NiKi MB, s.r.o.


Pivovarská 67, Moravské Budějovice 676 02

Mezi naše přednosti patří bohatá tradice rozrůstající se rodinné společnosti.
Mnoho let úspěchů a zkušeností.
Náš úspěch je založený na kvalitě, spolehlivosti a trvanlivosti služeb. Stálý průzkum konkurence, nízká cena, široká nabídka, projekty zdarma.
Důraz kladen na rychlosti provedení zakázky, odbornost a specializace.
Preferujeme kvalitu práce vlastním vybavením.
Přizpůsobíme se v průběhu výstavby zákazníkovi.

Pokrývačství, klempířství, pokrývači, pokrývačské, klempířské nářadí, prvky, stroje, výrobky, klempíři Třebíč, Znojmo, Jemnice, Dačice, Vysočina, Třebíč, Hrotovice, Jihlava, Náměšť nad Oslavou, Telč, Jihomoravský kraj.
Provádíme montáž solárních kolektorů.

IČ: 26966280
DIČ: CZ26966280
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jana Kiesewetterová

Montáž solárních kolektorů, solární systém pro přípravu teplé vody

Montáž solárních kolektorů, solární systém pro přípravu teplé vody

Rozhodli jste se pro solární systém na přípravu teplé vody? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Provádíme montáže solárních kolektorů, systémů pro přípravu teplé vody značky Bramac a Tondach. Montujeme solární kolektory: - BS300TUV - Solární systém pro přípravu teplé vody - BS1000 TOP - Solární systém pro přípravu teplé vody a přitápění - Tondach kolektor - TS 300 - solární kolektor. Informace o jednotlivých korektorech naleznete na webových stránkách.


Okapové systémy-výměna, montáž, klempíř Moravské Budějovice

Okapové systémy-výměna, montáž, klempíř Moravské Budějovice

Chcete si nechat před zimou vyměnit či namontovat nové okapy? Pak neváhejte a kontaktujte nás! Naše společnost Pokrývačství NiKi MB, s.r.o. provede nejen montáž okapových systémů, ale i střešní krytiny na novostavbách a rekonstrukcích, střešních oken a solárních kolektorů. Montáže okapů, okapových systémů a klempířských plechů provádíme z různých materiálů. Naši provozovnu naleznete v Moravských Budějovicích, ale působnost klempířství je nejen okres Třebíč, ale celá Vysočina. Kompletní nabídku klempířských a pokrývačských prací naleznete na webových stránkách.


Střešní okna-montáž výklopných střešních oken Třebíč

Střešní okna-montáž výklopných střešních oken Třebíč

Chtěli byste mít světlý a vzdušný podkrovní pokoj? Pak neváhejte a nechte si namontovat střešní okno, které udělá z tmavého podkrovního pokoje sluncem zalitý pokojíček! Pokrývačství NiKi MB, s.r.o. montuje střešní okna značky Velux. Vybrat si můžete hned z několika druhů střešních oken: - výklopně-kyvná střešní okna - výklopná elektricky ovládaná kyvná - střešní výlezy - světlovody do šikmé i ploché střechy. V naší nabídce naleznete také doplňková okna - otvíravá i neotvíravá, včetně okna do ploché střechy. Klademe důraz na rychlost provedení zakázky i odbornost a specializaci. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách. Působnost naší společnosti je nejen okres Třebíč, ale celá Vysočina a Jihomoravský kraj.


Pokrývač, pokrývačství, klempíř Moravské Budějovice

Pokrývač, pokrývačství, klempíř Moravské Budějovice

Hledáte spolehlivého pokrývače-klempíře? Pokrývačství NiKi MB, s.r.o., působící v Moravských Budějovicích je ta pravá firma pro Vás! Nabízíme klempířské práce, realizujeme pokládky a montáž nových střech a provedeme také opravu, rekonstrukci i montáže střešní krytiny, včetně dodávky materiálů. Práce provádíme rychle a kvalitně se zárukou. Jsme plátci DPH. Neváhejte a kontaktujte nás. Pokrývač, pokrývačství, klempíř Moravské Budějovice. Více informací na webových stránkách.


