PODSTRÁNKY

Prodej historických mincí, medailí i plaket, numismatika

Prodej historických mincí, medailí i plaket, numismatika
Numismatika Antium Aurum, to je kamenný obchod a e-shop s mincemi, medailemi, investičním zlatem a stříbrem. Bohatý sortiment starých mincí z Rakouska-Uherska či Svaté říše římské zahrnuje například tolary, koruny, dukáty, denáry, kreuzery, pennigy a mnoho dalších, ať už ze stříbra, mědi či jiných materiálů. Dále prodáváme také historické a cenné medaile či plakety vydané k různým příležitostem, například ke korunovaci panovníka či významnému výročí.

Výkup historických a sběratelských mincí, medailí a bankovek

Výkup historických a sběratelských mincí, medailí a bankovek
S prodejem sběratelských mincí, medailí, bankovek a dalších předmětů je samozřejmě úzce spjat také jejich výkup. Proto se i my, numismatika ANTIUM AURUM s.r.o zabýváme výkupem historických mincí, medailí a bankovek, ať už jednotlivě nebo v rámci sbírek či pozůstalostí. Nabízíme bezplatné odborné ocenění, profesionální přístup, férové výkupní ceny a odkup za peníze v hotovosti.

Aukce a sběratelské potřeby Leuchtturm pro numismatiky, odborná literatura

Aukce a sběratelské potřeby Leuchtturm pro numismatiky, odborná literatura
Každý sběratel ví, že k tomu, aby jeho sbírka vydržela co nejdéle, je zapotřebí uchovávat ji v kvalitním obalu. Jakožto autorizovaný prodejce značky Leuchtturm nabízíme nadšeným numismatikům bohatý sortiment sběratelských potřeb - od kazet, alb, krabiček a kapslí až po UV lampy, lupy či váhy. Nechybí samozřejmě ani odborná literatura či sady oběžných mincí z celého světa. Naše společnost ANTIUM AURUM se zabývá rovněž dražením starých mincí, bankovek a medailí, pořádáme numismatické aukce v sálech s internetovým přenosem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ANTIUM AURUM s.r.o. Výkup a prodej mincí Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ANTIUM AURUM s.r.o.
www.antiumaurum.cz
Adresa

Adresa

Šaldova 219/1
Praha 8 - Karlín 186 00

krouzek@antiumaurum.cz
+420 222 317 702


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha