Radka Voronyčová


Lučany nad Nisou 154, Lučany nad Nisou 468 71

Alesia

Výroba a prodej bižuterie a speciálních skleněných kamenů mačkaných u kahanu.

Výroba a prodej:
- speciální skleněné kameny
- napodobeniny přírodních kamenů
Tyto kameny jsou používány do šperků, galanterie, obuvi a textilu dle požadavku zákazníka.

Výroba a prodej:
- originální bižuterie a šperky z křišťálové pryskyřice a skleněných kamenů. Vloženo do klasických bižuterních komponentů, v luxusnější formě do stříbra.

IČ: 62223925
DIČ:
Okres: Jablonec nad Nisou
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno

Výroba originální šperky křištálová pryskyřice Jablonec Praha

Výroba originální šperky křištálová pryskyřice Jablonec Praha

Originální šperky vyrobené z křištálové pryskyřice se skleněnými dekory. Přívěsky, náhrdelníky, náušnice, soupravy s kameny. Vhodné jako doplněk k běžnému nošení,nebo v luxusnějším i stříbrném provedení jako náhrdelník v barvě Vašich večerních šatů. Vánoční akce: Přívěsky na mobil nebo klíče s monogramy,písmenky. Vše může být vyrobeno dle Vašich představ na zakázku. Objednávky a Vaše představy mi napište nebo telefonujte. http://www.facebook.com/pages/Sklen%C4%9Bn%C3%A9-kameny/137053923011243Další produkty a služby
  • hodiny a hodinky, briliantové náušnice, zlaté prsteny, řetízky a přívěsky, stříbrné doplňky


Související články
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů
Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.


Snubní prsteny podle vašich představ
Snubní prsteny podle vašich představ

Tak jako si nevěsta vybírá svatební šaty, tak důležitou roli hrají snubní prsteny. Jejich role bude totiž důležitá nejen v den svatební, ale po celý život. Proto si zaslouží pozornost a výběr podle představ snoubenců. A právě o vaše představy se v tomto směru postará Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů
Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů

Kde Vám snubní prsten vyrobí dle Vašich požadavků a Vašich přání? Přece ve firmě Zlatnictví a svatební salon ADONIS. Zlatnická dílna se zaměřuje na výrobu snubních prstenů přímo na míru, zatímco ve svatebním salonu Vás na svatbu krásně obléknou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm pořídíte také veškeré doplňky, kytice a mnoho dalšího.