Komponenty pro vzduchotechniku, SPIRO potrubí, vzduchotechnické potrubí

Výroba vzduchotechnických komponentů, spirálově vinutého potrubí, tzv. SPIRO potrubí, kruhového a hranatého potrubí, potrubních systémů pro vzduchotechniku včetně příslušenství, výlisků na výstředníkových lisech, svařování ocelí i nerez ocelí, dělení materiálu na CNC pálicím stroji a kusová i velkosériová kovovýroba tvoří stěžejní pracovní aktivity české firmy GIOMETAL s.r.o., jejíž výrobky jsou díky prvotřídnímu zpracování a vysoké kvalitě poptávány jak na domácím trhu, tak i v zemích Evropské Unie.

Spirálově vinuté potrubí, SPIRO potrubí, GIOMETAL s.r.o.

Vzduchotechnické potrubí a tvarovky, výfukové hlavice, klapky, tlumiče hluku

Jestliže potřebujete kvalitní komponenty a příslušenství pro vzduchovody, jsme pro Vás ten správný výrobní a obchodní partner. Náš výrobní sortiment zahrnuje kruhové potrubí, vzduchotechnické potrubí a tvarovky, SPIRO roury, montážní příslušenství, kolena a oblouky, odbočky, výfukové hlavice, regulační a zpětné klapky, rozbočky, přechody, pružná spojení, šoupátka, revizní kusy, tlumiče hluku, koncové komponenty. Veškeré tuzemské i zahraniční zakázky realizujeme na moderních tvářecích strojích.


Výrobky pro přívod a odvod vzduchu, rekuperaci tepla, filtraci vzduchu, větrání budov, digestoře

Naše výrobní činnost je zaměřena hlavně na výrobky pro odsávání, přívod a odvod vzduchu, filtraci vzduchu, rekuperaci tepla, větrání budov, přívod a odvod vzduchu pro klimatizace, digestoře. Našim zákazníkům se maximálně věnujeme, každou zakázku konzultujeme na základě dodaných návrhů, samozřejmostí je zpracování technické a cenové nabídky. Klademe důraz na kvalitu materiálů, profesionální zpracování, výstupní kontrolu jakosti výrobků a správné skladování.

Výrobky pro vzduchotechniku, GIOMETAL s.r.o.


Spirálově vinuté potrubí, SPIRO roury z pozinkovaného plechu v nestandardních délkách

Výrobní haly naší firmy GIOMETAL s.r.o. jsou vybaveny nejmodernější technologií. Třeba SPIRO potrubí zhotovujeme na výkonném kvalitním švýcarském stroji SPIRO. Spirálově točené roury vyrábíme z pozinkovaného plechu, podle potřeby i v zesíleném provedení, o průměrech 80 - 1250 mm, nestandardních delkách, třeba i 12 m. Námi vyráběné SPIRO potrubí se hodí pro rozvody vzduchu, ale i k transportu sypkých materiálů, například dřeva či papíru. Spirálně vinuté potrubí vykazuje velmi nízké tlakové ztráty, je dostatečně těsné, snadno a rychle smontovatelné.

Spirálně vinuté potrubí, SPIRO potrubí GIOMETAL s.r.o.


PODSTRÁNKY

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika
Komponenty pro vzduchotechniku, SPIRO potrubí, vzduchotechnické potrubí

Svařované ocelové potrubí

Svařované ocelové potrubí
Svařované ocelové potrubí, kruhové a hranaté potrubí z pozinkovaného plechu

Kovovýroba

Kovovýroba
Kovovýroba, ocelové konstrukce, části strojů, digestoře, nerezové výrobky, pálení na CNC, svařování, lisování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GIOMETAL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GIOMETAL s.r.o.
www.giometal.cz
Adresa

Adresa

Tovární 892/5a
Brno - Chrlice 643 00

giometal@giometal.cz
+420 530 515 538


Najdete nás také zde:

ARES
captcha