Penzion Rendez vous
Vinný sklípek, vinárna Antonín Neuman


Střelecká 155, Valtice 691 42

Penzion Rendezvous, ubytování:
-kapacita 22 osob
-1x apartmán s vířivkou
-1x třílužkový pokoj
-7 dvoulůžkových pokojů se sprchou
-2 přistýlky

Vinárna:
-kapacitu 35 lidí.

Vinný sklep:
-kapacita 20 osob
-k výběru je až 80 vzorků vín (35 druhů) včetně kabinetních, pozdních sběrů či ledového vína
-degustace
-vyhrazené parkoviště.

Nabízíme:
-oslavu, oslavy
-firemní školen, wifi připojení
-základna pro pořádání výletů do okolí.

IČ: 16642694
DIČ: CZ6602240436
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Antonín Neuman

Vinný sklep Valtice

Vinný sklep Valtice

Náš Vinný sklep Valtice nabízí: -degustace vína -řízené degustace -ochutnávky vína -burčák -20 osob -občerstvení -oslavy -večírky -firemní akce. Můžete navštívit: -vinobraní -noc otevřených sklepů -vinařské slavnosti Valtice -svěcení vína -dny valtických burčáků -mistrovství světa ve sběru hroznů. Náš vinný sklípek Vám poskytne i ubytování. Více informací na webových stránkách.


Ubytování Valtice, lednicko valtický areál

Ubytování Valtice, lednicko valtický areál

V našem penzionu můžete prožít příjemnou oslavu, firemní školení, ale může posloužit i jako Vaše základna pro pořádání výletů do okolí. LVA je rájem turistů i cykloturistů. Naše kapacita: -Ubytování: 18 osob -Restaurace: 40 osob -Bar: 10 osob -Vinárna: 20 osob -Vinný sklep: 10 osob na stání Parkování je na vyhrazeném parkovišti před penzionem, také můžete využít úschovy kol Jsme ochotni se Vám plně věnovat. Po předchozí domluvě zajistíme i plnou penzi, výlety do okolí, dopravu sklep, degustaci, raut a pod. vše dle Vašich přání. V našem penzionu budete určitě spokojeni, přijďte a přesvěčte se sami. Již teď se těšíme na Vaši návštěvu.


Ubytování Valtice, penzion Valtice, pension Valtice

Ubytování Valtice, penzion Valtice, pension Valtice

Při návštěvě Valtic navštivte Penzion Rendezvous v tichém prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera, které je vhodné pro romantiky i milovníky historie. Rovněž si zde přijdou na své milovníci vína. U nás můžete prožít příjemnou oslavu, firemní školení, ale může být i Vaší základnou pro pořádání výletů do okolí. LVA je rájem turistů i cykloturistů. V penzionu pro Vás máme možnost úschovy kol. Parkování aut před penzionem. Nabízíme ubytovácí kapacitu pro 18 osob -Restaurace: 40 osob -Bar: 10 osob -Vinárna: 20 osob -Vinný sklep: 10 osob na stání. Již teď se těšíme na Vaši návštěvu. Více informací na webových stránkách.


Penzion, ubytování Valtice, Lednice

Penzion, ubytování Valtice, Lednice

Penzion Rendez vous nabízí ubytování: -1 dvoulůžkový apartmán s vířivkou, sprchou -7 dvoulůžkových pokojů- sprcha -možnost přistýlek. V našem penzionu Vám dále nabízíme: -restauraci -bar -vinárnu -vinný sklep -možnost rautů -parkování na našem parkovišti -uschova kol -turistické výlety. Penzion Rendez vous se těší na Vaši návštěvu.


Ubytování Valtice, penzion Valtice, lednicko valtický areál

Ubytování Valtice, penzion Valtice, lednicko valtický areál

V tichém prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera najdete místo vhodné pro romantiky i milovníky historie. Milovníci vína si také příjdou na své. Nacházíme se v tiché části sklepní ulice u městských hradeb historického města Valtice. U nás můžete prožít příjemnou oslavu, firemní školení, ale může být i Vaší základnou pro pořádání výletů do celého okolí . LVA je ráj pro turistiku i cykloturistiku. Návštěvníkům je k dispozici: -ubytování pro 18 osob -restaurace s kapacitou 40 osob -bar pro 10 osob -vinárna pro 20 osob -vinný sklep pro 10 osob na stání. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti před penzionem. Možnost úschovy kol. Navštivte náš penzion a budeme se Vám plně věnovat. Po předchozí domluvě pro Vás zajistíme i plnou penzi, výlety do okolí, dopravu, sklep, degustaci, raut a pod. Přijměte naše srdečné pozvání.


Penzion, pension, ubytování Valtice, Valtický areál

Penzion, pension, ubytování Valtice, Valtický areál

Penzion Rendez vous nabízí ubytování v penzionu: -kapacita 20 osob -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -8 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky. Restaurace: - 40 osob Bar: -10 osob Vinárna: -20 osob Vinný sklep. Nabízíme i oslavy, školení, soukromé i firemní akce, rauty, silvestr.... Více informací na weových stránkách.


Valtice, ubytování, penziony Valtice, vinný sklep

Valtice, ubytování, penziony Valtice, vinný sklep

Nabízíme celoroční ubytování v blízkosti historického centra Valtic. Celková kapacita našeho penzionu 18 osob. K dispozici jsou: -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -7 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky Restaurace: -40 osob Bar: -10 osob Vinárna: -20 osob -Vinný sklep: Můžete využít i posezení na terase při skleničce vína, grilování, nebo pravé moravské zabíjačce. termín zabíjačky si také můžete určit sami. Turistické zajímavosti: Valtický zámek se zahradou je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného mezi památky UNESCO. Památky areálu: Kolonádu zvaná Reistna, Dianin chrám, nazývaný také Rendez-vous..... Městská památková zona: Zámek Valtice se zámeckým parkem, kostel sv. Augustina, Městské muzeum, Kostel Nanebevzetí Panny Marie. radnice, morový sloup, kašna, .... Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám hodně nevšedních zážitků při pobytu u nás.


Ubytování Valtice, penzion

Ubytování Valtice, penzion

Penzion Rendez vous nabízí ubytování v klidné části města Valtice, v blízkosti centra. Náš zrekonstruovaný penzion Vás zaujme příjemnou atmosférou i nabídkou služeb. Kapacita penzionu je 18 osob -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -7 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky Restaurace: 40 osob Bar: 10 osob Vinárna: 20 osob Vinný sklep: 10 osob. Zajistíme degustace, oslavy. Penzion je vhodný pro individuální i skupinové pobyty. Okolí je protkáno množstvím cyklotras a turistických stezek. Město i Lednicko valtický areál nabízí množství památek -Janohrad, dianin chrám, Hraniční zámeček, lednice, Minaret atd. Překrásná krajina Pálavy Vám také nabídne možnosti turistiky a poznávání CHKO.


Silvest ve Valticích, moravská zabíjačka Valtice, vinný sklep

Silvest ve Valticích, moravská zabíjačka Valtice, vinný sklep

Chcete ci vychutnat atmosféru PRAVÉ MORAVSKÉ ZABÍJAČKY? Zveme všechny milovníky dobrého jídla a pití na ochutnávku moravské zabíjačky a moravských vín.. Termín zabíjačky dle vašeho přání. Během zabíjačky Vám budeme sevírovat tradiční zabíjačkové pochoutky, které si budete i Vy sami moci připravit. Vyzkoušíte si veškeré práce spojené se zabíjačkou- zabití prasete, porcování, vaření tlačenky a prejtu, špilkování, krájení masa, plnění jitrnic a jelit, tlačenky, škvaření sádla, vaření ovarové polívky, ovarových specialit, naložení masa na uzení, popř. i klobásky, játrová paštika. A při tom všem ochutnávat a ochutnávat. Součástí nabídky je i podávání vína, moravských koláčků, slivovice. Můžete se u nás ubytovat, posedět ve sklepě, zaspívat, veselit se, zabíjačku si odvezete domů. JE MOŽNOST OBJEDNÁNÍ CIMBÁLOVÉ MUZIKY. Během března -5.3. ve Valticích uvidíte košt vína, a od začátku roku probíhají různé vinařské akce, akce spojené s vinařskou turistikou. Ubytování v našem penzionu: -kapacita 20 osob -1 dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou -8 dvoulůžkových pokojů se sprchou -2 přistýlky Restaurace: 40 osob Bar: 10 osob Vinárna: 20 osob -Vinný sklep Nabízíme i oslavy, školení, soukromé i firemní akce, rauty, silvestr....Další produkty a služby
  • degustace vín, archivní vína, slámová a ledová vína, víno a vinařství, vinařská turistika
  • stylové pokoje a apartmány, ubytování pro celou rodinu, možnost přistýlky, wellnes služby, ubytování se snídaní, polopenze, plná penze

František Šimek - soukromý zemědělec

Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.