Klempířství Podešva s.r.o.


Přístav 132, Zlín-Příluky 760 01

Klempířství Podešva Zlín provádí již od roku 2000 speciální ruční klempířské práce.

Zajistíme realizace i opravy plechové střechy, vyrobíme a instalujeme okapové systémy, atiky, oplechování štítů, komínu, dveří.

Provádíme izolace střech - aplikujeme střešní folie Fatrafol na všechny typy budov s plochou střechou.

Činnost směrujeme především do regionu Zlínský kraj - okolí měst Zlín, Vizovice, Kroměříž, Uherský Brod a Uherské Hradiště.

Výroba z plechu:
- žlaby, svody, okapy - měděné a titanzinkové
- digestoře, odsávací systémy
- šuplíky
- atypické plechové výrobky.

Prodej:
- klempířské materiály z rovinných plechů či svitků - měď, titanzinek, hliník, pozinek
- barvené plechy.

Strojní vybavení:
- stáčečka plechu
- ohýbačky 1m, 2m; 5m.

Rádi přijedeme k Vám domů a osobně projednáme návrh objednávky.
Cenovou kalkulaci zpracujeme bezplatně.

IČ: 29369126
DIČ: CZ29369126
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Podešva

Oplechování komínů, okapové systémy Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Oplechování komínů, okapové systémy Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Kvalitní klempířské systémy a výrobky Vám v regionu Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod dodá Klempířství Podešva s.r.o. . Provádíme oplechování komínů, vyrábíme a instalujeme okapové systémy. Vyrábíme klempířské výrobky: - žlaby, roury, háky, kotlíky, kolena - oplechování štítů, úžlabí, komínů, parapetů - digestoře, odsávací systémy - šuplíky - atypické plechové výrobky - poštovní schránky, trezory, skříně, věže a věžičky. Výroba z plechu - provedení pozink, titanzinek, měď.


Plechové střechy, oplechování štítu, atiky Zlín, Vsetín, Kroměříž

Plechové střechy, oplechování štítu, atiky Zlín, Vsetín, Kroměříž

Ohledně opravy i výroby plechové střechy se v okolí Zlína, Vsetína i Kroměříže můžete obrátit na firmu Klempířství Podešva s.r.o. Provádíme i oplechování štítu domu, komínu, atiky a různé atypické plechové výrobky. Pro zadání požadavků můžete využít náš poptávkový formulář na webu - nebo volejte tel.: 737118229. Nezávazně poskytneme přehled o ceně případné zakázky.


Speciální, ruční klempířské práce na zakázku, Zlín, Vsetín

Speciální, ruční klempířské práce na zakázku, Zlín, Vsetín

Pokud jste si oblíbili kovové bytové doplňky, obraťte se s důvěrou na firmu Klempířství Podešva s.r.o., která provádí speciální, ruční klempířské práce na zakázku v regionu Zlín, Vsetín. Vyrobíme dle Vašich požadavků kovový nábytek, svícny, stojany, poštovní schránky z kovu či schránku na cennosti, nebo trezor. Jsme kreativní, svěřte nám Vaše přání a my je zrealizujeme. V oboru působíme již od roku 2000.


Digestoře, odsávací systémy, atypické plechové výrobky-Zlín, Vsetín

Digestoře, odsávací systémy, atypické plechové výrobky-Zlín, Vsetín

Klempířství Podešva s.r.o. již od roku 2000 vyrábí speciální plechové výrobky pro klientelu z regionu Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Kroměříž. Výroba je zaměřena na běžné i atypické plechové výrobky do domácnosti - digestoře, odsávací systémy, šuplíky, trezory i další výrobky z plechu. Naše výrobky mají velmi dlouhou životnost, některé Vás možná přežijí. U nás platí kvalita za rozumnou cenu ! Konzultace a cenové nabídky je možné si domluvit na tel.: 737118229.


Montáž hydroizolační, střešní folie Fatrafol Zlín, Vizovice, Vsetín

Montáž hydroizolační, střešní folie Fatrafol Zlín, Vizovice, Vsetín

Společnost Klempířství Podešva s.r.o. provádí hydroizolace střech v oblasti Zlín, Vsetín, Vizovice. Montáže hydroizolační, střešní folie Fatrafol provádíme na všechny typy budov s plochou střechou. Hydroizolační fólie může být kladena na všechny běžné podklady u novostaveb i při rekonstrukcích střech. S aplikací systému Fatrafol máme dlouholeté zkušenosti. Můžete nás kontaktovat na tel.:737118229.Další produkty a služby
  • kladení střešních krytin, opravy střech, obkrývání střešních oken, montáž okapů a okapnic, oplechování komínů
  • železný materiál, měděný materiál, ocelový materiál, nerezový materiál, hliníkový materiál, plechy a trubky, produkty hutní výroby
  • kovové hroty, kované tyče pro zábradlí, kovová madla, kovové válcované pruty, kovové sloupky

KOVER, spol. s r.o.

Související články
Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem
Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

Hutní materiál je zboží, které spočívá v sortimentu například otevřených a uzavřených profilů, topenářských trubek, konstrukční, tažené ocele, stavební i betonářské, atd. Takový sortiment vyžaduje odborníky na slovo vzaté, kteří nejen prodávají, ale také umí poradit a poskytnout i další služby. A přesně takové předpoklady poskytuje firma JIRY spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou.


Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA
Výroba kompenzátorů a hadicových připojení s oceněním AAA

Kvalita hadicových připojení z ušlechtilé oceli a kompenzátorů, které najdou svoje využití především v různých oblastech průmyslu, při výrobě technických a medicinálních plynů do systémů malých i velkých zařízení, je na prvním místě. Abyste měli 100% jistotu kvality, profesionality a dlouholetých zkušeností, tak se vám vyplatí spolupráce s výrobní firmou RATTAY kovové hadice s.r.o. se sídlem v Liberci.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády
Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast
Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.