Pneuservis pro osobní, nákladní vozidla, traktory i bagry - montáž, přezouvání, úschova pneumatik

Hampl a spol. servis s.r.o. HS autoservis

Pneuservis pro osobní, nákladní vozidla, traktory i bagry - montáž, přezouvání, úschova pneumatik

Autoservis, autoelektrikářské, karosářské a autoklempířské práce

V autoservisu Hampl a spol. bude Vašemu vozidlu, ať už jde o osobní automobil, SUV či dodávku, věnována komplexní péče. Díky kombinaci nejmodernějších technologií a profesionálního přístupu Vám nabízíme kvalitní služby - od pravidelných garančních prohlídek, oprav a výměn výfukových systémů, přes servis brzdových systémů, klimatizací a geometrii náprav, až po GPS monitoring a přípravy na STK a ME. Díky blokové výjimce jsme oprávněni provádět servis i u nových automobilů, při zachování jejich záruky.

Autoservis HAMPL a spol. nabízí komplexní péči o Váš vůz

Opravy a výměny výfukových systémů, servis brzdových systémů vozidel

V případě netěsnosti výfuku u Vašeho vozu Vám nabízíme bezplatnou prohlídku a následné nalezení nejvhodnějšího způsobu opravy. Dle potřeby přetěsníme spoje a opravíme či vyměníme jednotlivé díly výfuku, včetně výfukových svodů, spony, zlomeného či upadlého závěsu výfuku. Pomůžeme Vám i s tuningovou úpravou výfuku pro jeho lepší design a zvuk. Jsme také certifikovaným ATE Brzdovým centrem a tudíž máme dostatek informací a zkušeností pro zajištění bezchybné funkce brzd u Vašeho vozidla. Zajistíme tak například výměnu brzdových destiček, diagnostiku a opravu ABS systému nebo soustružení brzdových kotoučů a repase brzdových třmenů.

Opravy a výměny výfukových systémů


Geometrie náprav, údržba, opravy, plnění a čištění klimatizací v automobilech

Diagnostiku, měření a seřízení geometrie kol přední i zadní nápravy je vhodné provádět zejména po opravách podvozkových částí vozu, po mechanickém nárazu v oblasti podvozku či po koupi ojetého vozu. Díky našemu kompletnímu servisu v oblasti geometrie náprav se tak vyhnete nerovnoměrnému sjíždění pneumatik a prodloužíte tím jejich životnost.
Dále nabízíme údržbu klimatizací, jejich opravy, plnění a čištění. Postaráme se o zjištění poruch a úniku náplně, opravíme či vyměníme klimatizační hadice, trubky, kompresory, vysoušeče i chladiče.

Diagnostika, měření a seřízení geometrie kol


GPS Monitoring, realizace STK a ME osobních a SUV vozů

GPS satelitní monitoring je autoalarm, střežící systém, který pracuje na bázi GPS-GSM. Jsme autorizovaným servisním střediskem společnosti Secar Bohemia pro O2 Car Control a poskytujeme tak montáž a servis těchto zařízení. Díky službě O2 Car Control můžete kdykoliv jednoduše sledovat pohyb Vašich vozidel a například i jejich spotřebu pohonných hmot. Součástí našich služeb je také zastoupení při vyřízení STK a ME. Vaše vozidlo důkladně prohlédneme a připravíme na kontrolu, v případě zjištění závad Vám navrhneme nejlepší možné řešení. Provádíme také revize LPG a CNG.

GPS satelitní monitoring a služba O2 Car Control


PODSTRÁNKY

Autoservis

Autoservis
Autoservis, autoelektrikářské, karosářské a autoklempířské práce

Pneuservis

Pneuservis
Pneuservis, nákup, přezutí, opravy a uskladnění pneumatik

Dekarbonizace motoru

Dekarbonizace motoru
Dekarbonizace spalovacích motorů, čištění a údržba spalovací soustavy motoru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hampl a spol. servis s.r.o. HS autoservis
WEBOVÁ STRÁNKA
Hampl a spol. servis s.r.o.
www.hsautoservis.cz
Adresa

Adresa

Polanecká 847/49a
Ostrava - Svinov 729 00

hs@hsautoservis.cz
+420 602 582 144


Najdete nás také zde:

ARES
captcha