Smart Connections, s.r.o.
Smart Media


Janošíkova 1123/9, Šumperk 787 01

Smart Connections s.r.o. je dynamické vydavatelství, specializující se na business to business magazíny, časopisy zaměřené na obchod a online publikace. Naše publikace jsou uznávány díky tomu, že informují o nejnovějším vývoji v příslušných průmyslových odvětvích. Vytrvale pracujeme na tom, aby si naše publikace mezi průmyslovými magazíny udržely svou čelní pozici.Jsme vysoce diverzifikovaná mediální společnost business-to-business produkující uznávané tištěné a online publikace pro strategické globální trhy, které jsou zdrojem informací pro klíčové vedoucí pracovníky jednotlivých průmyslových odvětví.
Pro tisíce společností, institucí a profesionálů pracujících v globálním měřítku jsou naše časopisy nepostradatelným zdrojem nejaktuálnějších zpráv.
Jsme známí tím, že zajišťujeme komplexní pokrytí několika strategických trhů. Společně se Světem průmyslu, průmyslovým magazínem zaměřeným hlavně na český a slovenský trh, dnes publikujeme 3 business-to-business magazíny a online publikace. Na oblast zdravotnictví je zaměřen časopis Svět zdravotnictví, světovým průmyslovým trhům se věnuje časopis Trade&Investment.

Jsme všude tam, kam se obrací zájem kapitánů průmyslu, abychom věděli, co bude na příslušných trzích následovat.

IČ: 27854647
DIČ: CZ27854647
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Ševčík

Další produkty a služby
  • zpravodajské deníky, regionální noviny, periodické publikace, bulvární deníky, předplatné novin
  • vydavatelské služby, tiskové služby, prodej odborné literatury, distribuce knih, neperiodické publikace

STAVITELSTVÍ KAREL VÁCHA A SYN s.r.o.

Související články
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší
První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.


Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?
Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?

Máte rádi pohádky? Pak jistě víte, že v každé pohádce najdete nějaké ponaučení. Pohádky jsou rady malým dětem, jak se chovat v životě. Skutečný svět sice není pohádka, ale v obou se nacházejí životní katastrofy, rodinné tragédie a další úskalí. Děti se z pohádek naučí, že po dobrém skutku následuje šťastný konec. Jak ale připravit dospělé na problémy každodenního života, který se tak rychle mění a šťastné konce mnohdy neexistují?


Vážicí elektronické systémy
Vážicí elektronické systémy

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a mnohými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balicích zařízení. Vážicí elektronické systémy se používají v chemickém a potravinářském průmyslu.