REGINA KOSMETIKA


Husovo náměstí 1208, Nové Město nad Metují 549 01

Výroba, prodej:
Kosmetika.

IČ: 00029785
DIČ: CZ00029785
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Bc. Petra Marková

Zvláčňující hydratující rtěnka s kolagenem perleťové odstíny

Zvláčňující hydratující rtěnka s kolagenem perleťové odstíny

Zvláčňující rtěnka s kolagenem Odhalte novou báječnou Zvláčňující rtěnku REGINA s kolagenem v osmi nádherných perleťových odstínech. Obsažený kolagen poskytne Vašim rtům dokonalou hydrataci a jemnou péči, rty budou pružné, vláčné a perfektně chráněné proti ztrátě hydratace. Vaše rty budou neodolatelné, přitažlivé a svůdné na pohled! Obsah: 4,3 g Doporučená MO cena: 65,- Kč


Posilující, regenerující šampón se solí z Mrtvého moře

Posilující, regenerující šampón se solí z Mrtvého moře

REGINA Šampón se solí z Mrtvého moře Aktivní složky solí z Mrtvého moře podporují u našeho šampónu nejen proces výměny minerálních látek, ale aktivizují i funkce vlasové pokožky, na níž mají blahodárné a prospěšné účinky. Šampón především posiluje a regeneruje vlasové kořínky a vlasy, zmírňuje vlasové lupy, upravuje mastivost vlasů, čistí jemnou vlasovou pokožku a omezuje její případné svědění. Šampón je vyvinut pro každodenní používání.


Šetrný sprchový gel se solí z Mrtvého moře pro citlivou pokožku

Šetrný sprchový gel se solí z Mrtvého moře pro citlivou pokožku

Objevte zázračnou sílu Mrtvého moře….s kosmetikou REGINA Mrtvé moře, přesto, že existuje více než 5 tisíc let, zatím ukázalo lidstvu jen malou část svého tajemství… Již starověcí Římané si zde budovali lázně a využívali léčivých schopností vody a bahna. Mrtvé moře bylo a je využíváno k léčení, odpočinku a omlazování organizmu. I proto je považováno za nejstarší a největší přírodní lázně na světě. Jeho léčivé účinky jsou lékařsky potvrzeny. Složení minerálů a solí Mrtvého moře působí ozdravně na mnoho zdravotních problémů. Regina nyní přichází na trh s novou řadou zdravotní kosmetiky se solí z Mrtvého moře. Pravidelným používáním šampónu nebo sprchového gelu se solí z Mrtvého moře můžete výrazně zlepšit vzhled Vaší pokožky, zregenerovat ji a zklidnit. REGINA Sprchový gel se solí z Mrtvého moře Sprchový gel má skvělé oživující a hydratační účinky. Pro náš sprchový gel se solí jsou především typické aktivní substance mořské soli podporující výměnu minerálních látek, které navracejí pokožce přirozené pH. Sprchový gel je speciálně vytvořen pro časté používání, obsahuje vysoce šetrné složky pro Vaši pokožku. Je vhodný i pro osoby s velmi suchou a citlivou pokožkou – nedráždí pokožku.


Regina sprchový gel, šampon se solí z Mrtvého moře

Regina sprchový gel, šampon se solí z Mrtvého moře

REGINA Sprchový gel se solí z Mrtvého moře - NOVINKA Sprchový gel má výborné revitalizační a hydratační účinky. Aktivní substance mořské soli podporují výměnu minerálních látek a navracejí pokožce přirozené pH. Sprchový gel je vyvinut pro časté používání, obsahuje složky pro pokožku vysoce šetrné. Je vhodný i pro osoby s velmi suchou pokožkou – nedráždí pokožku. Obsah: 200 ml Doporučená MO cena: 98,- Kč REGINA Šampón se solí z Mrtvého moře – pouze nový obal Aktivní substance solí z Mrtvého moře podporují výměnu minerálních látek a aktivizují funkce vlasové pokožky, na níž mají blahodárné účinky. Šampón posiluje a regeneruje vlasové kořínky a vlasy, redukuje vlasové lupy, upravuje mastivost vlasů, čistí jemnou vlasovou pokožku a omezuje její případné svědění. Šampón je vyvinut pro každodenní používání. Obsah: 200 ml Doporučená MO cena: 98,- Kč


Zvláčňující rtěnka s kolagenem lesk na rty s vůní Regina

Zvláčňující rtěnka s kolagenem lesk na rty s vůní Regina

Zvláčňující rtěnka s kolagenem: Objevte novou úžasnou Zvláčňující rtěnku REGINA s kolagenem v osmi nádherných perleťových odstínech. Obsažený kolagen poskytne rtům dokonalou hydrataci a péči, rty budou pružné, vláčné a dokonale chráněné proti ztrátě vlhkosti. Vaše rty budou neodolatelné a svůdné na pohled! Obsah: 4,3 g Doporučená MO cena: 65,- Kč Kiss Me Lip Gloss: Oslnivý lesk na rty v kombinaci s nádhernou vůní rozzáří a zvýrazní svůdnost Vašich rtů. Rty zároveň vyživuje, zjemňuje a díky vitaminu E také hydratuje. K dostání v osmi módních odstínech. Obsah: 7 g Doporučená MO cena: 28,- Kč Crystal Shine Lip Gloss: Dopřejte Vašim rtům výjimečný lesk v křišťálových odstínech s vůní cherry. Tvar rtů je zvýrazněn díky jedinečnému lesku, rty nabývají plnosti a jsou smyslnější na pohled. Jemný aplikátor zajistí přesné nanesení lesku. Vyberte si z osmi odstínů zářivých barev. Obsah: 5 ml Doporučená MO cena: 65,- Kč Naší kosmetiku Regina je možné rovněž zakoupit v našem e-shopu: eshop.reginakosmetika.cz


Opalovací mléko s konopným olejem regenerační gel po opalování

Opalovací mléko s konopným olejem regenerační gel po opalování

Opalování s REGINOU Bezpečné a šetrné opalování s kosmetickými opalovacími přípravky značky REGINA s konopným olejem. Opalovací olej a mléka Regina s ochranným faktorem 10, 20, a 30 dokonale chrání všechny typy pleti před nepříznivým slunečním zářením v oblasti UVA i UVB části spektra. Ochranné účinky moderních UV filtrů na bázi minerálních látek rozšiřuje vynikajícím způsobem směs Beta Karotenu, vitamínu E a D-panthenolu. Účinné složky chrání pokožku před stárnutím, degenerací a nadměrnou pigmentací, zklidňují a zabraňují podráždění pokožky, pomáhají ji dlouhodobě hydratovat a regenerovat. Obsažený konopný olej zvláčňuje a promašťuje pokožku, působí protizánětlivě, zabraňuje vysušování pokožky. Dokonalou péči o pokožku po opalování zajistí Regenerační gel po opalování od REGINY. Jedná se o jemný osvěžující a vysoce hydratační přípravek, určený ke zklidnění a regeneraci pokožky podrážděné opalováním. Díky obsahu vyváženého komplexu rostlinných olejů, výtažku z Aloe Vera, heřmánku a indického čaje gel příjemně chladí a dodává vysušené pleti potřebnou vlhkost a výživné látky, obnovuje tím její pružnost jemnost. - Samoopalovací krém Náš samoopalovací krém Regina Vám pomůže nahradit přirozené opálení pokožky a to i bez slunečního záření. Opálení vypadá přirozeně, je nesmývatelné. Krém hydratuje, chrání a zvláčňuje Vaší pokožku. - Samoopalovací mléko S naším opalovacím mlékem budete mít nejen zajištěné krásné opálení po celý rok, ale opálení vypadá i zcela přirozeně. Dermatologicky testováno. - Regenerační gel na opalování Po slunění Vám náš regenerační gel Regina příjemně ochlazuje a intenzivně regeneruje pokožku vystavenou slunečnímu záření. Pokožce obnovuje pružnost a jemnost a minimalizuje riziko podráždění. - Olej s konopným olejem OF 10 Olej s konopným olejem Regina obsahuje přírodní oleje a látky, které mají na Vaší pokožku výživné, hojivé, regenerační a zklidňující účinky. Krém je voděodolný a vhodný pro všechny typy pleti. - Mléko s konopným olejem OF 10, 18 Mléko s konopným olejem s ochranným faktorem 10 a 18 chrání všechny typy pleti před slunečním zářením v oblasti UVA i UVB části spektra. Navíc mléko obsahuje pro Vaší vyšší ochranu beta karoten, vitamín E a D-Panthenol. Mléko s příjemnou vůní, Vám navíc pokožku krásně hydratuje, zklidňuje a regeneruje. Působí protizánětlivě, zvláčňuje a promašťuje pokožku.Další produkty a služby
  • kadeřnické potřeby, vlasové přípravky, drogistické zboží, čisticí prostředky, kosmetické výrobky


Související články
Od školních potřeb, přes kosmetiku až po barvy a laky – Drogerie Poruba
Od školních potřeb, přes kosmetiku až po barvy a laky – Drogerie Poruba

Drogerie je místem, kam člověk jde, když potřebuje nový šampón, barvu na zeď, nejnovější řasenku nebo třeba vybavit pouzdro svých dětí školními pomůckami. Je to místo, kde se dá sehnat prakticky vše, co vy a vaše domácnost potřebujete. Navštivte rozsáhlou Drogerii Poruba, pro kterou je spokojenost zákazníka slovním spojením, které lze vzít opravdu na těžkou váhu.


Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla
Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.


Výroba čistících a dezinfekčních prostředků, jary a další čističe
Výroba čistících a dezinfekčních prostředků, jary a další čističe

Součástí firem, nemocnic, školních zařízení i potravinářské či jiné výroby je také hygiena a čistota. Taková, která musí splňovat přísné normy a zajistit dokonalé hygienické prostředí. K tomu jsou potřebné nejen šikovné ruce, ale také kvalitní mycí a čisticí prostředky. A právě o ty se stará český výrobce a prodejce Cheport spol. s r.o., Vizovice.


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.