Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč

Travní sekačky VIKING, elektrické, akumulátorové a benzínové sekačky

Zahradní a lesní technika
Miloš Hlaváč
Motorové pily STIHL, benzínové řetězové pily pro zahradnictví a lesnictví

Motorové pily značky STIHL pro běžné zahradní použití i pro lesnictví, lehké kompaktní benzínové řetězové pily STIHL k prořezávání stromů, keřů, k údržbě zahrad, ale i pro přípravu palivového dříví, stejně tak výkonné motorové pily STIHL pro práci s lesním porostem, pro profesionální použití v lesnictví vám nabízí firma Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč z Ivančic, která současně poskytuje servis zahradní techniky od spolehlivého výrobce STIHL.

Motorové řetězové pily STIHL, Zahradní a lesní technika Miloš Hlaváč

Lehké benzínové pily STIHL pro zahradnictví, prořezávání stromů, přípravu palivového dřeva

Výborným pomocníkem pro údržbu zahrad, prořezávání stromů a keřů, řezání palivového dřeva se pro vás stanou lehké, snadno ovladatelné benzínové pily osvědčené značky STIHL. Přijďte si k nám vybrat některý z modelů řetězových benzínových pil STIHL pro zahradní účely. Kompaktní motorové pily této vynikajicí značky se vyznačují lehkou hmotností, nižší spotřebou paliva, nízkými vibracemi. Motorové pily STIHL pro zahradnictví jsou vybaveny antivibračním systémem, dlouhodobým vzduchovým filtrem, vynikají odolností a dlouhou životností.


Výkonné motorové pily STIHL pro profesionální práci v lesnictví

Středně silné a silné motorové pily STIHL jsou určeny pro lesnické práce, poskytují maximální výkon při minimální hmotnosti. Mnohostranné pily s benzínovým motorem jsou nepostradatelné při prořezávání lesních porostů, kácení slabších stromů, přípravě palivového dřeva, jsou využitelné i ve stavebnictví. Ekologicky šetrné motorové pily STIHL jsou úsporné, snadno se udržují, při práci vynikají nízkými vibracemi, vysokým výkonem, dlouhou životností filtru.Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHL, benzínové řetězové pily pro zahradnictví a lesnictví

Travní sekačky VIKING

Travní sekačky VIKING

Travní sekačky VIKING, elektrické, akumulátorové a benzínové sekačky

Vyžínače a křovinořezy STIHL

Vyžínače a křovinořezy STIHL

Elektrické a benzínové křovinořezy a vyžínače STIHL pro běžné i profesionální použití