Studio LaDa


Horní 55A/1642, Ostrava - Hrabůvka 700 30
Studio Lada v Ostravě Vám poskytuje komplexní služby v oblasti hubnutí a proteinových diet, péče o tělo a neinvazivní modelace těla. V rámci těchto služeb Vám Studio Lada nabízí

Medidiet - bílkovinná dieta

- výživová poradna - výhradní zastoupení Medidiet pro Moravskoslezský kraj
- rychlá, zdravá a bezpečná ketogenní dieta pod odborným vedením
- snížení váhy, zhubnutí nadbytečných kilogramů na úkor tukové tkáně
- nastolení správných stravovacích návyků, udržení dosažené váhy
- bílkovinná dieta - hubnutí ve 4 fázích
- 1.fáze - 5 instantních proteinových jídel, neomezená konzumace zeleniny (úbytek hmotnosti 4-7kg/měsíc)
- 2.fáze - 3-4 instantní proteinová jídla, 1 pravé jídlo bohaté na bílkoviny, neomezená konzumace zeleniny (úbytek hmotnosti 3-5kg/měsíc)
- 3.fáze - 2-3 instantní proteinová jídla, 2 pravá jídla bohatá na bílkoviny, neomezená konzumace zeleniny, cukry v podobě ovoce (úbytek hmotnosti 1-2kg/měsíc)
- 4.fáze - 1-2 instantní proteinová jídla, zdravé stravování

Liposukce

a) Ultrazvuková kavitační liposukce s radiofrekvencí přístroji Omnika a Dermo V4
- neinvazivní ošetření na celulitidu, obezitu - lymfatická, formující a anticelulitidní masáž
- zeštíhlení, zlepšení zásobování pokožky živinami a kyslíkem, obnovení elasticity pokožky, zpevnění ochablého podkožního vaziva, odplavení toxinů, celkové omlazení a regenerace organismu

b) Ultrazvuková mezoterapie
- vylepšení vzhledu a kvality kůže, redukce tuku, vyhlazení vrásek, zvýšení elasticity kůže, stimulace tvorby kolagenu, odstranění celulitidy

c) Ultrazvuková liposukce
- odstranění tukových oblastí, celulitidy, otoků, tvarování postavy

Radiofrekvence

- ošetření obličejových vrásek, které je vhodné i pro citlivé oblasti
- eliminace vrásek, zmírnění známek stárnutí, zpevnění tkáně
- ošetření celulitidy a povolené kůže

Vakuová terapie

- nastartování lymfatického systému, vyhlazování hlubokých vrásek, zpevňování podbradku, lícních kostí

Rolletic

- masážní stroj se speciálně tvarovanými dřevěnými zvlněnými válci
- zmenšení objemu, zpevnění svalů, odbourávání celulitidy, prokrvování, povzbuzení látkové výměny, čištění lymfatického systému a další

Nehtová modeláž

- technika porcelán a gel s materiály značky HAPPY NAILS, TASHA, KONAD a jiné
- zdobení gelem, laky, kamínky, třpytky, francouzská manikúra
- modeláž i na vlastní nehty

Pedikúra

- lázeň nohou
- zkrácení a zapilování nehtů
- odstranění zrohovatělé kůže
- vmasírování krémů
- odborné poradenství

Kadeřnictví
Klasická masáž

Produkty
  • kosmetické ošetření pleti, čištění pleti, pleťové masky, diagnostika pleti, dekorativní kosmetika, kosmetický salon
  • péče o nohy, koupel chodidel, změkčení kůže, úprava nehtů, kosmetické procedury rukou, lakování nehtů
  • barvení vlasů, prodlužování vlasů, dámské stříhání, pánské stříhání, mytí vlasů, trvalé zvlnění vlasů

Bowling na třech drahách Bystřice, malá škola bowlingu, firemní akce s hrou bowlingu.

Bowling na třech drahách Bystřice, malá škola bowlingu, firemní akce s hrou bowlingu

Léčebné lázně Jáchymov, první radonové lázně, léčba pohybového ústrojí, kožních nemocí.

Léčebné lázně Jáchymov, první radonové lázně, léčba pohybového ústrojí, kožních nemocí

Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

5R Studio

Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Zastavte čas pomocí koňského kolagenu

Ambulance estetické medicíny

Zastavte čas pomocí koňského kolagenu

Už po pětadvacátém roce života začíná ubývat kolagen, který je zodpovědný za stav naší pleti. A s blížící se padesátkou začíná být stav přímo kritický. Je tedy jasné, že pokud ho tělu vrátíme, zabráníme i některým nežádoucím změnám.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Ambulance estetické medicíny

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Esthetic Medical Clinic

Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Firemní články
Zdravé, trvalé hubnutí, proteinové potraviny, jídelníček Ostrava

Zdravé, trvalé hubnutí, proteinové potraviny, jídelníček Ostrava

Zdravé a trvalé hubnutí díky proteinovým potravinám a sestavení jídelníčku poskytuje společnost Medidiet v Havířově. Hubněte díky proteinové dietě, která Vám pomůže hubnout zdravě, snadno a rychle. To vše za pomoci našich odborníků, kteří dohlédnou na to, aby Váš jídelníček byl vyvážený a mohli jste bez obav hubnout. Proteinová dieta Medidiet Vás zaujme, protože: - nevyvolává jojo efekt, - jíte opravdu chutná jídla, - redukujete tukovou tkáň, - nevyvolává pocit hladu, slabosti ani únavy, - hubnete pod dohledem odborníka. Neváhejte a staňte se našim spokojeným klientem již dnes! Více informací si můžete přečíst také na našich internetových stránkách nebo nás přímo kontaktujte a my Vám vysvětlíme vše, co Vás okolo hubnutí s Medidiet opravdu zajímá. Těšíme se na naši spolupráci!


Výživové poradenství, zhubnutí, bílkovinná dieta Ostrava

Výživové poradenství, zhubnutí, bílkovinná dieta Ostrava

Studio pro ženy Lada v Ostravě Hrabůvce Vám v rámci odborného výživového poradenství představuje spolehlivou cestu, jak zhubnout zdravě, rychle a bez jojo efektu - bílkovinnou dietu Medidiet. Program Medidiet je koncipován jako čtyřfázový, kdy každá z těchto fází má důležitý vliv nejen na zhubnutí přebytečných kilogramů na úkor tukové tkáně, ale pomůže Vám nastolit správné stravovací návyky a udržet dosaženou váhu v delším časovém horizontu. Zapomeňte na všechny marné pokusy zhubnout - svěřte se do rukou výživových specialistů ve Studiu Ladu, kteří Vám pomohou dosáhnout Vašeho vysněného cíle a cítit se ve svém těle krásně a příjemně.


Kadeřnictví, pedikúra, modeláž nehtů Ostrava Hrabůvka

Kadeřnictví, pedikúra, modeláž nehtů Ostrava Hrabůvka

Studio pro ženy Lada v Ostravě Hrabůvce Vám poskytuje profesionální služby kadeřnictví, pedikúry a nehtové modeláže. Necháváte se rádi zkrášlovat a pečovat o svůj zevnějšek? Toužíte po změně image, ale bojíte se udělat první krok? Pak navštivte Studio Lada a svěřte se do rukou odborníků, kteří se Vám budou náležitě věnovat - pro Vaši krásu a půvab je připraveno kadeřnictví, pedikúra a nehtová modeláž. Neváhejte a přijďte nás navštívit do nových prostor na ulici Horni 55A/1642 v Ostravě a my Vám poradíme, co Vám bude nejvíce slušet!


Kavitace, ultrazvuková bezbolestná liposukce Ostrava

Kavitace, ultrazvuková bezbolestná liposukce Ostrava

Studio pro ženy Lada v Ostravě - Hrabůvce se specializuje na komplexní služby v oblasti hubnutí a péče o tělo, klientkám nabízí bezbolestnou ultrazvukovou kavitační liposukci. Prohráváte boj s celulitidou, obezitou nebo toužíte po ideální postavě, abyste získala obdiv Vašeho okolí a především se cítila krásně a sebevědomě? Naše Studio Lada je tu právě pro Vás! Připravena je pro Vás profesionální lymfatická, formující a anticelulitidní masáž, která Vám ve Vaší snaze získat dokonalý tvar postavy pomůže. Ultrazvuková kavitační liposukce bezpečně a šetrně odstraňuje centimetry tukové tkáně z oblasti břicha, vnějších i vnitřních partií stehen a hýždí, a to bez vedlejších nežádoucích účinků. Chcete-li udělat krok k získání pěknější a dokonalejší postavy a zároveň je pro Vás důležitý osobní přístup, je pro Vás Studio Lada tou nejlepší volbou.


Zdravé hubnutí, bezbolestná liposukce, proteinová dieta Ostrava

Zdravé hubnutí, bezbolestná liposukce, proteinová dieta Ostrava

Studio Lada se orientuje na zdravé hubnutí. Provádí komplexní služby v oboru hubnutí, v oblasti péče o tělo a bezbolestné modelace těla. Ve studiu se zaměřují na hubnutí a modelaci těla pomocí proteinové diety Medidiet, kavitace, ultrazvukové liposukce i masážního stroje Rolleticu. Přemýšlíte o odstranění tukových vrstev či o redukci celulitidy? Navštivte Studio Lada, kde vám pomůžou. Služby: - zdravé hubnutí – bílkovinná proteinová dieta Medidiet + další podpora hubnutí - tvarování postavy – kavitace (ultrazvuková liposukce) - neinvazivní bezbolestná liposukce - neinvazivní ošetření v boji s celulitidou, obezitou, tvarem postavy - Rolletic – masážní stroj - nehtová modeláž - exkluzivní zdobení gelem, laky, kamínky, třpytky, piersing, francouzská manikúra a jiné.. - kadeřnictví - program LifeFactory. Našim klientům nabízíme zajímavé bonusy. Každý člověk je jedinečný, proto vždy uplatňuje individuální přístup ke klientům.