Draft Inc., s.r.o.

Oblouková kuchyňská dvířka, ohýbaná lakovaná dvířka - moderní renovace

Draft Inc., s.r.o.
Frézované zapuštěné úchytky dotvoří design každé moderní kuchyně

Společnost Draft Inc., s.r.o. působí v oblasti výroby kuchyní na míru a lakování nábytkových dílců již od roku 1995. Nyní přichází na trh s nejnovějším typem zapuštěných frézovaných úchytek, které dodají každé kuchyni moderní a luxusní vzhled. Nejen pro jejich design, ale také praktičnost a snadnou údržbu si je zamilujete!

Frézované kuchyňské úchytky vyrábí společnost Draft Inc., s.r.o.

Nový typ zapuštěných úchytek v kombinaci s lakovaným provedením kuchyňských dvířek

Přemýšleli jste někdy nad pojmem „moderní kuchyně“? Víte, jak vlastně taková moderní kuchyně vypadá? Naše společnost se v tomto oboru pohybuje již přes 20 let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností v oblasti výroby kuchyní, neustále sledujeme nové trendy a technologie, a proto můžeme vyrobit kuchyň, která si bude hrdě stát za přívlastkem moderní. Kombinace lakovaného provedení kuchyňských dvířek a nového typu frézovaných zapuštěných úchytek zajistí, že vaše nová kuchyň bude působit luxusně a dodá interiéru atraktivní vzhled.

Moderní kuchyň vyrobíme na míru i pro vás


Frézované zapuštěné úchyty kuchyně, jednoduchý a čistý design, praktická údržba a používání

Klasickým kuchyňským úchytkám již odzvonilo – naše společnost přichází na trh se zcela novým typem frézovaných zapuštěných úchytek, které jsou nejen praktické, ale také velmi moderní a designově čisté. Tyto frézované zapuštěné úchyty dotvoří moderní design každé kuchyně. Pokud si nejste jisti tím, jak by vaše nová kuchyně měla vypadat, neváhejte se na nás obrátit - s výběrem barevného provedení, typem úchytek a dalších komponentů tvořící kuchyňskou linku, vám pomůže náš designer, který vám představu jasně promítne pomocí 3D vizualizace.

Nový typ frézovaných zapuštěných úchytekLakovaná kuchyňská dvířka

Lakovaná kuchyňská dvířka

Luxusní kuchyňské linky, lakování kuchyňských dvířek, výroba kuchyní na míru

Frézované zapuštěné úchytky kuchyně

Frézované zapuštěné úchytky kuchyně

Frézované zapuštěné úchytky dotvoří design každé moderní kuchyně

Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka

Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka

Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka - novinka ve výrobě kuchyňského nábytku