LaTy
Petr Čechák


Krnovská 43, Bruntál 792 01
Výroba, prodej, montáž a opravy:
- sítě na pískoviště, doskočiště, bazény
- sítě na lešení
- sítě odpadové
- sítě sportovní
- sítě ochranné
- sítě na kontejnery
- šňůry technické (výroba z klasických materiálů např. POP, PAD, PES, PE, ze speciálních materiálů např. NOMEX, KEVLAR, DYNEEMA, 3 M apod.)
- popruhy (výroba z klasických materiálů např. POP, PAD, PES, PE, ze speciálních materiálů např. NOMEX, KEVLAR, DYNEEMA, 3 M, elastan apod.)
- gumolana (klasická, speciální)
- příslušenství (vazací pásky, háčky, objímky a hliníkové svorky, ocelová lanka 3 - 6 mm)
- umělé povrchy a trávníky.

Další produkty a služby
  • netkané textilie, tkané popruhy a lemovky, filtrační tkaniny, sítě a krycí plachty

Obec Lodín

Související články
Výroba a dodávka konopné izolace

KOBE-cz s.r.o.

Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.


Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

KOBE-cz s.r.o.

Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

V automobilovém, stavebním i nábytkářském průmyslu jako součásti konstrukčních a izolačních součástí, ale také v elektrárnách a jako izolace v dalších průmyslových odvětvích. Všude tam se používají produkty z přírodních a skelných vláken, jejichž výrobou se zabývá firma KOBE-cz s.r.o.. Ta se zaměřuje také na laminaci.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

KARPJAK

Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

KOBE-cz s.r.o.

Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

Když se řekne izolace, tak představy většiny z nás zřejmě míří k izolacím, jako je polystyrén, minerální vata a podobně. Ale napadlo vás, že existují izolační materiály vyrobené z přírodních vláken, jako jsou konopí, len, ovčí vlna, bavlna nebo juta? Tak si představte, že opravdu existují. Když se podíváme do minulosti, tak přírodní materiály byly při stavbách používané běžně a tak není vůbec na škodu, že se opět vracejí. Přinášejí nejen skvělé izolační a další vlastnosti, ale také podporují zdravé životní prostředí a odbourávají nepříznivý ekologický dopad. A s takovými materiály pracuje i společnost KOBE-cz s.r.o.


Další produkty a služby
Ochranné sítě, gumolana, sportovní sítě, sítě na lešení

Ochranné sítě, gumolana, sportovní sítě, sítě na lešení

Naše firma nabízí výrobu, prodej, zastoupení: - ochranné sítě - sítě na kontejnery, na lešení, na pískoviště - sportovní sítě - odpadové sítě - šňůry (horolezectví, vojenský sektor, parašutismus, textilní výroba apod.) - popruhy (v pružném, pevném, kombinovaném provedení) - gumolana (klasické, speciální) - umělé povrchy, trávníky


Sítě, gumolana, popruhy, šňůry Bruntál

Sítě, gumolana, popruhy, šňůry Bruntál

Naše firma nabízí: - gumolana - šňůry - sítě - sítě na pískoviště, na lešení, odpadové sítě, sportovní sítě, sítě na kontejnery - popruhy - příslušenství - umělé povrchy, trávníky.