Montáž střešních krytin na novostavbách, oprava střechy Moravské Budějovice

Montáž střešních krytin na novostavbách, oprava střechy Moravské Budějovice

Stavíte nový dům a potřebujete namontovat střešní krytiny? Neváhejte a obraťte se na nás! Naše Pokrývačství NiKi MB, s.r.o. realizuje nové rovné i šikmé střechy, včetně oprav střech. Provádíme montáž střešních krytin na novostavbách i při rekonstrukcích, montáže okapových systémů a střešních oken. Pokrývačské a klempířské práce včetně dodávek materiálu. Pro konkrétní zakázku provedeme poradenské služby a zpracujeme cenový návrh. Neváhejte a kontaktujte nás! Působíme v Moravských Budějovicích, Znojmě, Jihlavě i Třebíči. Kompletní nabídku klempířských a pokrývačských prací naleznete na webových stránkách.


Montáž okapů, okapových systémů-pokrývač Třebíč

Montáž okapů, okapových systémů-pokrývač Třebíč

Potřebujete vyměnit a namontovat nové okapy a okapové systémy? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Pokrývačství NiKi MB, s.r.o. provádí montáže nejen okapů a okapových systémů, ale také střešních krytin na novostavbách i při rekonstrukcích, střešních oken i solárních kolektorů. Namontujeme Vám okapy, klempířské plechy a okapové systémy z různých materiálů. Působíme v okrese Třebíč, Znojmo i Jihlava. Kompletní nabídku pokrývačských prací naleznete na webových stránkách.


Montáž střešních oken, pokrývačství Moravské Budějovice

Montáž střešních oken, pokrývačství Moravské Budějovice

Radi byste prosvětlili a provzdušnili podkrovní pokoj? Montáž střešních oken může být tou pravou volbou pro Vás! Montujeme střešní okna značky Velux. Vybrat si můžete z různých druhů - výklopně-kyvná střešní okna, výklopná, elektricky ovládaná kyvná, střešní výlezy a další. V nabídce také doplňkové okno otvíravé i neotvíravé i okno do ploché střechy. Naše Pokrývačství NiKi MB, s.r.o. klade důraz na rychlost provedení zakázky, odbornost a specializaci. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách nebo nás navštivte osobně v Moravských Budějovicích, věříme, že budete s naší prací spokojeni!


Opravy a rekonstrukce střech, klempíř Moravské Budějovice, Třebíč

Opravy a rekonstrukce střech, klempíř Moravské Budějovice, Třebíč

Potřebujete opravit nebo zrekonstruovat střechu? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše rodinné klempířství Pokrývačství NiKi MB, s.r.o. Vám nabízí své služby se zárukou. Realizujeme pokrývačské a klempířské práce, montáže a pokládku nových střech, provádíme opravy a rekonstrukce střech a střešních krytin a mnoho dalšího. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni! Najdete nás v Moravských Budějovicích v okr. Třebíč. Kompletní nabídku služeb naší společnosti a ukázky referenčních prací naleznete na webových stránkách.


Klempíř, pokrývač Moravské Budějovice

Klempíř, pokrývač Moravské Budějovice

Hledáte firmu, která provádí klempířské a pokrývačské práce? Vyzkoušejte nás. Sídlíme v Moravských Budějovicích a poskytujeme pokrývačství a klempířství. Provedeme montážní práce, položíme Vám novou střechu, rovnou i šikmou, opravíme a rekonstruujeme střechy, střešní krytinu. Dále pak provádíme montáž solárních kolektorů a střešních oken. Naše firma je certifikovaná, jsme plátci DPH. Klempíř, pokrývač Moravské Budějovice. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Pokrývačské, klempířské práce Moravské Budějovice

Pokrývačské, klempířské práce Moravské Budějovice

Pokrývačství NiKi MB, s.r.o. z Moravských Budějovic, má pro Vás nabídku veškerých prací na střeše. Pokud sháníte pokrývačské či klempířské práce, jste tady správně. Naše rodinná firma má mnoholeté zkušenosti v oboru. Pracujeme kvalitně a spolehlivě. Hlavním cílem je rychlost konání zakázky, splnění termínu. Nabízíme montáž, pokládáme střechy, děláme rekonstrukce střech, pokládku střešní krytiny. Dále pak provádíme i montáž střešních oken, solárních kolektorů a jiné práce. Naše firma je plátcem DPH. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací na webových stránkách.


Pokrývačství, pokrývač, klempíř Moravské Budějovice

Pokrývačství, pokrývač, klempíř Moravské Budějovice

Naše firma Pokrývačství NiKi MB, s.r.o., má sídlo v Moravských Budějovicích. Firma nabízí klempířské práce, pokrývačství. Provádíme také realizace, pokládku a montáž nové střechy. Děláme opravy, rekonstruujeme střechy, střešní krytiny. Nabízíme také montáž střešních oken, solárních kolektorů. Dodáme veškerý materiál. Práce provádíme rychle a kvalitně se zárukou. Naše firma je plátcem DPH. Pokrývačství, pokrývač klempíř Moravské Budějovice. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací na webových stránkách.


Klempířské, pokrývačské práce Moravské Budějovice

Klempířské, pokrývačské práce Moravské Budějovice

Pokrývačství NiKi MB, s.r.o., se nachází v Moravských Budějovicích a firma poskytuje veškeré práce na střeše. Pokrývačské práce, klempířské práce. Naše firma je rodinná, a máme za sebou již mnoholeté zkušenosti v oboru. Pracujeme kvalitně a spolehlivě. Hlavním cílem je rychlost konání zakázky, splnění termínu. Snažíme se ve všem přizpůsobit klientovi. Provedeme montáž, pokládáme střechy, rekonstruujeme střechu, položíme střešní krytinu, dále provedeme i montáž střešních oken, solárních kolektorů a další práce. Naše firma je plátcem DPH. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací na webových stránkách.


Klempíř, pokrývač Moravské Budějovice

Klempíř, pokrývač Moravské Budějovice

Firma NiKi MB, s.r.o, má sídlo v Moravských Budějovicích. Zabývá se pokrývačstvím, klempířstvím. Provedeme montáž, položíme Vám novou střechu, rovnou i šikmou, opravíme a rekonstruujeme střechy, střešní krytinu. Provádíme montáž solárních kolektorů, střešních oken. Naše společnost je certifikovaná, jsme plátci DPH. Klempíř, pokrývač Moravské Budějovice. Více informací na webových stránkách.


Pokrývačství, pokrývač, klempířské práce Moravské Budějovice

Pokrývačství, pokrývač, klempířské práce Moravské Budějovice

Naše společnost NiKi MB, s.r.o, sídlí v Moravských Budějovicích, a nabízí služby a práce v oblasti pokrývačství, klempířství. Namontujeme, položíme Vám novou střechu, rovnou i šikmou, opravíme a rekonstruujeme střechy, střešní krytinu. Montujeme solární kolektory, střešní okna. Naše firma je certifikovaná, jsme plátci DPH. Neváhejte nás kontaktovat. Pokrývačství, pokrývač, klempířské práce Moravské Budějovice. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • vchodové dveře, tepelně izolující okna, pasivní domy, okenní i dveřní profily, dřevěná eurookna
  • plastová okna, plastové dveře, plastové posuvné dveře, plastové vstupní dveře, zasklení balkonů plastovými okny
  • kladení střešních krytin, opravy střech, obkrývání střešních oken, montáž okapů a okapnic, oplechování komínů
  • projektová dokumentace, čistírny odpadních vod, ekologické studie, ochrana životního prostředí

Zabýváme se zakázkovou výrobou opracovaných a svařovaných strojních dílů a konstrukcí pro strojírenský průmysl. Neváhejte se na nás obrátit - patříme mezi specialisty v oboru.

Související články
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Dveře dávají bytu osobitost
Dveře dávají bytu osobitost

Dveře jsou důležitou součástí každého interiéru. Dokáží celkový dojem buď naprosto pozvednout, nebo naopak potopit. Proto společnost DvereHorovice.cz nabízí nepřeberné množství různých variant, aby si každý zákazník mohl vybrat opravdu to pravé.


Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek
Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek

Chystáte se postavit psí boudu, zahradní domek, budku pro ptáčky nebo jen hledáte zajímavé obložení fasády a štítů nebo originální pokládku střechy? V tom případě se podívejte na naše dřevěné šindele, jsme společnost Okna Bastl. Vyrábíme je z klasických standardních i exotických dřevin. Zajistíme kvalitu za tu nejlepší cenu.