CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

b.d.safe@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 603 487 339

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Panská 25
Kunovice 686 04

B.D.SAFE, s.r.o.
bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Bezpečnostní agentura B.D.SAFE, s.r.o., je úspěšnou společností zabývající se komerční bezpečností. Mezi hlavní aktivity patří ochrana objektů a osob, detektivní služby, bezpečnostní služby na akcích všeho druhu, přeprava cenných zásilek, návrhy zabezpečení objektů i vymáhání pohledávek.

Na trhu působíme již od roku 2008 a specializujeme se především na Zlínský kraj. Naše služby vychází z dlouholetých zkušeností v této oblasti, kterou získal management, smluvní partneři či zaměstnanci svým působením ve státní a privátní sféře v tomto oboru.

Pokud uvažujete o střežení svého objektu nebo o jiných speciálnějších službách z výše uvedené oblasti, obraťte se s důvěrou na nás a my Vám dle Vašich požadavků zpracujeme návrh, který Vy sami posoudíte a rozhodnete o jeho případné realizaci.

Poskytované služby:
Fyzická ochrana objektů a osob - poskytneme Vám profesionální služby bodyguarda i diskrétní ochranu Vašeho majetku, ať už se jedná o soukromé nebo firemní objekty.
Naše ochranka je vybavena moderními komunikačními a bezpečnostními prostředky, jako jsou bezpečnostní kamery, alarmy, detektory kovů, pouta, pepřové spreje, obušky, zbraně i speciální vozidla.
Naše ochranka je také proškolená v oblasti první pomoci, sebeobrany, krizového řízení, psychologie a má i další dovednosti pro výkon této služby.


Kompletní detektivní služby - provádíme pátrání po osobách, důkazech, zajistíme sledování, odposlechy, fotodokumentaci, videozáznamy, prověřování osob, firem, obch.partnerů, zjišťování nevěry apod.
Naši detektivové jsou zkušení, spolehliví, důvěryhodní, a dodržují zásady mlčenlivosti, diskrétnosti.

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - jde o ostrahu během koncertů, festivalů, výstav, konferencí, veletrhů, sportovních turnajů, závodů i během svatby, firemního večírku, školních akcí apod.
Naše služby zahrnují plánování i koordinaci celé akce

Poskytujeme také přepravu cenných zásilek - rychle a bezpečně dopravíme cennosti na místo určení s omezením na zásilky, které lze přepravit osobním vozidlem.

Veškeré služby jsou poskytovány v souladu s platnými právními normami, bezpečnostními předpisy, a etickými principy.

Velmi žádanou novinkou v poskytování našich služeb je vyklízení nemovitostí a bytů od neplatičů. Pokud tento problém máte obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme. Bohužel žaloby na vyklizení bytů, nemovitostí jsou dnes v řádech několika měsíců než se jako majitelé dočkáte svých práv.

moreless
Informační zdroje

Bezpečnostní agentury

Štítky: ochrana objektů a osob, detektivní, bezpečnostní služby Uherské Hradiště, přeprava cenných zásilek

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ...

Bezpečnost na koncertu, zápasu, veletrhu, svatbě ve Zlínském kraji, na Moravě - zajištění ostrahy na kulturních, sportovních a soukromých akcích obstará firma B.D.SAFE, s.r.o. Kunovice.

Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod ...

Bezpečnostní služby v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj zajistí bezpečnostní agentura B.D. SAFE, s.r.o. - fyzická ochrana osob, bezpečnostní zajištění objektů i služby bodyguarda.Kontakty

B.D.SAFE, s.r.o.
Panská 25
Kunovice 686 04
GPS: 49°2′33.43″ N, 17°27′49.29″ E

49°2′33.43″ N, 17°27′49.29″ E

QR kód firmy B.D.SAFE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA B.D.SAFE, s.r.o. bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Bezpečnost kulturních a sportovních akcí

Bezpečnost kulturních a sportovních akcí

Fyzická ochrana objektů a osob

Fyzická ochrana objektů a osob

Kde nás najdete

Panská 25
Kunovice 686 04

GPS49°2′33.43″ N, 17°27′49.29″ E

Plánování trasy

Panská 25 Kunovice 68604

Prospekty

Certifikát kvality firmy