Kvalitní pneuservis - přezutí pneu, opravy i montáž pneumatik

Hampl a spol. servis s.r.o. HS autoservis

Kvalitní pneuservis - přezutí pneu, opravy i montáž pneumatik

Pneuservis, nákup, přezutí, opravy a uskladnění pneumatik

Firma Hampl a spol. poskytuje služby pneuservisu pro motorky a osobní automobily, stejně tak jako pro nákladní vozy, bagry či traktory a další zemědělské a stavební stroje. Poradíme s nákupem nových pneumatik, postaráme se o jejich přezutí, opravy, sezónní uskladnění a nachystání pro další sezónu. Zajistíme odbornou montáž, opravu pneumatik i disků (včetně lakování) a samozřejmě také likvidaci starých nepotřebných pneumatik.

Pneuservis HAMPL a spol. se postará o přezutí Vašich kol

Pneuservis pro osobní automobily, úschova pneumatik

Pomůžeme Vám s výběrem a montáží pneumatik pro Váš osobní automobil, ať už při jejich pořizování nebo sezónním přezouvání. Využít můžete i naší úschovy pneumatik, vyhnete se tak těžké práci a riziku zašpinění Vašeho vozu během jejich přepravy. Vaše kola umyjeme a samozřejmě také nachystáme na další sezónu. Naše skladovací prostory jsou 24 hodin zabezpečené a pojištěné - Vaše pneumatiky tak budou v těch správných rukou.

Pneuservis pro osobní automobily a sezónní úschova pneumatik


Nákladní automobily, opravy, přezutí a vyvážení pneumatik

Venkovní plocha našeho areálu je dostatečně rozlehlá na to, abychom se na ní mohli pohodlně věnovat i autobusům, bagrům či nákladním automobilům. V případě delší opravy závažnějších defektů Vám zapůjčíme náhradní kolo z naší nabídky, která obsahuje širokou škálu rozměrů. Poradíme Vám s výběrem správných pneumatik tak, aby perfektně vyhovovaly Vašemu provozu a postaráme se o jejich přezutí i vyvážení. Provádíme opravy pneumatik a duší, stejně tak jako prořezávání dezénu pneumatik.

Opravy, přezutí a vyvážení pneumatik pro nákladní automobily


Opravy pneumatik a disků, likvidace starých pneumatik

Naši vyškolení mechanici zajistí odbornou montáž pneumatik i v případě nestandardních rozměrů či TPMS, tedy systému monitorování tlaku v pneumatikách. Opravy pneumatik provádíme různými technologiemi, například pomocí opravného knotu i Termopresu. Díky používání materiálu na opravy od společnosti TECH máme takřka 99% úspěšnost při opravách průrazu pneumatiky. Dále opravíme i poškozené disky, včetně povrchového lakování barvou dle Vašeho výběru. Součástí našich služeb je i ekologická likvidace starých nepotřebných pneumatik.

Služby pneuservisu Hampl a spol. pro všechna vozidla


PODSTRÁNKY

Autoservis

Autoservis
Autoservis, autoelektrikářské, karosářské a autoklempířské práce

Pneuservis

Pneuservis
Pneuservis, nákup, přezutí, opravy a uskladnění pneumatik

Dekarbonizace motoru

Dekarbonizace motoru
Dekarbonizace spalovacích motorů, čištění a údržba spalovací soustavy motoru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hampl a spol. servis s.r.o. HS autoservis
WEBOVÁ STRÁNKA
Hampl a spol. servis s.r.o.
www.hsautoservis.cz
Adresa

Adresa

Polanecká 847/49a
Ostrava - Svinov 729 00

hs@hsautoservis.cz
+420 602 582 144


Najdete nás také zde:

ARES
captcha