CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@anglass.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 518 622 335

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Sobůlky 300
Kyjov 697 01

ANGLASS s.r.o.
Průmyslový tisk a pískování

Dekorativní a užitkové skleničky, hrnky a jiné předměty ze skla, porcelánu, plastu či papíru Vám potiskne naše firma ANGLASS s.r.o. z Kyjova. Provádíme průmyslový, reklamní, tamponový, digitální tisk a sítotisk včetně zpracování předlo. Zajistíme navíc i pískování dárkového, reklamního a památečního skla a keramiky či ruční foukání skla a vlastní výrobu sklářských vypalovacích obtisků.

Pro jednotlivé soukromé osoby, průmyslové firmy i reklamní agentury zajišťujeme služby v oblasti tisku za pomocí různých metod. Na poli digitálního tisku vytváříme tiskoviny již od jednoho kusu ve vysoké kvalitě za pomocí eco solventní tiskárny, řezacího plotteru nebo horkovzdušné svářečky. garantujeme Vám kompletní a rychlý průběh zakázky (laminace, ořez, finální realizace). Tato metoda je vhodná pro potisk rolových materiálů, jako je fólie, samolepící plachty apod.

Tamponový tisk se používá k potisku jednoduchých i složitějších předmětů (propisky, zapalovače, sklenky, plastové výlisky, kosmetické obaly a jiné průmyslové předměty a povrchy, které nemusí být hladké). Navíc je kombinovatelný se sítotiskem.

Sítotisk je metoda, kdy dochází k aplikaci přímo na rotační nebo ploché předměty, povrchy a materiály, jako jsou lahve, kartony, plastové obaly, tašky, novoročenky a další. Tiskneme logoprinty, samolepky a vlastnoručně vyráběné sklářské vypalovací obtisky.

Pro sériovou výrobu kompletních předmětů nebo jejich částí (neobvyklé tvary a povrchy - kovové kryty apod.) je vhodný průmyslový tisk. Spolupracujeme s výrobci kosmetiky, nápojů, lisovnami plastů a jinými firemními provozy v obdobném oboru.

Mezi naše činnosti patří i reklamní potisk. Podle přání zákazníka, vytvoříme komplety potištěných předmětů na veletrhy a jiné veřejné akce, kde se firma prezentuje. Jedná se zejména o psací potřeby, LDPE a papírové tašky, hrnky, sklenky, kalendáře, přívěsky, diáře, hodiny, elektronika, oděvy, závěsné sítě a ostatní.

Pískujeme svatební sklenice, pivní džbánky, jubilejní a firemní lahve, hrnky, luxusní psací potřeby, koštýře a další předměty. Pro tuto metodu využíváme grafiku, jako jsou perokresby s výrazným kontrastem. Podkladem mohou být Vaše fotografie nebo si nechte návrh vyrobit.

S mnohaletou tradicí provádíme také ruční foukání užitkového a laboratorního skla do různých rozměrů na zakázku podle požadavků zákazníka. Zpracujeme měkkou SIHOST a tvrdou SIMAX sklovinu.

moreless
Katalog firem

Reklamní předmětyTiskárny

SLOGAN: Potisky, dekorování předmětů s dlouholetou tradicí

Štítky: Potisk hrnků, reklamních předmětů, skleniček Kyjov, pískování skla, sítotisk, tamponový tisk

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kompletní tiskový servis, potisk rotačních i plochých předmětů –  sítotisk na lahve, kartony, obaly z plastu a další

Kompletní tiskový servis, potisk rotačních i plochých předmětů – ...

Kompletní tiskový servis poskytuje firma ANGLLAS. Potiskujeme rotační i ploché předměty z různých materiálů – lahve, kartony, obaly z plastu a další.

Potisk skleněných lahví a skleniček na zakázku, lahve a sklenice s jednobarevným a vícebarevným potiskem

Potisk skleněných lahví a skleniček na zakázku, lahve a sklenice s ...

Potisk skleněných láhví a skleniček na zakázku zajišťuje v okolí Kyjova firma ANGLASS. Aplikujeme jedno i vícebarevné tisky, zpracujeme malé i velké série.


Kontakty

ANGLASS s.r.o.
Sobůlky 300
Kyjov 697 01
GPS: 49°0′57.28″ N, 17°4′44.62″ E

49°0′57.28″ N, 17°4′44.62″ E

QR kód firmy ANGLASS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ANGLASS s.r.o. Průmyslový tisk a pískování
Adresa

Adresa

Sobůlky 300
Kyjov 697 01

info@anglass.cz
+420 518 622 335

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Sobůlky 300
Kyjov 697 01

GPS49°0′57.28″ N, 17°4′44.62″ E

Plánování trasy

Sobůlky 300 Kyjov 69701

Prospekty

Certifikát kvality firmy