VOTOP Praha s.r.o.
voda topení plyn


Mašínova 324/5, Praha 8 - Kobylisy 182 00
Společnost VOTOP Praha s.r.o. (dříve VoToP Emil Slabý) provádí instalatérské, topenářské a plynařské práce v Praze a přilehlém okolí.

Dále jsme také začali dodávat, montovat a servisovat tepelná čerpadla firem Toshiba, Mitsubishi-Zubadan, Aplha-Innotec, Ariston, Viessmann.
Taktéž nabízíme klimatizace s funkcí tepelného čerpadla (v zimě topí, v létě chladí), které je vhodným a úsporným řešením např. pro vytápění chat a bytů.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kotlů, kotelen a výměníkových stanic především značek Ariston a Immergas.

Dále zajistíme:
- dodávky, montáže kotlů, ohřívačů vody, plynových topidel i s uvedením do provozu
- seřízení a čištění kotlů, ohřívačů, plynových topidel.

Instalatérské práce:
- představují rozvody vody, které provádíme z plastů a to polyfúzním svařováním z materiálu polypropylen nebo lisováním.
Materiály Rehau, Gabotherm, Pexan.

Na kanalizační práce používáme především plast, (kanalizační PVC, novodur, kameninu, klasickou litinu nebo tenkostěnnou litinu a vícevrstvé plastové potrubí.

Topenářské práce:
- rozvody a montáž topení.
Rozvody topení provádíme z oceli, mědi, kvalitních plastů a plastohliníkových sendvičových trubek.

Plynařské práce:
- rozvody plynu
- tlakové zkoušky
- projektová dokumentace
- revize plynu a komínových průduchů
- revizní zpráva.
Rozvody plynu provádíme z oceli, z mědi a z plastů.

Záruční i pozáruční opravy kotlů, montáž:
- Protherm, Junkers, Ariston, Immergas, Dakon, Buderus, Viessmann, Chaffoteaux, Baxi, Mora, Flow Clima, A.C.V.,
Leblanc, Geminox, Attack, Viadrus, Atack
- Karma Český Brod
- e.l.m. leblanc, ETI (Höterm)
- Lamborghini
- Ferroli, Thermona.

V naše skladu naleznete náhradní díly na kotle Ariston a Immergas, na kamna Wamsler a díly pro systém odkouření RICOM.

Naší další činností je kontrola a montáž elektrických a plynových kotelen a výměníkových stanic.

Produkty
  • závěsné konzoly pro nádrže, prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • odporové snímače teploty, termoelektrické snímače teploty, bimetalové teploměry, manometry, snímače hladiny, měřidla průtoku, měřidla tepla, regulátory tepla
  • klimatizační jednotky, vytápění a chlazení, regulační zařízení, průmyslová filtrace, speciální ventilátory

Prodej kompresorů a vzduchové techniky České Budějovice, pneumatické nářadí, poradenství s servis.

Prodej kompresorů a vzduchové techniky České Budějovice, pneumatické nářadí, poradenství s servis

Pohřební služby Mariánské Lázně, rozloučení, převozy zesnulého 24 hodin denně, výzdoba.

Pohřební služby Mariánské Lázně, rozloučení, převozy zesnulého 24 hodin denně, výzdoba

Související články
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.


Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

FERRUM s.r.o.

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

S.G. CZ, spol. s r.o.

Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.


Firemní články
Rozvody vody, topení i plynu od firmy s tradicí

Rozvody vody, topení i plynu od firmy s tradicí

Název společnosti VoToP vychází z činností, kterými se zabývá, tedy voda – topení – plyn. Přesněji řečeno, firma zajišťuje veškeré vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce včetně projektování a záručního i pozáručního servisu. A to nejsou zdaleka všechny služby, pro které mají pracovníci firmy kvalifikaci.


Klimatizace,  tepelná čerpadla | Praha 8

Klimatizace, tepelná čerpadla | Praha 8

Aby byl vzduch v práci či v domově příjemně chladivý či vyhřátý, dodáme a namontujeme Vám klimatizaci s tepelným čerpadlem. Kromě toho, že naše klimatizace se dá nastavit na různé styly chlazení v horkých letních dnech, na zimu se díky tepelnému čerpadlu dá využít i jako ohřevný systém. Dají se jím vytápět víkendové chaty i běžné byty s úsporou energií. Připravili jsme Vám široký výběr z čerpadel od firem Alpha-Innotec, Ariston, Viessmann, Mitsubishi-Zubadan či Toshiba. Vlastníme certifikát profesní kvalifikace pro montování tepelných čerpadel.


