Bc engineering s.r.o.


Vídeňská 297/99, Brno 639 00
Email: bce@bce.cz
Telefon: +420 774 877 469

Společnost Bc engineering je českou společností, která se na našem trhu objevila v roce 2005 a zařadila se tak mezi jednu z prvních společností v České republice, zaměřujících se na fotovoltaiku. K našim hlavním činnostem paří návrhy, výroba a montáže fotovoltaických solárních elektráren na klíč.

Fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy jsou podporovány dotačním programem Nová zelená úsporám (NZÚ). Dotace může pokrýt až 50 % nákladů spojených s realizací elektrárny. Pokud nastane situace, že na námi zpracovaný projekt nebude uznána dotace, nebudete za zpracování projektu nic platit.

Výroba vlastní elektřiny je ekologicky šetrná. Navíc, s vlastním solárním systémem snížíte spotřebu energie ze sítě a ušetříte tak až 60 % z výdajů. Vyrobenou energii tak můžete použít na provoz spotřebičů a ohřev vody. Přebytek vyrobené energie se ukládá do baterie, která je pak využívána mimo denní dobu.

Provedeme vás celým procesem realizace fotovoltaických elektráren a o jednotlivých krocích Vás budeme průběžně informovat.

A o jaké, že se to jedná kroky?
- poradenství
- vypracování projektu
- zajištění potřebných povolení, potřebná administrativa
- vyřízení dotací
- samotná realizace - montáž
- odborná elektrikářská revize
- připojení do sítě

Mezi naše další činnosti patří:
- zpracování projektové dokumentace
- odborný dozor na stavbě
- pasportizace – zjištění a zdokumentování technického stavu objektu
- zateplení fasád

Montáže a instalace provádíme po celé České republice.

IČ: 27667693
DIČ: CZ27667693
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Roman Brůžička

Telefon:
+420 774 877 469

Email:
bce@bce.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Roman Brůžička
funkce: jednatel

Ing. Marek Vrastyák
funkce: jednatel


GPS: 49°10′23.45″ N, 16°35′51.14″ E

QR kód firmy Bc engineering s.r.o.

ČSAD autobusy Plzeň a.s.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

GORO, spol. s r.o.

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

NV Engineering s.r.o.

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

ELMEP s.r.o.

Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč

Projekční atelier ZUZI s.r.o.

Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč

Chcete mít moderní, nový a krásný dům, ale nevíte, jak to uvnitř přizpůsobit k dokonalosti? Jste s představivostí trochu na štíru a netušíte, co všechno si můžete přát? V interiéru můžete využít inovativní materiály nebo moderní vybavení. Mnohdy ani netušíme, jak přizpůsobit interiér, aby vypadal krásně a byl praktický, a proto můžete využít služby firmy Projekční atelier ZUZI s.r.o., která projektuje, navrhuje, kompletuje a vybavuje interiéry se všemi detaily a to na klíč.