Věra Vojtěchová


Jana Masaryka 6, Praha 2 - Vinohrady 120 00

Chcete udělat něco pro své zdraví a duševní pohodu? Navštivte Dům jógy Praha, který má již tři pobočky v dobré dopravní dostupnosti.

Nezáleží na vašem věku a momentální kondici, svůj styl si tu nejde každý.

Pravidelné cvičení jógy Vám pomůže odstranit bolavá záda a je vhodné jak pro zkušené příznivce, tak pro úplné začátečníky.

Vybrat si můžete pomocí přehledného on-line rezervačního systému, kde zároveň uvidíte i jméno lektora a tematické zaměření dané dopolední nebo odpolední lekce od populární hotjógy, jógy pro zdravá záda po jógu ve tmě.

Příjemné prostředí a kvalifikovaní lektoři jsou zárukou, že si dobře a kvalitně zacvičíte a zlepšíte tak svou kondici i náladu.

IČ: 76477533
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 731 457 924
+420 605 102 617

Email:
info@dum-jogy.cz

Web:
https://dum-jogy.cz/

GPS: 50°4′12.58″ N, 14°26′8.02″ E

QR kód firmy Věra Vojtěchová

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Výchova nemá dítěti uškodit

Vztahy jinak - Libuše Jíšová

Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávácí institut, a.s.

Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.