Přivařovací a točivé příruby pro spoje potrubí, k opravě nebo výměně potrubních dílů

Všude tam, kde je potřeba spojit armatury, jsou využívány příruby. Výrobou a dodávkou přírub závitových, zaslepovacích, točivých, krkových a plochých přivařovacích přírub se zabývá zkušený renomovaný český výrobce AR Brno, spol. s r.o. Pro potrubní součásti, příruby, tvarovky, hrdla, prstence používáme velmi kvalitní materiály z nerezové, uhlíkaté nebo legované oceli. Pro kvalitu používaného materiálu a špičkové zpracování jsme získali certifikát systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001.

Plochá příruba,  AR Brno, spol. s r.o.

Točivá příruba, přivařovací obruba s krkem a točivá příruba s přivařovacím kroužkem

S výrobou přírub máme v našem závodě AR Brno, spol. s r.o. dlouhodobé zkušenosti, a vlastně se výroba přírub různých druhů stala naší tradicí. Tam, kde není možné nainstalovat příruby pevně přivařené, vyrábíme točivé příruby s přivařovací obrubou s krkem nebo přivařovacím kroužkem. Oba typy točivých přírub zhotovujeme podle norem ČSN, DIN, ANSI, EN, s hrubou nebo hladkou těsnící lištou, nákružkem, výkružkem, perem či drážkou. Točivé příruby s přivařovacím kroužkem lze upravit žárovým zinkováním.

Točivé příruby s přivařovacím kroužkem, AR Brno, spol. s r.o.


Příruba závitová, zaslepovací, krková a plochá příruba a záslepka potrubí – tvar brýle

Rovněž podle norem ČSN, DIN, ANSI, EN a podle výkresové dokumentace zhotovujeme další typy přírub z kvalitních ocelí tř. 11, 15, 17, s možností galvanického pokovování. Vždy vyhovíme potřebám našich zákazníků a jsme schopni dodávat příruby v různém provedení, například záslepky potrubí – tvar brýle nebo příruby závitové, zaslepovací, krkové nebo ploché, využitelné k opravám nebo výměnám potrubních dílů nebo zařízení, na které potrubí navazuje.

Závitové příruby podle norem, AR Brno, spol. s r.o.


Využití potrubních součástí v chemickém průmyslu, energetice, plynárenství a vodohospodářství

Kvalitní materiálové složení, precizní zpracování přírub a veškerých potrubních součástí přineslo firmě AR Brno, spol. s r.o. dobré jméno nejen mezi tuzemskými odběrateli, ale stali jsme se úspěšnými dodavateli potrubních dílů do průmyslové sféry i v zahraničí. Klasické i atypické příruby a ostatní potrubní části vyrábíme hlavně pro chemický průmysl, energetiku, plynárenství a vodohospodářství, ale využití najdou i v dalších průmyslových oblastech.

Výroba přírub a potrubních součástí


PODSTRÁNKY

Příruby

Příruby
Přivařovací a točivé příruby pro spoje potrubí, k opravě nebo výměně potrubních dílů

Hrdla, přechody, návarky, dna

Hrdla, přechody, návarky, dna
Desková dna, trubková hrdla, kolena, redukce a tvarovky z materiálů pro nízké i vysoké provozní teploty

T-kusy/atypické příruby

T-kusy/atypické příruby
T-kusy, potrubní díly, záslepky potrubí, atypické příruby s certifikací systémů managementu jakosti
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AR Brno, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AR Brno, spol. s r.o.
www.arbrno.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1240/31
Miroslav 671 72

arbrno@arbrno.cz
+420 515 334 455


Najdete nás také zde:

ARES
captcha