TRANS BUS, s.r.o.


Zahradní 578, Dolní Dunajovice 691 85

Autobusová doprava:
-zajišťujeme pro Vás mezinárodní i vnitrostátní dopravu
s vozy Mercedes-Benz, Renault a Volkswagen.
Zajišťování zájezdů po celé Evropě.
Naše vozy jsou vybaveny navigací GPS, klimatizací, TV, DVD, WC, lednice, bar

IČ: 26295750
DIČ: CZ26295750
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Vrábel

Autobusová doprava Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Brno

Autobusová doprava Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Brno

Autobusová doprava vlastním busem. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti se spokojenými zákazníky od roku 1997. Autobusovou dopravu zajišťujeme pro Vás mezinárodní i vnitrostátní s vozy Mercedes-Benz, Karosa a Volkswagen. Vozy jsou vybaveny navigací GPS,klimatizací, TV, DVD, WC, lednice, bar. Přeprava osob moderními a pohodlnými minibusy, autobusy. Mercedes-Benz Tourismo 0 350 Výbava: - 49 míst - Klimatizace - WC - Kávovar - Lednice - 2 monitory, DVD přehrávač - Sedadla LUX Mercedes-Benz Travego 0 580 Výbava: - 49 míst - Klimatizace - WC - Kávovar - Lednice - 2 monitory, DVD přehrávač - Sedadla LUX MAN Lion's Coach Výbava: - 50 míst - Klimatizace - WC - Kávovar - Lednice - 2 monitory, DVD přehrávač - Sedadla LUX Karosa LC 936 Výbava: - 49 míst - Klimatizace - 2 monitory - DVD přehrávač - Videopřehrávač - Kávovar - Sedadla LUX Mercedes-Benz Sprinter 312 Výbava: - 17 míst - Klimatizace - Lednice - Sedadla LUX - Tonovaná skla Volkswagen Caravelle Výbava: - 8 míst - Klimatizace - airbagy - Tonovaná skla Volkswagen Sharan Výbava: - 6 míst - Klimatizace - airbagy - Tonovaná skla Zajišťování zájezdů po celé Evropě. Přeprava osob, doprava zájezdová, nepravidelná, smluvní, doprava pro školy, sportovní, kluby, ... Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Brno Odtahová služba: tel. 736 487 700 -příjezd odtahového vozidla a spolehlivý odvoz vašeho automobilu -odtahové vozidlo Peugeot Boxer. Nákladní doprava. Zemní práce: -provádíme veškeré zemní a výkopové práce pomocí bagrování, hloubení výkopů, hloubení pro bazény, výkopy pro inženýrské sítě, tepelná čerpadla, úpravy terénu, demolice, nakládání a překládání. Kontejnerová doprava, odvoz stavební suti.


Odtahové služby, Dolní Dunajovice

Odtahové služby, Dolní Dunajovice

Vyřešíme Váše problémy s automobilem. -spolehlivě odvezeme Váš automobil. -odtahové vozidlo Peugeot Boxer -vybavenost elektrickým navíjecím zařízením Jsme Vám k dispozici NON-STOP ! ! !


Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava, Dolní Dunajovice

Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava, Dolní Dunajovice

Nabízíme Vám mezinárodní i vnitrostátní dopravu s vozy Mercedes-Benz, MAN, Karosa a Volkswagen. Vhodné pro školy,organizace, společnosti, klienty CK, apod Zajišťujeme zájezdy po celé Evropě. Naše vozy jsou vybaveny navigací GPS.Další produkty a služby
  • doprava autobusy po ČR, tuzemská přeprava osob, zajištění transferů, pronájem autobusů, pronájem řidičů autobusů
  • mezinárodní doprava autobusem, zahraniční autobusové linky, zájezdy do zahraničí


Související články
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.


Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře
Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Chystáte se na výlet, dovolenou nebo zápas se svým sportovním klubem? Potřebujete dopravit větší počet lidí spolehlivě, rychle a levně na místo určení? Společnost AUTODOPRAVA Josef Ševčík je tu přesně pro vás. Autobusová doprava je totiž naším oborem již od roku 1991. Bezpečně a v naprostém komfortu vás tak dopravíme, kam si budete přát.


Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu
Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu

Co byste řekli na navštívení takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Norsko nebo Finsko? Pohodlně autobusem a za ty nejpříznivější ceny? Zdá se vám to jako sen? Budete překvapeni, ale o sen ani vtip se nejedná. Společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem vám zajistí pohodlné cestování autobusem za skvělé ceny a dopraví vás kromě jiného třeba do Stockholmu.