odpadové
- sítě sportovní
- sítě ochranné
- sítě na kontejnery
- šňůry technické (výroba z klasických materiálů např. POP, PAD, PES, PE, ze speciálních materiálů např. NOMEX, KEVLAR, DYNEEMA, 3 M apod.)
- popruhy (výroba z klasických materiálů např. POP, PAD, PES, PE, ze speciálních materiálů např. NOMEX, KEVLAR, DYNEEMA, 3 M, elastan apod.)
- gumolana (klasická, speciální)
- příslušenství (vazací pásky, háčky, objímky a hliníkové svorky, ocelová lanka 3 - 6 mm)
- umělé povrchy a trávníky.

IČ: 63012600
DIČ: CZ7309254843
Okres: Bruntál
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Čechák

Ochranné sítě, gumolana, sportovní sítě, sítě na lešení

Ochranné sítě, gumolana, sportovní sítě, sítě na lešení

Naše firma nabízí výrobu, prodej, zastoupení: - ochranné sítě - sítě na kontejnery, na lešení, na pískoviště - sportovní sítě - odpadové sítě - šňůry (horolezectví, vojenský sektor, parašutismus, textilní výroba apod.) - popruhy (v pružném, pevném, kombinovaném provedení) - gumolana (klasické, speciální) - umělé povrchy, trávníky


Sítě, gumolana, popruhy, šňůry Bruntál

Sítě, gumolana, popruhy, šňůry Bruntál

Naše firma nabízí: - gumolana - šňůry - sítě - sítě na pískoviště, na lešení, odpadové sítě, sportovní sítě, sítě na kontejnery - popruhy - příslušenství - umělé povrchy, trávníky.Další produkty a služby
  • netkané textilie, tkané popruhy a lemovky, filtrační tkaniny, sítě a krycí plachty

Naše společnost se zabývá prodejem automobilových střešních nosičů značek THULE, HAKR A NEUMANN. Kromě nosičů máme v nabídce také sněhové řetězy, střešní boxy nebo autokosmetiku.

Související články
Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití
Pytle od firmy FOKUS-H s.r.o. mají opravdu všestranné využití

Takzvané zátěžové pytle se využívají především jako zátěže silážních plachet. Své využití ale našly i při nežádoucích přírodních událostech, jakými jsou stále častější záplavy na našem území. Sortiment firmy FOKUS-H s.r.o. je ale daleko širší.


Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9
Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Výroba a dodávka konopné izolace
Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.