HEALTH PARK Opava
posilovna, fitness Opava

Hledáte v Opavě místo k relaxaci a odpočinku? HEALTH PARK Opava je perfektní wellness centrum, ve kterém naleznete aktivity pro Váš volný čas. V našem centru Vám nabídneme vše od masáží, wellnessu, přes aerobic, bazén, saunu, až po whirpool a vířivku.

Nedílnou součástí našeho centra je fitness sál s kardio zónou a vitamin barem. Posilování probíhá na kvalitních strojích pod dohledem zkušených trenérů. Ve Vitamín baru si podle chuti můžete vybrat potřebné doplňky výživy i nápoje, které vás podpoří ve Vašem výkonu.

Využít můžete také náš aerobní sál. Aerobním cvičením snížíte krevní tlak a riziko onemocnění srdce, zvýšíte oběh krve, zlepšíte výkonu srdce a plic, v neposlední řadě podpoříte úbytek tuku ve Vašem těle. V aerobním sále můžete využít tyto lekce:

- jóga
- alpining
- flowin
- fittball
- pilates
- bodystyling.

Příjemné prostředí Spa zóny poskytne perfektní uvolnění po celodenním fyzickém a psychickém napětí. Pro pravidelnou tělesnou péči můžete využít:

- bazén
- whirpool
- saunu (finská, aroma)
- páru
- kneipovou lázeň
- relaxační zónu.

Pro kompletní péči o tělo můžete také využít masáže, které Vám v našem centru nabízíme s profesionálním přístupem za přijatelné ceny.

Náš personál je vždy připraven vám poskytnout perfektní služby a ochotně poradit.

Poblíž našeho centra se nachází Restaurace U Soudu s příjemným prostředím a zdravým jídlem, kterou naleznete na Lidické ulici 28.


Katalog firem:    

Aquaparky, bazény a koupaliště

,  

Fit centra a posilovny

,  

Masážní studia

,  

Rehabilitace, relaxace a masáže

,  

Sportovní a rekreační služby

,  
Štítky:

fitness, welness, spa, aerobic, aerobik, bazén, sauna, whirpool, vířivka, masáže, relaxace Opava