Servis kotlů, oprava kotlů, kontroly kotelen Praha 8

Servis kotlů, oprava kotlů, kontroly kotelen Praha 8

Naše rodinná firma Emil Slabý – VoToP / nyní pod názvem VOTOP PRAHA s.r.o./ se už od roku 1991 zabývá montáží a servisem kotlů na uhlí, elektrických , plynových včetně kondenzačních. Právě kondenzační kotle jsou oblíbené zejména proto, že využijí i teplo ze spalin, čímž dosahují až 110% účinnosti. Instalujeme a opravujeme kotle nejrůznějších značek, např. Ariston, Immergas, Junkers, Protherm, Dakon, Buderus, Viessmann, Thermona, Chaffoteaux, Baxi, Mora, Flow Clima, A.C.V., Lamborgini, e.l.m. Leblanc, Geminox, Attack, Viadrus, Beretta. Nepodceňujte včasnou údržbu kotle, prodlouží životnost Vašeho kotle. Pracovníci firmy VOTOP PRAHA s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti v oboru, díky čemuž si profesionálně poradí při montáži i opravě jakéhokoliv kotle a dokáží pružně reagovat na požadavky zákazníků. Společnost VOTOP PRAHA s.r.o.přijímá zakázky na montáž a opravu kotlů v: - rodinných domech - činžovních domech - kotelnách - bytových družstvech - i veřejných budovách, jako jsou např. nemocnice či úřady. Kromě montáže a záručního i pozáručního servisu kotlů zajišťují zaměstnanci firmy VOTOP PRAHA s.r.o. také pravidelné kontroly kotlů spojené s údržbou, plynových zářičů, kontroly kotelen, tlakových nádob i dlouhodobý provoz kotelen a výměníkových stanic. Společnost VOTOP PRAHA s.r.o klade důraz na kvalitu prováděných prací a solidní jednání, díky čemuž máte záruku spolehlivosti montovaných kotlů a dalších zařízení i souvisejících služeb. Poskytují vašim kotlům komplexní servis, díky kterému se prodlouží životnost vašich kotlů a který vám zaručí klidný spánek, protože díky pravidelné údržbě vás nemůže nepříjemně překvapit náhlá porucha kotle a jeho možná nákladná výměna. Pravidelné kontroly kotle vám ušetří spoustu starostí i peněz. Nebojte se a zavolejte nám. Pomůžeme, poradíme, vyhotovíme cenovou nabídku.


Topenářské práce, rozvody topení a projektová dokumentace Praha

Topenářské práce, rozvody topení a projektová dokumentace Praha

Mít kvalitní rozvodné sítě tepla je velmi důležité, hlavně v chladném období. Společnost VoToP Praha s.r.o. zajišťuje kvalitní topenářské práce v Praze a v nejbližším okolí. Zajišťujeme montování otopných soustav běžných i speciálních. Otopné soustavy se podle typu paliva dělí následujícím způsobem: - Plynové - Akumulační - Elektrické, tedy přímotopné - Propan butanové - Dřevo Otopné soustavy mohou být jednotrubkové, dvoutrubkové, parní anebo podlahové. Rozvody topení jsou vytvářeny buď z mědi, ocele, anebo kvalitních plastů. Kromě samotných rozvodů topení zajišťujeme i projektovou dokumentaci, vložkování komínů, revizi plynů a také autorizované měření emisí.


Kanalizační a vodoinstalatérské práce Praha

Kanalizační a vodoinstalatérské práce Praha

Potřebujete vybudovat kanalizaci anebo zpracovat rozvod vody? O kvalitní provedení kanalizačních i vodoinstalatérských prací se umí postarat firma VoToP Praha s.r.o., která je členem CTI – Cech topenářů a instalatérů. Vodoinstalatérské práce zahrnují především rozvody vody. Jsou vyráběny z plastů za pomoci složitých metod, které jsou založené na odborných znalostech. Kanalizační práce zahrnují taktéž kanalizaci a odpady. Jsou prováděny z plastů, kameniny, litiny anebo speciální tenkostěnné litiny. Možnost zvukově izolovaného potrubí z plastu. Veškeré vodoinstalatérské a kanalizační služby jsou zajišťovány v Praze a jejím blízkém okolí. Využijte kontaktní formulář na webových stránkách firmy VoToP Praha s.r.o. anebo využijte telefonní kontakt 284 688 877.


Opravy a servis kotlů Praha

Opravy a servis kotlů Praha

Tradiční společnost VoToP Praha s.r.o. zajišťuje kompletní služby v rámci servisu a oprav kotlů do vaší domácnosti. Opravy jsou záruční, ale i pozáruční, servis zajišťujeme u těchto značek kotlů: - Lamborghini - Thermona - ETI - Immergas - Junkers - Protherm - Ariston - Ferroli - Karma Český Brod Provádíme i pravidelné kontroly kotlů, které spojujeme s údržbou, aby k opravám ani dojít nemuselo. Do naší kompetence patří i opravy olejových a plynových hořáků či plynových zářičů. Kontrolujeme kotelny i tlakové nádoby. Opravy a servis kotlů provádíme po celé Praze a po jejím nejbližším okolí. Pro objednání služeb volejte na telefonní číslo 284 688 877.


Servis a oprava plynových kotlů Praha

Servis a oprava plynových kotlů Praha

Nevíte si rady s plynovým kotlem? Potřebujete ho opravit? My Vám s ním rádi pomůžeme! Poskytujeme garanční i pozáruční servis nebo opravy kotlů pro území Prahy. Také obstaráváme pravidelné kontroly s případnou údržbou pro kotelny (i s dlouhodobým provozem), tlakové nádoby nebo výměníkové stanice. Dále provádíme montáže elektrických a plynových kotelen, plynových nebo olejových hořáků, plynových zářičů a výměníkových stanic. Zabýváme se servisem plynových kotlů značek Immergas, Ariston, e.l.m. leblanc, ETI (Höterm), Ferroli, Junkers, Karma Český Brod, Lamborghini, Protherm a Thermona. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a volejte na telefonní číslo 603 495 405.


Oprava, servis, montáž kotlů, kotelen a výměníkových stanic Praha

Oprava, servis, montáž kotlů, kotelen a výměníkových stanic Praha

Společnost VOTOP PRAHA s.r.o. provádí a zajišťujeme servis, opravu a montáž kotlů, kotelen a výměníkových stanic. Značek: - Protherm, Junkers, Ariston, Immergas, Karma Český Brod, e.l.m. leblanc - ETI (Höterm) - Lamborghini - Ferroli, Thermona. Samozřejmostí jsou pravidelné kontroly kotlů spojené s údržbou včetně montáže a oprav plynových i olejových hořáků a plynových zářičů. Zajišťujeme kontroly kotelen, tlakových nádob a výměníkových stanic. Naše společnost klade velký důraz na kvalitu práce i používaný materiál. Poskytujeme prvotřídní servis za velmi nízké ceny. Neváhejte nás kontaktovat a vyřešte své problémy s námi.


Topenářské, instalatérské a plynařské práce Praha 8

Topenářské, instalatérské a plynařské práce Praha 8

Naše firma poskytuje komplexní instalatérské, plynařské a topenářské práce v Praze a přilehlém okolí. Dále provádíme: - servis a údržbu kotlů, kotelen, topení - rozvody topení, plynu - kanalizační práce - montáž měřidel na teplou a studenou vodu včetně zaplombování - dodávka a montáž filtrů ICLEEN® - Novinka Prodej: - kotlů a náhradních dílů) - venkovní plynová topidla - systémy dílů odkouření Ricom - náhradní díly na kamna Wamsler VoTop Praha s.r.o. zajišťuje ucelenou nabídku topenářských, instalatérských a plynařských prací včetně kompletních dodávek materiálu. Veškeré práce, drobné opravy, rychle a kvalitně se zárukou. Neváhejte nás kontaktovat!


Vodoinstalatérské práce Praha 8

Vodoinstalatérské práce Praha 8

Firma VOTOP PRAHA s.r.o. Servis a montáž kotlů Praha 8 se zabývá vodoinstalatérskými pracemi v Praze. Rozvody vody provádíme z plastů, nejčastěji polyfúzním svařováním z polypropylen nebo lisováním materiálu. Na rizikovějších místech používáme k rozvodům vody pozinkované trubky spojené závitovými spoji nebo mědí. Materiály: Rehau, Gabotherm, Pexan. Dále provádíme: - servis a oprava kotlů, kotelen - kanalizační práce - rozvody plynu a topení - dodávka a montáž filtrů Topenářské práce: - montáž a rozvody topení - provádíme z oceli, mědi, kvalitních plastů. Nabízíme profesionální servis. Neváhejte nás kontaktovat!


Montáž plynových a elektrických kotlů Praha

Montáž plynových a elektrických kotlů Praha

Společnost VOTOP PRAHA s.r.o. zajišťuje servis kotlů. Provádíme: - záruční i pozáruční opravy kotlů - montáž elektrických i plynových kotelen Zajišťujeme: - kontroly kotelen - kontroly tlakových nádob - dlouhodobý provoz kotelen. Více informací naleznete na našich webových stránkách.