Nasvětlovací profily Praha – výroba nasvětlených gravírovaných desek

Světelná reklama Praha

Nasvětlovací profily Praha – výroba nasvětlených gravírovaných desek

Světelná reklama, light boxy, 3D písmo, reklamní totemy

Společnost AAA REKLAMA Praha vyrábí a dodává světelnou reklamu všech druhů. Světelné light boxy z plastu, hliníku, atypické či celoplexi. Osvětlené 3D písmo a loga - krabicové, z PVC či polystyrenu. Reklamní totemy, světelné stojany a sloupce. Nešetříme na počtu světelných zdrojů a naše světelné reklamy jsou tak velmi dobře světelně dimenzované. Součástí našich služeb je vždy také instalace vybrané světelné reklamy a revize světelných light boxů.

Světelná reklama od AAA REKLAMA Praha

Světelné light boxy, plastové, hliníkové, atypické, celoplexi

Světelné light boxy mohou být prosvětleny pomocí klasických zářivkových trubic (životnost 1,5 až 2 roky) či moderních LED modulů (životnost 6 až 7 let), prosvětlená plocha je zpravidla z opálového mléčného plexiskla s různou světelnou propustností. Provedení boxů může být s hliníkovými, ocelovými či plastovými boky, nebo tzv. celoplexi, tedy s celkovým plexi opláštěním. Větší světelné boxy jsou navíc opatřeny výztužnou kovovou konstrukcí.

Reklamní světelné light boxy od AAA REKLAMA


3D prosvětlené a osvětlené reklamní písmo a loga

Krabicové 3D písmo vyrábíme s čelní prosvětlenou plochou či celoplexi, tedy i s prosvětlenými boky. Využité plexisklo může být mléčné-opálové, bílé nebo barevné, polepit jej lze nejrůznějšími fóliemi, k prosvětlení jsou nejčastěji použity LED pásky či jiné LED prvky. Dále nabízíme také osvětlené, nasvětlené a podsvětlené 3D písmo a loga, kde venkovní světelný obrys vzniká díky světelnému zdroji na zadní straně písmene. Jako materiál využíváme extrudovaný polystyren, tvrzené PVC, hliník, ocel a další materiály - v závislosti na využití venku či uvnitř. Podsvěcujeme zpravidla LED technologií. Součástí naší nabídky jsou i neonové trubice, plněné neonem či argonem.

3D prosvětlené krabicové písmo


Reklamní totemy, světelné stojany, sloupce, LED textové panely

Vyrábíme reklamní totemy, světelné stojany a sloupce, standardní i atypické na zakázku. Nosná konstrukce světelných sloupů může být hliníková či ocelová, v závislosti na výšce a velikosti. Reklamní plocha je obvykle tvořena sendvičovou deskou Al/Pe/Al, reklamní grafika pak může být vytvořena například za pomoci vystouplých písmen či různých prosvětlených materiálů. K prosvětlení lze využít kupříkladu LED technologií, zářivek či neonových trubic. V nabídce máme také textové informační LED panely s programovatelnými parametry, jako je výška a barva písma či rychlost toku textu.

Reklamní totemy, světelné stojany a sloupce


PODSTRÁNKY

Světelná reklama

Světelná reklama
Světelná reklama, light boxy, 3D písmo, reklamní totemy

Reklamní polepy

Reklamní polepy
Reklamní polepy aut, dodávek, výloh, pískovaná skla, řezaná reklama, digitální tisk

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy
Orientační systémy a tabule, směrové tabule, směrovky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Světelná reklama Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Světelná reklama Praha
www.aaareklama.cz
Adresa

Adresa

Matjuchinova 1218
Praha 5 150 00

info@aaareklama.cz
+420 607 204 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha