Lanea, s.r.o.


17.listopadu 757/6- 1. patro-provozovna epilace, Břeclav 690 02

Služby:
-dámská i pánská permanentní epilace.

Chcete se trvale zbavit chloupků na těle i obličeji?

Unikátní nová generace zdokonalené technologie
na základě pulsního světla je revoluční metoda.
Zbavíme Vás ochlupení jednou pro vždy.

Zcela bezbolestná aplikace jemným plynulým pohybem zaručuje efektivnost a také spokojenost zákazníků bez nežádoucích vedlejších účinků.

Odstraníme chloupky na obličeji, v podpaží, tříslech, na prsou, břiše, nohou a jinde.
Určeno pro muže i ženy.

AFT technologie zdokonaleného pulsního světla pracuje s vlnovou délkou. Využívá sérii rychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie.
Paprsek proniká zcela bezbolestně do kůže a zasahuje cibulku chloupku. Tím dojde ke zničení folikulu chloupku a také zamezení vzniku růstu nového.

Najdete nás na hlavní třídě ul. 17. listopadu 757/6- 1. patro
(u mostu přes řeku Dyji).

Minimální množství doporučených návštěv - 4x.
Poradenství.
Dárkové šeky.

Indická masáž hlavy - CHAMPI.

Staráme se o klienty převážně region - Břeclav, Hodonín, Mikulov, Hustopeče..

Pronájem prostor - kanceláře, obchod.

Prodej léků a přírodních doplňků z oblasti gynekologie (těhotenství, kojení, klimakterium, gynekologické potíže).
Gynekologická ambulance MUDr. Klanica, poliklinika Břeclav, 3. patro.

IČ: 28357019
DIČ: CZ28357019
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MUDr. Karel Klanica

Permanentní epilace, odstranění chloupků, kosmetika Břeclav

Permanentní epilace, odstranění chloupků, kosmetika Břeclav

Dámská i pánská permanentní epilace: Nabízíme Vám možnost bezbolestné a trvalé epilace, zbavíme Vás chloupků navždy. Využíváme novou rozšířenou a zdokonalenou technologii AFT, na základě pulsního světla, která se osvědčuje v léčebné kosmetice. Je možné ji využít pro širokou škálu aplikací. Její jedinečnost tkví v bezbolestné aplikaci jemným plynulým pohybem. Lanea - provozovna epilace na Poliklinice Břeclav


Bezbolestná epilace, odstranění chloupků Břeclav

Bezbolestná epilace, odstranění chloupků Břeclav

Lanea nabízí permanentní epilaci: -dámská -pánská -tělo - podpaží, třísla, prsa, břicho, nohy, ruce, obličej. Využijte revoluční metodu zdokonaleného pulsního světla! Zbavte se chloupků na těle i na obličeji jednou provždy. Permanentní epilace je vhodná pro muže i ženy. -Zbavení chloupků jednou pro vždy bezbolestnou a trvalou epilací. -Velmi efektivní. -Vysoká spokojenost zákazníků. -Žádné nežádoucí účinky. -Poradenství. Ošetření je příjemné a naprosto bezbolestné díky stálému kontaktnímu chlazení kůže a použité technologie. Ošetření může být prakticky kdekoliv na zdravé kůži ženy i muže. AFT technologie zdokonaleného pulsního světla pracuje s vlnovou délkou, která je nejefektivnější ze všech vlnových délek používaných pro trvalou epilaci. Využívá sérii rychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie. Paprsek proniká zcela bezbolestně do kůže a zasahuje cibulku chloupku. Folikul chloupku absorbuje danou energii, tím dojde k jeho zničení a také zamezení vzniku chloupku nového. Permanentní odstranění ochlupení bez potřeby rekonvalescence je dokonalé a efektivní. Přístroj SPA SHR firmy Alma Lasers Ltd. je pracovní platformou pro estetickou léčbu, která dokáže ošetřit různé dermatologické problémy pomocí Advanced Fluorescence Technology (AFT™), technologie na bázi světla a pulzního světla v blízké IR oblasti. Hlavice SHR pro epilaci, s vlnovým rozsahem 800-950 nm (červená) Hlavice se používá k odstraňování nežádoucího ochlupení a pro dosažení stabilní dlouhodobé nebo trvalé redukce chloupků. Jedná se o sérii několika ošetření (nejčastěji 4 - 6 ošetření), v závislosti na barvě a typu chlupu. Interval mezi jednotlivými ošetřeními je 4 až 6 týdnů. Ošetření přístrojem SPA SHR je neinvazivní, bezbolestné a po zákroku nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Tři až pět dnů před a po ošetření je doporučen zvýšený pitný režim! Najdete nás v přízemí břeclavské polikliniky, v centru služeb naproti rehabilitace. Těšíme se na Vaši návštěvu. www.facebook.com/LaneaBreclav


Bezbolestná epilace, kosmetika Břeclav

Bezbolestná epilace, kosmetika Břeclav

Nabízíme bezbolestnou epilaci jemným plynulým pohybem bez nežádoucích účinků. Konec s chloupky: -v obličeji -v podpaží -na prsou -na břiše -v tříslech -na nohou a jinde. U nás Vás zbavíme chloupků jednou pro vždy.Další produkty a služby
  • prostory k pronájmu, nájem nemovitostí, pronájem skladových prostorů, nájem kancelářských prostor
  • kosmetická péče, salón krásy, masáž obličeje a krku, pleťové masky a peeling
  • překlady odborných textů, ověřené úřední překlady, překlady úředních listin, tlumočnické služby

Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha

Související články
Pronájem nebytových prostor v Ostravě
Pronájem nebytových prostor v Ostravě

Hledáte místo pro své obchodní či pracovní aktivity? Společnost TIMO profistavby s.r.o., specialista v oblasti stavitelství a stavebnictví, dokončuje výstavbu nové budovy na Slezské Ostravě a poskytují pronájem nebytových prostor. Budova se nachází na přístupném frekventovaném prostranství a disponuje parkovacími místy přímo před ní.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Realitní kancelář Znojmo
Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.