GIOMETAL s.r.o.
Komponenty pro vzduchotechniku, SPIRO potrubí, vzduchotechnické potrubí

Výroba vzduchotechnických komponentů, spirálově vinutého potrubí, tzv. SPIRO potrubí, kruhového a hranatého potrubí, potrubních systémů pro vzduchotechniku včetně příslušenství, výlisků na výstředníkových lisech, svařování ocelí i nerez ocelí, dělení materiálu na CNC pálicím stroji a kusová i velkosériová kovovýroba tvoří stěžejní pracovní aktivity české firmy GIOMETAL s.r.o., jejíž výrobky jsou díky prvotřídnímu zpracování a vysoké kvalitě poptávány jak na domácím trhu, tak i v zemích Evropské Unie.

Spirálově vinuté potrubí, SPIRO potrubí, GIOMETAL s.r.o.

Vzduchotechnické potrubí a tvarovky, výfukové hlavice, klapky, tlumiče hluku

Jestliže potřebujete kvalitní komponenty a příslušenství pro vzduchovody, jsme pro Vás ten správný výrobní a obchodní partner. Náš výrobní sortiment zahrnuje kruhové potrubí, vzduchotechnické potrubí a tvarovky, SPIRO roury, montážní příslušenství, kolena a oblouky, odbočky, výfukové hlavice, regulační a zpětné klapky, rozbočky, přechody, pružná spojení, šoupátka, revizní kusy, tlumiče hluku, koncové komponenty. Veškeré tuzemské i zahraniční zakázky realizujeme na moderních tvářecích strojích.


Výrobky pro přívod a odvod vzduchu, rekuperaci tepla, filtraci vzduchu, větrání budov, digestoře

Naše výrobní činnost je zaměřena hlavně na výrobky pro odsávání, přívod a odvod vzduchu, filtraci vzduchu, rekuperaci tepla, větrání budov, přívod a odvod vzduchu pro klimatizace, digestoře. Našim zákazníkům se maximálně věnujeme, každou zakázku konzultujeme na základě dodaných návrhů, samozřejmostí je zpracování technické a cenové nabídky. Klademe důraz na kvalitu materiálů, profesionální zpracování, výstupní kontrolu jakosti výrobků a správné skladování.

Výrobky pro vzduchotechniku, GIOMETAL s.r.o.


Spirálově vinuté potrubí, SPIRO roury z pozinkovaného plechu v nestandardních délkách

Výrobní haly naší firmy GIOMETAL s.r.o. jsou vybaveny nejmodernější technologií. Třeba SPIRO potrubí zhotovujeme na výkonném kvalitním švýcarském stroji SPIRO. Spirálově točené roury vyrábíme z pozinkovaného plechu, podle potřeby i v zesíleném provedení, o průměrech 80 - 1250 mm, nestandardních delkách, třeba i 12 m. Námi vyráběné SPIRO potrubí se hodí pro rozvody vzduchu, ale i k transportu sypkých materiálů, například dřeva či papíru. Spirálně vinuté potrubí vykazuje velmi nízké tlakové ztráty, je dostatečně těsné, snadno a rychle smontovatelné.

Spirálně vinuté potrubí, SPIRO potrubí GIOMETAL s.r.o.Vzduchotechnika

Vzduchotechnika

Komponenty pro vzduchotechniku, SPIRO potrubí, vzduchotechnické potrubí

Svařované ocelové potrubí

Svařované ocelové potrubí

Svařované ocelové potrubí, kruhové a hranaté potrubí z pozinkovaného plechu

Kovovýroba

Kovovýroba

Kovovýroba, ocelové konstrukce, části strojů, digestoře, nerezové výrobky, pálení na CNC, svařování, lisování