PM servis, spol. s r.o.


Třebohostická 2283/2a, Praha 10 - Strašnice 100 00

Autorizovaný prodej a servis bílé techniky.

Opravy:
- praček
- myček nádobí
- sušiček
- chladniček
- mrazniček.

IČ: 40762289
DIČ: CZ40762289
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ivana Křelinová

Opravy a servis praček Praha

Opravy a servis praček Praha

Společnost PM servis, spol. s r.o. se sídlem na Praze 10 provádí opravy a servis praček a dalších spotřebičů pro domácnost. Dále nabízíme opravu: - myček, sušiček - chladniček, mrazáků - vinoték, digestoří - varných desek, trub a sporáků. Značky: - AEG, Electrolux, Zanussi - Best, Amica, Zelmer Karma - Teka, Nordline, Eliz, Romo - Snaige, Bess. Poskytujeme prodej univerzálních náhradních dílů jako jsou například: - topná tělesa - řemeny, čerpadla - uhlíky motorů - ložiska, hřídelová těsnění - ventily, spínače, držadla dveří a mnoho dalších. Potřebujete opravit elektrospotřebič? Obraťte se na firmu PM servis, spol. s.r.o.Další produkty a služby
  • prodej bílé techniky, prodej černé techniky, drobné domácí spotřebiče, servis elektrospotřebičů, prodej ledničky, prodej pračky

Zlatnictví Barbora Vodová

Související články
Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM
Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM

Máte rádi čerstvou ovocnou šťávu? Nebo zeleninové smothie? Vychutnejte si je z pohodlí svého domova. Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM jsou zárukou kvality. S nimi si jednoduše vychutnáte doušky čerstvé šťávy kdykoliv budete chtít!


Značková prodejna Braun v Praze
Značková prodejna Braun v Praze

Péče o vlasy, vousy, ústní hygienu či komfort, který potřebujete v kuchyni, vyžadují kvalitní značkové produkty včetně záručního i pozáručního servisu. Pokud chcete nakupovat s jistotou kvality, příznivé ceny a profesionálního přístupu, tak navštivte prodejnu firmy ELPEN-BRAUN v centru Prahy.


Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?
Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Potřebujete opravit myčku, chladničku, mrazničku nebo pračku? Pak se obraťte na služby firmy Chladservis VaRa, spol. s.r.o., která má bohaté zkušenosti s opravami. Díky nim nebudete muset investovat do koupě nového spotřebiče, ale po opravě Vám opět bude fungovat ten starý a bude jako nový!


Kvalitní varné desky, kuchyňské spotřebiče i další elektro za výhodné ceny
Kvalitní varné desky, kuchyňské spotřebiče i další elektro za výhodné ceny

Zařizujete byt a potřebujete kuchyňské spotřebiče nebo jiné elektro? Nemůžete si dovolit zcela nové či zbytečně předražené spotřebiče a sháníte proto výhodnější, ale přitom neméně kvalitní alternativu? Pak přijďte k nám! DUO SERVIS ELEKTRO vám nabízí nejen zcela nové produkty, ale i varné desky, myčky, mikrovlnky, pračky a další elektro II. jakosti. Kromě toho vám poskytneme i servis elektra či náhradní díly do vašich spotřebičů.