Reklamní polepy na auto Praha - fólie krátkodobé i střednědobé

Světelná reklama Praha

Reklamní polepy na auto Praha - fólie krátkodobé i střednědobé

Reklamní polepy aut, dodávek, výloh, pískovaná skla, řezaná reklama, digitální tisk

Reklamní polep vozidla nebo výloh prodejen je skvělým způsobem, jak bez zbytečně vysokých nákladů zviditelnit svou společnost. Firma AAA REKLAMA zajišťuje reklamní polepy aut, výloh i interiérů metodou řezané reklamy a digitálního tisku. Samozřejmostí je pečlivá příprava autolaku či aplikační kapaliny, která prodlužuje životnost a zvyšuje kvalitu polepu. Provádíme i odstranění starých autofólií a rozleštění laku na karosérii, například pokud se chystáte vůz prodat či obměnit stávající fólii. Součástí našich služeb jsou také polepy výloh nebo oken administrativních budov fólií typu pískované sklo.

Polepy automobilů - AAA reklama Praha

Řezaná reklama, reklamní polep automobilu

Reklamní polep na vozidla nejen vyrábíme, ale také rovnou instalujeme, samotný polep pak může proběhnout u Vás i u nás. Prvním krokem u řezané reklamy je vždy grafický návrh polepu na digitální maketě Vašeho typu vozidla - naše elektronická databáze zahrnuje většinu běžných vozidel. Pro polep využíváme fólie s různou životností, tedy krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé. Čím delší životnost si zvolíte, tím déle polep vydrží, aniž by se smršťoval, vyšisoval, popraskal či ztratil na barevnosti vlivem UV záření.

AAA REKLAMA - řezaná reklama na Váš automobil


Reklamní polep automobilu digitálním potiskem

Náš digitální tisk s ochranným laminem, především z polymericky měkčené a lité fólie, Vám nabízí garanci na 5 let. Pro dodání plastičnosti, autenticity a zvýraznění jednotlivých částí celé grafiky může mít polep tvarový ořez fólie. Použít lze také perforované fólie, tedy tzv. one way vision fólie, které činí polep z jedné strany průhledným a uplatnění tak najdou například u prostředků hromadné dopravy, kde pomohou rozšířit reklamní plochu i přes okenní části.

Reklamní polep vozu pomocí digitálního tisku


Reklamní polepy digitálně potištěné, řezaná reklama na výlohách obchodů

Polepy digitálně potištěné neprůhledné i průsvitné a polepy řezanou grafikou nejen vyrábíme, ale zabýváme se jejich instalací na výlohu i do vnitřních prostor. Zvolit si můžete jednostranně průhlednou perforovanou fólii "one way vision", která plní i funkci zrcadlové protisluneční fólie. Stále hojně využívané je polepení výloh a výkladních skříní řezanou reklamou. Na výkladní skříně či okna administrativních budov aplikujeme fólii typu pískované sklo nebo jiný typ privátní fólie. Nabídneme vám také fluorescentní fólie, předtištěné designové folie se vzorem, broušený hliník, transparentní barevné folie, bezpečnostní fólie s atestem nebo termofólie. Námi vyráběné a instalované fólie plní nejen funkci reklamní, estetickou, ale rovněž mohou posloužit jako ochranný prvek výkladní skříně, výlohy každé prodejny.

Reklamní polepy výloh, AAA REKLAMA Praha


PODSTRÁNKY

Světelná reklama

Světelná reklama
Světelná reklama, light boxy, 3D písmo, reklamní totemy

Reklamní polepy

Reklamní polepy
Reklamní polepy aut, dodávek, výloh, pískovaná skla, řezaná reklama, digitální tisk

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy
Orientační systémy a tabule, směrové tabule, směrovky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Světelná reklama Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Světelná reklama Praha
www.aaareklama.cz
Adresa

Adresa

Matjuchinova 1218
Praha 5 150 00

info@aaareklama.cz
+420 607 204 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha