Obec Číměř


č. 12, Číměř 378 32
Obec Číměř se nachází v Jihočeském kraji 10 km jihovýchodně od města Jindřichův Hradec. Leží v nadmořské výšce 519 m n. m. a rozprostírá se na ploše 45, 71 km2. Číměř je položena v širokém a hlubokém údolí při břehu Koštěnického potoka. Obec má šest přidružených částí Bílá, Dobrá Voda, Potočná, Nová Ves, Sedlo a Lhotu. V současné době má Číměř 709 obyvatel.

Vybavenost obce:
- obecní úřad
- restaurační zařízení
- ubytovací zařízení
- obchod se smíšeným zbožím
- pošta
- hřiště
- knihovna.

Památky:
- kostel svatého Jiljí
- barokní kašna
- boží muka
- kaple Panny Marie
- kaple sv. Anny
- pomník obětem první světové války.

Obec Číměř se nachází v přírodním parku Česká Kanada a je obklopena hlubokými lesy, nedotčenou přírodou a krásnými rybníky. Podmínky jsou zde vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku i rekreaci.

Úřední hodiny, obecní úřad:
Pondělí: 8, 30-12.00: 12, 30-17, 00
Úterý: 8, 30-12, 00: 12, 30-14, 00 jen poplatky a EO
Středa: 8, 30-12.00: 12, 30-17, 00
Čtvrtek: 8, 30-12, 00: 12, 30-14, 00 jen poplatky a EO

Produkty
  • instituce a orgány, poskytování grantů a dotací, veřejná správa obce, orgány státní správy, městská a obecní policie, pasy a řidičské průkazy

Odborné a všeobecné vzdělání včetně domova mládeže Třeboň


Související články
Pivní nebe - ráj pro milovníky piva

Pivní nebe

Pivní nebe - ráj pro milovníky piva

Pokud máte rádi pivo, určitě byste neměli minout nově otevřenou prodejnu piv řemeslných pivovarů v centru Prostějova Pivní nebe. Najdete zde široký výběr výběrových řemeslných piv a pivních speciálů z celé České republiky i ze zahraničí. Ať už preferujete světlé, tmavé, polotmavé, kvasnicové, nefiltrované, hořké, ovocné nebo bezalkoholické pivo, v Pivním nebi si určitě vyberete.


Darujte svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům kvalitní a originální firemní vína z Vinařství Hradil

Vinařství Hradil

Darujte svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům kvalitní a originální firemní vína z Vinařství Hradil

Pokud chcete udělat radost svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům, můžete jim darovat firemní vína z Vinařství Hradil. Vinařství Hradil je rodinné vinařství, které se specializuje na výrobu přívlastkových a speciálních vín z hroznů pocházejících z vinic ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařství Hradil nabízí možnost objednat si firemní vína, která jsou vybírána z kvalitních odrůd a jsou opatřena etiketami s logem a názvem firmy.


Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dřevoslav, s.r.o.

Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dětská hřiště jsou místem, kde se děti učí, hrají a rozvíjejí své schopnosti. Proto je důležité, aby byla hřiště bezpečná, kvalitní a atraktivní. Firma Dřevoslav s.r.o. ze Slavonic je český výrobce, který se specializuje na výrobu dětských hřišť z přírodního masivního řeziva – smrku a buku. Naše výrobky splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality a jsou certifikovány podle evropské normy EN 1176.


bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Firma bbklima99, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti rekuperace. Provádí montáž rekuperačních jednotek podle vašich požadavků a potřeb. Zajišťuje také pravidelný servis a opravy rekuperačních zařízení, aby byly vždy v perfektním stavu. bbklima99, s.r.o. vám poskytuje také poradenství a konzultace při výběru rekuperačního zařízení, které bude vyhovovat vašemu prostoru, rozpočtu a preferencím.


Firemní články
Obec Číměř a osady, okres Jindřichův Hradec, památky, turistika

Obec Číměř a osady, okres Jindřichův Hradec, památky, turistika

Obec Číměř a osady leží v Jihočeském kraji, v okrese Jindřichův Hradec, v přírodním parku Česká Kanada. Velkou dominantou jsou zde památky, příroda, stezky pro turisty.