František Šléška - Trend-Reality


Masarykovo náměstí 12, Šumperk 787 01

Realitní kancelář.
Prodej a pronájem:
- nemovitostí
- bytů
- družstevních bytů
- podnikových domů
- rekreačních objektů
- pozemky, zahrady
- objekty k podnikání
- komerčních objektů
- chaty, chalupy.

IČ: 73955108
DIČ: CZ531202211
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: František Šléška

Prodej pozemků, rodinných domů, pronájem bytů Šumperk

Prodej pozemků, rodinných domů, pronájem bytů Šumperk

Naše realitní kancelář působí na trhu nemovitostí hlavně v regionu Šumpersko, Zábřeh, Jesenicko, Mohelnice. Realitní kancelář poskytuje poradenské a zprostředkovatelské služby v oblasti nemovitostí. Prodej pozemků, prodej rodinných domů, pronájem bytů, pronájem, výkup nemovitostí bytů, domů, družstevních bytů, rekreačních objektů, podnikových domů, komerčních objektů, pozemky, zahrady, rodinný dům, objekty k podnikání, chaty, chalupy. Navštivte náš web a vyberte si z aktuální nabídky: - prodej hotelu s restaurací - prodej bytu - pronájem bytu a další zajímavé nabídky. Nabízíme Vám nejlepší servis.


Realitní kancelář, reality, pozemky, rodinný dům, byty Šumperk

Realitní kancelář, reality, pozemky, rodinný dům, byty Šumperk

Realitní kancelář, reality působí na trhu nemovitostí hlavně v regionu Šumpersko, Zábřeh, Mohelnice, Jesenicko. Naše realitní kancelář poskytuje poradenské a zprostředkovatelské služby v oblasti nemovitostí: - prodej, pronájem, výkup nemovitostí bytů, domů, družstevních bytů, rekreačních objektů, podnikových domů, komerčních objektů, pozemky, zahrady, rodinný dům, objekty k podnikání, chaty, chalupy. Poskytujeme veškerou poradenskou činnost v oboru nemovitostí. Navštivte náš web a vyberte si z aktuální nabídky: - prodej areálu s pozemkem 2 180 m2 - prodej pozemků na břehu vodní nádrže Krásné - pronájem 3+kk v rodinném domě - prodej cihlového bytu v O.V. Šumperk - pronájem skladovacích prostor. . . Nabízíme nejlepší servis pro naše klienty.


Prodej nemovitosti,rodinného domu se zahradou v Šumperku

Prodej nemovitosti,rodinného domu se zahradou v Šumperku

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou.Dům se nachází v klidné lokalitě v Šumperku na ulici Nemocniční.Patrový dům má v přízemí garáž,dílnu,kotelnu,sklad a prádelnu.V II.NP se nachází kuchyň se spíží, koupelna s WC,obývací pokoj s jídelnou.V III.NP je velká ložnice s balkonem,dva podkrovní pokoje,WC,šatna.Na půdě možnost další nástavby.Vytápění domu a ohřev vody na plyn.Připojení na vodovod a kanalizaci.Zahrada rozdělena na okrasnou a užitkovou.Cena nemovitosti 2 900 000 Kč.


Prodej bytu cihla 3+1 osobní vlastnictví Šumperk

Prodej bytu cihla 3+1 osobní vlastnictví Šumperk

Prodej cihlového bytu v osobním vlastnictví 3+1 na ulici Revoluční v Šumperku. Velikost bytu 60 m2 plus sklep 10 m2. Byt má vlastní plynové topení s ohřevem vody,nová okna a dveře, na domě je nová střecha. Nízké náklady na topení.


Pronájem komerčních prostor v Šumperku

Pronájem komerčních prostor v Šumperku

Nabízíme pronájem komerčních prostor o velikosti 300 m2 v II.NP na ul.Gagarinova.Prodejní plocha 210 m2.Přes chodbu byt 2+1,lze využít jako kanceláře.Samostatné měřiče energií.Cena 18 000 Kč +energie.


Prodej bytu 3+1 osobní vlastnictví Šumperk Prievidzská

Prodej bytu 3+1 osobní vlastnictví Šumperk Prievidzská

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví s lodžií v III.nadzemním podlaží panelového domu .Dům je po kompletní revitalizaci. Velikost bytu 72m2 plus komora na chodbě. Cena bytu 900 000 Kč.



Další produkty a služby
  • zprostředkování pronájmu bytových prostor, nabídka nebytových prostor, převod nemovitostí, dlouhodobý pronájem nemovitostí
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře


Související články
Nemovitost v exekuci
Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?