Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč

Zbavte se zahradního odpadu díky zahradním drtičům Viking

Zahradní a lesní technika
Miloš Hlaváč
Travní sekačky VIKING, elektrické, akumulátorové a benzínové sekačky

Elektrické sekačky značky VIKING pro sekání menších a středních travních ploch ocení všichni majitelé zahrad a pozemků, kteří upřednostňují péči o trávník bez zplodin a hluku. Všechny modely travních sekaček VIKING vynikají nízkou hmotností, snadným ovládáním i atraktivním designem a tvoří nabídkový sortiment firmy Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč, Ivančice, kde rovněž můžete zakoupit různé modely výkonných benzínových sekaček a oblíbených akumulátorových sekaček osvědčené značky VIKING.

Travní sekačky VIKING, prodej a servis zahradní techniky Miloš Hlaváč

Elektrické a akumulátorové travní sekačky VIKING pro sekání bez hluku a spalin

Krásně posečený trávník bez zbytečného hluku a zplodin vám umožní elektrické travní sekačky VIKING, které se snadno ovládají, jsou vybaveny sběrným košem s indikátorem naplnění, disponují nasvavením různých výšek sečení trávy. V naší nabídce naleznete i akumulátorové travní sekačky VIKING, které vám umožní neomezený pobyb po zahradě, jsou nízkohlučné, bez zplodin, výška sečení trávy je nastavitelná od 30 do 70 mm, se záběrem šířky sekání trávy 37 cm, u některých modelů až 41 cm.


Benzínové travní sekačky VIKING s dlouhou životností a uživatelským komfortem

Pro malé a střední travnaté plochy si u nás můžete vybrat některý z modelů kompaktních benzínových sekaček VIKING z pevného ocelového plechu se sběrným košem 55 l a 60 l. Pro sečení rozsáhlých ploch vám výborně poslouží travní sekačka VIKING s pohonem kol, výkonným motorem a startováním, centrálním nastavováním výšky sečení a sběrným košem až 75l. Travní benzínové sekačky VIKING s dlouhou životností, uživatelským komfortem, atraktivním designem, špičkové kvality se stanou vaším spolehlivým pomocníkem pro údržbu středních i velkých travnatých ploch.Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHL, benzínové řetězové pily pro zahradnictví a lesnictví

Travní sekačky VIKING

Travní sekačky VIKING

Travní sekačky VIKING, elektrické, akumulátorové a benzínové sekačky

Vyžínače a křovinořezy STIHL

Vyžínače a křovinořezy STIHL

Elektrické a benzínové křovinořezy a vyžínače STIHL pro běžné i profesionální použití