Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč

Prodej a servis zahradních křovinořezů značky Stihl a Viking

Zahradní a lesní technika
Miloš Hlaváč
Elektrické a benzínové křovinořezy a vyžínače STIHL pro běžné i profesionální použití

Vyžínače a křovinořezy STIHL pro hůře přístupné a svahovité terény a všude tam, kde nezastanou práci travní sekačky, vám nejen nabídne, zajistí servis, ale i odborně poradí autorizovaný prodejce Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč z Ivančic u Brna. Přijďte si vybrat zahradní techniku STIHL, od lehkých elektrických vyžínačů k údržbě okrajů trávníků, až po výkonné benzínové křovinořezy pro zpustlé křovinaté porosty a vyžínání tuhé trávy či náletových dřevin.

Křovinořezy, vyžínače STIHL - prodej a servis zahradní techniky

Elektrické a akumulátorové vyžínače STIHL pro údržbu okrajů trávníků i zarostlých křovin

Pro dokončovací práce okrajů trávníků a cest, k vyžínání malých travnatých ploch uvítáte spolupráci lehkého a tichého elektrického vyžínače značky STIHL. Tam, kde není elektrická přípojka skvěle poslouží akumulátorový vyžínač STIHL, vhodný pro vyžínání zarostlých křovin na zahradách, pozemcích nebo na svazích a při údržbě trávníků v parcích. Elektrické i akumulátorové vyžínače STIHL jsou lehké, tiché, snadno ovladatelné a nezanedbatelná je i nižší pořizovací cena.


Benzinové křovinořezy, zádové vyžínače STIHL pro profesionální použití

Naše nabídka zahradní techniky zahrnuje i profesionální benzínové křovinořezy STIHL, které najdou svoje uplatnění při údržbě krajiny i lesa, při vyžínání hustě zarostlých křovinatých ploch. Modely zádových křovinořezů STIHL jsou vhodné pro použití v lesnictví, komunální oblasti, při profesionálním sečení na svazích a k prosvětlení křovin v hůře přístupných terénech. Naše nabídka zahradní techniky STIHL zahrnuje lehké, střední i silné benzínové křovinořezy a zádové vyžínače. Přijďte si k nám uhlečit svoji namáhavou práci!Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHL, benzínové řetězové pily pro zahradnictví a lesnictví

Travní sekačky VIKING

Travní sekačky VIKING

Travní sekačky VIKING, elektrické, akumulátorové a benzínové sekačky

Vyžínače a křovinořezy STIHL

Vyžínače a křovinořezy STIHL

Elektrické a benzínové křovinořezy a vyžínače STIHL pro běžné i profesionální použití