Polepy výloh Praha - efektivní způsob reklamy a propagace

Světelná reklama Praha

Polepy výloh Praha - efektivní způsob reklamy a propagace

Orientační systémy a tabule, směrové tabule, směrovky

Orientační systémy a tabule od společnosti AAA REKLAMA pomáhají při orientaci a pohybu v interiérech či exteriérech a své uplatnění tak najdou zejména v nemocnicích, státních institucích, školách, obchodních centrech, bankách či sportovních areálech. Orientační systémy dělíme na standardní, většinou tvořené panelovým hliníkovým systémem, a atypické, obvykle z eloxovaného hliníku, plastu, skla či dřeva. Náš sortiment zahrnuje jak menší tabulky a nejrůznější modulární systémy, tak i větší totemové pylony a plakátové rámečky. Součástí našich služeb je také záruční a pozáruční servis všech orientačních systémů.

Standardní orientační systémy ACS

Modulární systém, flexibilní tabulky orientačního systému

Modulární systém je tvořen samostatnými segmenty či panely, které lze libovolně skládat - obsah orientační tabule tak může být vytvořen dle aktuálních potřeb zákazníka. Popisky se obvykle řeší řezanou grafikou, gravírováním nebo digitálním tiskem. Levnější, ekonomickou variantou je například opatření sestav plastovými boky. Vedle toho flexibilní tabulky orientačního systému mohou být jednostranné či oboustranné a disponují plochou, která je kryta průhlednou slídou. Pod tuto transparentní vrstvu pak lze vložit libovolnou grafiku, kterou si uživatel může i sám vytisknout.

Standardní orientační systémy, flexibilní systémy, totemové pylony


Totemové pylony, plakátové rámečky a display

Totemové orientační pylony jsou světelné či nesvětelné sloupy z hliníkových profilů. Instalovány mohou být jak ve vnitřních, tak i venkovních areálech - v případě exteriéru se samozřejmě postaráme i o betonáž základů stojanu. V místech, kde je potřeba často a rychle měnit informace v orientačních systémech, tedy například v kinech či na sportovištích, najdou uplatnění také plakátové rámečky a display. Ty umožňují snadnou výměnu grafiky a mohou být dodány v různých typech, velikostech a designech obvodového rámečku.

Výroba reklamy


Atypické systémy, menší orientační tabulky

Vedle běžných typů orientačních systémů navrhujeme a vyrábíme také menší atypické systémy s unikátním designem dle potřeb zákazníka, které své uplatnění nacházejí zpravidla v administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, obchodních centrech či hotelech. Využívaným materiálem je často eloxovaný hliník, mosaz, sendvičové desky typu Al/Pe/Al, sklo, plexisklo či dřevo. K popisu tabulek obvykle slouží řezané fólie nebo například metoda gravírování.

Atypické orientační systémy a směrové tabulky


PODSTRÁNKY

Světelná reklama

Světelná reklama
Světelná reklama, light boxy, 3D písmo, reklamní totemy

Reklamní polepy

Reklamní polepy
Reklamní polepy aut, dodávek, výloh, pískovaná skla, řezaná reklama, digitální tisk

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy
Orientační systémy a tabule, směrové tabule, směrovky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Světelná reklama Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Světelná reklama Praha
www.aaareklama.cz
Adresa

Adresa

Matjuchinova 1218
Praha 5 150 00

info@aaareklama.cz
+420 607 204 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha