Bc engineering s.r.o.


Vídeňská 297/99, Brno 639 00
Společnost Bc engineering je českou společností, která se na našem trhu objevila v roce 2005 a zařadila se tak mezi jednu z prvních společností v České republice, zaměřujících se na fotovoltaiku. K našim hlavním činnostem paří návrhy, výroba a montáže fotovoltaických solárních elektráren na klíč.

Fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy jsou podporovány dotačním programem Nová zelená úsporám (NZÚ). Dotace může pokrýt až 50 % nákladů spojených s realizací elektrárny. Pokud nastane situace, že na námi zpracovaný projekt nebude uznána dotace, nebudete za zpracování projektu nic platit.

Výroba vlastní elektřiny je ekologicky šetrná. Navíc, s vlastním solárním systémem snížíte spotřebu energie ze sítě a ušetříte tak až 60 % z výdajů. Vyrobenou energii tak můžete použít na provoz spotřebičů a ohřev vody. Přebytek vyrobené energie se ukládá do baterie, která je pak využívána mimo denní dobu.

Provedeme vás celým procesem realizace fotovoltaických elektráren a o jednotlivých krocích Vás budeme průběžně informovat.

A o jaké, že se to jedná kroky?
- poradenství
- vypracování projektu
- zajištění potřebných povolení, potřebná administrativa
- vyřízení dotací
- samotná realizace - montáž
- odborná elektrikářská revize
- připojení do sítě

Mezi naše další činnosti patří:
- zpracování projektové dokumentace
- odborný dozor na stavbě
- pasportizace – zjištění a zdokumentování technického stavu objektu
- zateplení fasád

Montáže a instalace provádíme po celé České republice.

Další produkty a služby
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • kontrola provádění stavebních prací, technický dozor investora, kontrola projektové dokumentace, autorský dozor
  • projekce spalovny odpadu, recyklace odpadu, zužitkování odpadu, trvale udržitelný zdroj, ekologické projekty

ORSO Lanškroun s.r.o.

Související články
Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Ing. Tomáš Novotný

Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.


Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

GORO, spol. s r.o.

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

NV Engineering s.r.o.

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

ELMEP s.r.o.

Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Další produkty a služby
Fotovoltaika a Nová zelená úsporám - poradenství

Fotovoltaika a Nová zelená úsporám - poradenství

Odborné poradenství ohledně fotovoltaiky a výstavby fotovoltaických elektráren poskytuje společnost Bc engineering z Brna, která působí po celé České republice.


Fotovoltaické elektrárny na klíč – projekty, montáž, poradenství

Fotovoltaické elektrárny na klíč – projekty, montáž, poradenství

Realizací fotovoltaických solárních elektráren na klíč se po celé České republice dlouhodobě zabývá společnost Bc engineering s.r.o., která zajistí vše od projektu až po zapojení.


Solární elektrárny pro rodinné domy na klíč – projekt, montáž

Solární elektrárny pro rodinné domy na klíč – projekt, montáž

Fotovoltaické, solární elektrárny pro rodinné domy zajistí na klíč společnosti Bc engineering, specialista na fotovoltaiku. V Bc engineering se postarají o projekt, montáž i potřebné papírování.