Badin s.r.o.
Radek Badin

CZKInženýrské sítě a dopravní stavby

Inženýrské sítě a dopravní stavby

Výstavba a rekonstrukce dopravních staveb a inženýrských sítí

Zemní práce

Zemní práce

Zemní a výkopové práce pomocí stavebních strojů, terénní úpravy

Nákladní autodoprava

Nákladní autodoprava

Nákladní autodoprava – přeprava strojů, stavebního materiálu, odvoz suti


Výkopové práce s pomocí techniky

Firma Badin s.r.o, která sídlí v Ivančicích, se zabývá prováděním zemních prací, realizací dopravních staveb a inženýrských sítí. Provozujeme také nákladní autodopravu. Veškeré zakázky jsme schopni realizovat v širokém okolí Brno-venkov.

Naše společnost se spolehlivě postará o všechny přípravné a dokončovací práce v oblasti realizace staveb. Rozsah našich služeb tvoří především veškeré zemní a výkopové práce, demolice a nákladní autodoprava. Našim klientům se snažíme poskytnou individuální servis, který bude plně odpovídat všem jejich potřebám a požadavkům, spolehlivě, rychle a kvalitně.

Zemní a výkopové práce umíme realizovat v jakémkoliv měřítku, jak manuálně, tak pomocí strojů. Díky dlouholetým zkušenostem je naše práce precizní a rychlá, zároveň však v přijatelné cenové relaci. Firma Badin s.r.o. provádí budování a rekonstrukce inženýrských sítí (vodovod, plynovod, kanalizace). Kompletně také vybudujeme a zrekonstruujeme chodníky, parkovací plochy a polní cesty. Vyvrtáme díry na sloupky oplocení. Realizujeme i bourací práce (stavební objekty, jímky, mosty atd.) a kompletní přípravné a dokončovaní práce pro stavby a také terénní práce.

Další součástí činnosti naší firmy je provoz vnitrostátní kontejnerové dopravy. Pokud nevíte, jak se nejlépe zbavit odpadu nahromaděného během stavby či demolice, pak k Vám přistavíme kontejner a zajistíme nakládku a odvoz veškeré stavebního odpadu a suti a přepravu stavebního materiálu (odvoz a dovoz štěrků, písku, zeminy). Přepravujeme stroje a mechanizaci. Nás vozový park disponuje pásovými a kolovými bagry, smykovým nakladačem, třístrannými sklápěči, podvalem, traktorbagrem a nákladním automobilem pro převoz kontejnerů.

Naši kancelář naleznete na adrese Horní hlinky 1441/77 (červená stodola) 66491 Ivančice.


Katalog firem:    

Dopravní stavby

,  

Inženýrské sítě

,  

Nákladní doprava tuzemská

,  

Zemní a výkopové práce

,  
Štítky:

Zemní práce, inženýrské sítě, dopravní stavby, nákladní autodoprava Ivančice, Brno venkov