Libor Vicher - VPD servis


Přerovská 688/62A, Olomouc 779 00
Společnost VPD servis - Libor Vicher se specializuje na prodej a servis zahradní a komunální techniky. V našem rozsáhlém sortimentu naleznete traktory, malotraktory, sekačky, vertikutátory, drtiče, štěpkovače, motorové pily, postřikovače nebo také křovinořezy. Provozujeme též půjčovnu a bazar zahradní techniky. Sídlíme na adrese Přerovská 688/62A, Olomouc.

Prodej, e-shop, bazar, půjčovna, servis:
- zahradní technika
- zahradní traktory
- malotraktory
- nosiče nářadí
- sekačky
- vertikutátory
- rotační brány
- secí stroje
- drtiče, štěpkovače
- drážkovače
- motorové pily
- křovinořezy, postřikovače
- Aku nářadí.

Pokud se chystáte pořídit novou zahradní techniku, potřebujete si ji jen zapůjčit nebo sháníte starší kus, neváhejte oslovit firmu Libor Vicher.

Další produkty a služby
  • nesené plošné postřikovače, komunální rozmetadla, hydraulické štípače dřeva, motokultivátory, sněhové pluhy
  • zahradní nářadí, vodní čerpadla, drtiče zahradního odpadu, sekačky na trávu, travní kultivátory, zahradní křovinořezy, venkovní kompostéry, vysavače listí

Hansa-textil s.r.o.

Související články
Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Miroslav Slabihoudek

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce patří k nedílnému odvětví průmyslu. Jde o pestrou činnost, která zahrnuje velké množství stavebních úkonů, vyžadujících těžkou techniku a nákladní autodopravu. V Mníšku pod Brdy nabízí zemní práce Miroslav Slabihoudek, který se může navíc pyšnit kvalitním centrem recyklace stavebních odpadů.


Výhody akumulátorové zahradní techniky

PATRICK s.r.o.

Výhody akumulátorové zahradní techniky

Rozhodujete se mezi zahradní technikou akumulátorovou a benzinovou? Co člověk to jiné zaměření a co vyhovuje jednomu, nemusí se zalíbit druhému. Pokud se rozhodujete, jestli dáte přednost akumulátorové technice před benzinovou, tak vám bude zajisté dobrým rádcem prodejce lesní a zahradní techniky - firma PATRICK s.r.o. Zlín.


Mobilní štípač dřeva pro vás palivové dřevo připraví raz dva

Automatické štípače Sláma

Mobilní štípač dřeva pro vás palivové dřevo připraví raz dva

Štípač dřeva je skvělým pomocníkem při zpracování tohoto palivového materiálu. Vzhledem k ceně energií se spousta zákazníků vrací k topení dřevem, a proto jim mobilní štípač dřeva rozhodně přijde vhod. Společnost Palivové dříví Františka Slámy nabízí ty nejkvalitnější služby v tomto oboru. Už nikdy nebudete muset vzít do ruky sekeru, o vaše palivové dřevo se rádi postaráme!


Další produkty a služby
Novinka - sekačka Convertible Mowers

Novinka - sekačka Convertible Mowers

Novinka - Convertible Mowers - nová koncepce sekačky s nulovým poloměrem otáčení: - motor Kawasaki 25HP, benzín, vodou chlazený - motor splňuje veškeré normy EU 3 - el.startér - nízká hlučnost - nulové hydrostatické otáčení - hydrostatická převodovka - počítadlo MTH - odpružené sedadlo s loketní opěrou - přímý pohon na kola pomocí hydro motorů - chladič hydraulického oleje - pojezdová rychlost 0 – 15 km / h - zadní pneu 23 x 8,50 x 12, 24 x 12 x 12. - hmotnost 560 kg. Lze připojit i různé příslušenství (rozmetadlo, radlice, postřikovač, dumper, sběrný koš 300 l, aerifikátor). Lze sekat velké plochy i plochy menších rozměrů, které mohou být těžce dostupné. Cena již od 199 000,- Kč


Zahradní, komunální technika, malotraktory, biodrtiče Olomouc

Zahradní, komunální technika, malotraktory, biodrtiče Olomouc

Nabízíme prodej a servis profesionální zahradní a komunální techniky značek - Köppl, Collari, Negri, Dennis, Multione, Kanga, RG, Thor, Collari. Nabízíme poradenství, autorizovaný servis, komisní a bazarový prodej: - profesionální technika - zahradní technika - komunální technika - malotraktory - mininakladače - kultivátory - rotační brány - štěpkovače - štípače - zakladače trávníků - profesionální příslušenství určené pro kultivaci půdy - vřetenové sekačky - nosiče nářadí s benzínovým i dieselovým motorem - vertikutátory - štěpkovače - biodrtiče - vysavače listí. Poradíme Vám při výběru strojového zařízení, vybraný produkt dodáme a jsme schopni zajistit veškeré servisní služby.


Jednonápravový nosič Köppl 4 K 512 LS + MT 90

Jednonápravový nosič Köppl 4 K 512 LS + MT 90

Akce 2011 - jednonápravový nosič - Köppl 4 K 512 LS + MT 90: - 4-takt benzín OHV - motor splňuje veškeré normy EU 2 - tlakové mazání pro práci ve svahu - nízká hlučnost - nízké emisní limity - nízká spotřeba paliva - čtyřstupňová mechanická převodovka - reversor pro změnu jízdy - diferenciál - ovládání zatáčení stroje - veškeré ovládací mechanismy jsou při jízdě v dosahu obsluhy - jednoduché řešení i složitých technických problémů, které napomáhají při provozu obsluze - rychloupínání nářadí jednoduchým systémem s mechanickým zajištěním - rychlé a bezproblémová montáž příslušenství bez použití nářadí - ulehčuje práci v těžkých podmínkách svou možností vytočení příslušenství až o 360° a to bez demontáže z nosiče - otáčkoměr - počítadlo MTH pro zajištění správných servisních intervalů - kola 20 x 8 x 10 AS - hmotnost této konfigurace stroje je 120 kg - max. rychlost 5-13 km/h. Vaše cena bez DPH - 195.000.-


Nosič nářadí Köppl a příslušenství na zimní údržbu Olomouc

Nosič nářadí Köppl a příslušenství na zimní údržbu Olomouc

Akční nabídka! ! ! Nosič nářadí Köppl + příslušenství na zimní údržbu! ! ! Akční nabídka na sestavu Köppl CE 10: - motor Subaru 9,1 HP OHV 4-takt benzín - tlakové mazání pro práci ve svahu - hydrostatická převodovka - hydrostatická uzávěrka kol - plynulé nastavení rychlosti pojezdu vpřed/vzad - kola 4,80 X 8. Příslušenství: - sněhová fréza K61 - 26.500,00 - sněhová radlice KRE 100 - 15.500,00 - kartáč na sníh KL 90 - 32.500,00 - cena celkem v Kč 145.500,00 - sleva 20.500,00 - cena celkem bez DPH 125.000,00. Platnost akce do 31.1.2011.