VOTOP Praha s.r.o.
voda topení plyn


Mašínova 324/5, Praha 8 - Kobylisy 182 00
Společnost VOTOP Praha s.r.o. (dříve VoToP Emil Slabý) provádí instalatérské, topenářské a plynařské práce v Praze a přilehlém okolí.

Dále jsme také začali dodávat, montovat a servisovat tepelná čerpadla firem Toshiba, Mitsubishi-Zubadan, Aplha-Innotec, Ariston, Viessmann.
Taktéž nabízíme klimatizace s funkcí tepelného čerpadla (v zimě topí, v létě chladí), které je vhodným a úsporným řešením např. pro vytápění chat a bytů.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kotlů, kotelen a výměníkových stanic především značek Ariston a Immergas.

Dále zajistíme:
- dodávky, montáže kotlů, ohřívačů vody, plynových topidel i s uvedením do provozu
- seřízení a čištění kotlů, ohřívačů, plynových topidel.

Instalatérské práce:
- představují rozvody vody, které provádíme z plastů a to polyfúzním svařováním z materiálu polypropylen nebo lisováním.
Materiály Rehau, Gabotherm, Pexan.

Na kanalizační práce používáme především plast, (kanalizační PVC, novodur, kameninu, klasickou litinu nebo tenkostěnnou litinu a vícevrstvé plastové potrubí.

Topenářské práce:
- rozvody a montáž topení.
Rozvody topení provádíme z oceli, mědi, kvalitních plastů a plastohliníkových sendvičových trubek.

Plynařské práce:
- rozvody plynu
- tlakové zkoušky
- projektová dokumentace
- revize plynu a komínových průduchů
- revizní zpráva.
Rozvody plynu provádíme z oceli, z mědi a z plastů.

Záruční i pozáruční opravy kotlů, montáž:
- Protherm, Junkers, Ariston, Immergas, Dakon, Buderus, Viessmann, Chaffoteaux, Baxi, Mora, Flow Clima, A.C.V.,
Leblanc, Geminox, Attack, Viadrus, Atack
- Karma Český Brod
- e.l.m. leblanc, ETI (Höterm)
- Lamborghini
- Ferroli, Thermona.

V naše skladu naleznete náhradní díly na kotle Ariston a Immergas, na kamna Wamsler a díly pro systém odkouření RICOM.

Naší další činností je kontrola a montáž elektrických a plynových kotelen a výměníkových stanic.

Další produkty a služby
  • závěsné konzoly pro nádrže, prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • odporové snímače teploty, termoelektrické snímače teploty, bimetalové teploměry, manometry, snímače hladiny, měřidla průtoku, měřidla tepla, regulátory tepla
  • klimatizační jednotky, vytápění a chlazení, regulační zařízení, průmyslová filtrace, speciální ventilátory

Chropyňská strojírna, a.s.

Související články
Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Analýza vína-profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Hanna Instruments Czech s r.o.

Analýza vína-profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Vinařství sebou přináší nejen pěstování kvalitních odrůd hroznů, ale také pečlivost, profesionalitu a vybavení, díky kterému přistanou na pultech jenom ty nejkvalitnější vína. K vybavení proto patří i měřící technika jako kvalitní profesionální měřicí přístroje používané ve vinařství. Měřicí přístroje pro vinaře přímo od světového výrobce, to je firma Hanna Instruments Czech s.r.o. s prodejní kanceláří v Praze.


Další produkty a služby
Rozvody vody, topení i plynu od firmy s tradicí

Rozvody vody, topení i plynu od firmy s tradicí

Název společnosti VoToP vychází z činností, kterými se zabývá, tedy voda – topení – plyn. Přesněji řečeno, firma zajišťuje veškeré vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce včetně projektování a záručního i pozáručního servisu. A to nejsou zdaleka všechny služby, pro které mají pracovníci firmy kvalifikaci.


Klimatizace,  tepelná čerpadla | Praha 8

Klimatizace, tepelná čerpadla | Praha 8

Aby byl vzduch v práci či v domově příjemně chladivý či vyhřátý, dodáme a namontujeme Vám klimatizaci s tepelným čerpadlem. Kromě toho, že naše klimatizace se dá nastavit na různé styly chlazení v horkých letních dnech, na zimu se díky tepelnému čerpadlu dá využít i jako ohřevný systém. Dají se jím vytápět víkendové chaty i běžné byty s úsporou energií. Připravili jsme Vám široký výběr z čerpadel od firem Alpha-Innotec, Ariston, Viessmann, Mitsubishi-Zubadan či Toshiba. Vlastníme certifikát profesní kvalifikace pro montování tepelných čerpadel.


Servis kotlů, oprava kotlů, kontroly kotelen Praha 8

Servis kotlů, oprava kotlů, kontroly kotelen Praha 8

Naše rodinná firma Emil Slabý – VoToP / nyní pod názvem VOTOP PRAHA s.r.o./ se už od roku 1991 zabývá montáží a servisem kotlů na uhlí, elektrických , plynových včetně kondenzačních. Právě kondenzační kotle jsou oblíbené zejména proto, že využijí i teplo ze spalin, čímž dosahují až 110% účinnosti. Instalujeme a opravujeme kotle nejrůznějších značek, např. Ariston, Immergas, Junkers, Protherm, Dakon, Buderus, Viessmann, Thermona, Chaffoteaux, Baxi, Mora, Flow Clima, A.C.V., Lamborgini, e.l.m. Leblanc, Geminox, Attack, Viadrus, Beretta. Nepodceňujte včasnou údržbu kotle, prodlouží životnost Vašeho kotle. Pracovníci firmy VOTOP PRAHA s.r.o. mají dlouholeté zkušenosti v oboru, díky čemuž si profesionálně poradí při montáži i opravě jakéhokoliv kotle a dokáží pružně reagovat na požadavky zákazníků. Společnost VOTOP PRAHA s.r.o.přijímá zakázky na montáž a opravu kotlů v: - rodinných domech - činžovních domech - kotelnách - bytových družstvech - i veřejných budovách, jako jsou např. nemocnice či úřady. Kromě montáže a záručního i pozáručního servisu kotlů zajišťují zaměstnanci firmy VOTOP PRAHA s.r.o. také pravidelné kontroly kotlů spojené s údržbou, plynových zářičů, kontroly kotelen, tlakových nádob i dlouhodobý provoz kotelen a výměníkových stanic. Společnost VOTOP PRAHA s.r.o klade důraz na kvalitu prováděných prací a solidní jednání, díky čemuž máte záruku spolehlivosti montovaných kotlů a dalších zařízení i souvisejících služeb. Poskytují vašim kotlům komplexní servis, díky kterému se prodlouží životnost vašich kotlů a který vám zaručí klidný spánek, protože díky pravidelné údržbě vás nemůže nepříjemně překvapit náhlá porucha kotle a jeho možná nákladná výměna. Pravidelné kontroly kotle vám ušetří spoustu starostí i peněz. Nebojte se a zavolejte nám. Pomůžeme, poradíme, vyhotovíme cenovou nabídku.


Topenářské práce, rozvody topení a projektová dokumentace Praha

Topenářské práce, rozvody topení a projektová dokumentace Praha

Mít kvalitní rozvodné sítě tepla je velmi důležité, hlavně v chladném období. Společnost VoToP Praha s.r.o. zajišťuje kvalitní topenářské práce v Praze a v nejbližším okolí. Zajišťujeme montování otopných soustav běžných i speciálních. Otopné soustavy se podle typu paliva dělí následujícím způsobem: - Plynové - Akumulační - Elektrické, tedy přímotopné - Propan butanové - Dřevo Otopné soustavy mohou být jednotrubkové, dvoutrubkové, parní anebo podlahové. Rozvody topení jsou vytvářeny buď z mědi, ocele, anebo kvalitních plastů. Kromě samotných rozvodů topení zajišťujeme i projektovou dokumentaci, vložkování komínů, revizi plynů a také autorizované měření emisí.


Kanalizační a vodoinstalatérské práce Praha

Kanalizační a vodoinstalatérské práce Praha

Potřebujete vybudovat kanalizaci anebo zpracovat rozvod vody? O kvalitní provedení kanalizačních i vodoinstalatérských prací se umí postarat firma VoToP Praha s.r.o., která je členem CTI – Cech topenářů a instalatérů. Vodoinstalatérské práce zahrnují především rozvody vody. Jsou vyráběny z plastů za pomoci složitých metod, které jsou založené na odborných znalostech. Kanalizační práce zahrnují taktéž kanalizaci a odpady. Jsou prováděny z plastů, kameniny, litiny anebo speciální tenkostěnné litiny. Možnost zvukově izolovaného potrubí z plastu. Veškeré vodoinstalatérské a kanalizační služby jsou zajišťovány v Praze a jejím blízkém okolí. Využijte kontaktní formulář na webových stránkách firmy VoToP Praha s.r.o. anebo využijte telefonní kontakt 284 688 877.


Opravy a servis kotlů Praha

Opravy a servis kotlů Praha

Tradiční společnost VoToP Praha s.r.o. zajišťuje kompletní služby v rámci servisu a oprav kotlů do vaší domácnosti. Opravy jsou záruční, ale i pozáruční, servis zajišťujeme u těchto značek kotlů: - Lamborghini - Thermona - ETI - Immergas - Junkers - Protherm - Ariston - Ferroli - Karma Český Brod Provádíme i pravidelné kontroly kotlů, které spojujeme s údržbou, aby k opravám ani dojít nemuselo. Do naší kompetence patří i opravy olejových a plynových hořáků či plynových zářičů. Kontrolujeme kotelny i tlakové nádoby. Opravy a servis kotlů provádíme po celé Praze a po jejím nejbližším okolí. Pro objednání služeb volejte na telefonní číslo 284 688 877.


Servis a oprava plynových kotlů Praha

Servis a oprava plynových kotlů Praha

Nevíte si rady s plynovým kotlem? Potřebujete ho opravit? My Vám s ním rádi pomůžeme! Poskytujeme garanční i pozáruční servis nebo opravy kotlů pro území Prahy. Také obstaráváme pravidelné kontroly s případnou údržbou pro kotelny (i s dlouhodobým provozem), tlakové nádoby nebo výměníkové stanice. Dále provádíme montáže elektrických a plynových kotelen, plynových nebo olejových hořáků, plynových zářičů a výměníkových stanic. Zabýváme se servisem plynových kotlů značek Immergas, Ariston, e.l.m. leblanc, ETI (Höterm), Ferroli, Junkers, Karma Český Brod, Lamborghini, Protherm a Thermona. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a volejte na telefonní číslo 603 495 405.


Oprava, servis, montáž kotlů, kotelen a výměníkových stanic Praha

Oprava, servis, montáž kotlů, kotelen a výměníkových stanic Praha

Společnost VOTOP PRAHA s.r.o. provádí a zajišťujeme servis, opravu a montáž kotlů, kotelen a výměníkových stanic. Značek: - Protherm, Junkers, Ariston, Immergas, Karma Český Brod, e.l.m. leblanc - ETI (Höterm) - Lamborghini - Ferroli, Thermona. Samozřejmostí jsou pravidelné kontroly kotlů spojené s údržbou včetně montáže a oprav plynových i olejových hořáků a plynových zářičů. Zajišťujeme kontroly kotelen, tlakových nádob a výměníkových stanic. Naše společnost klade velký důraz na kvalitu práce i používaný materiál. Poskytujeme prvotřídní servis za velmi nízké ceny. Neváhejte nás kontaktovat a vyřešte své problémy s námi.


Topenářské, instalatérské a plynařské práce Praha 8

Topenářské, instalatérské a plynařské práce Praha 8

Naše firma poskytuje komplexní instalatérské, plynařské a topenářské práce v Praze a přilehlém okolí. Dále provádíme: - servis a údržbu kotlů, kotelen, topení - rozvody topení, plynu - kanalizační práce - montáž měřidel na teplou a studenou vodu včetně zaplombování - dodávka a montáž filtrů ICLEEN® - Novinka Prodej: - kotlů a náhradních dílů) - venkovní plynová topidla - systémy dílů odkouření Ricom - náhradní díly na kamna Wamsler VoTop Praha s.r.o. zajišťuje ucelenou nabídku topenářských, instalatérských a plynařských prací včetně kompletních dodávek materiálu. Veškeré práce, drobné opravy, rychle a kvalitně se zárukou. Neváhejte nás kontaktovat!


Vodoinstalatérské práce Praha 8

Vodoinstalatérské práce Praha 8

Firma VOTOP PRAHA s.r.o. Servis a montáž kotlů Praha 8 se zabývá vodoinstalatérskými pracemi v Praze. Rozvody vody provádíme z plastů, nejčastěji polyfúzním svařováním z polypropylen nebo lisováním materiálu. Na rizikovějších místech používáme k rozvodům vody pozinkované trubky spojené závitovými spoji nebo mědí. Materiály: Rehau, Gabotherm, Pexan. Dále provádíme: - servis a oprava kotlů, kotelen - kanalizační práce - rozvody plynu a topení - dodávka a montáž filtrů Topenářské práce: - montáž a rozvody topení - provádíme z oceli, mědi, kvalitních plastů. Nabízíme profesionální servis. Neváhejte nás kontaktovat!


Montáž plynových a elektrických kotlů Praha

Montáž plynových a elektrických kotlů Praha

Společnost VOTOP PRAHA s.r.o. zajišťuje servis kotlů. Provádíme: - záruční i pozáruční opravy kotlů - montáž elektrických i plynových kotelen Zajišťujeme: - kontroly kotelen - kontroly tlakových nádob - dlouhodobý provoz kotelen. Více informací naleznete na našich webových stránkách.