Jiří Kacetl
Best SDKSádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce, přestavba interiérů pomocí sádrokartonových desek, stěny, stropy ze sádrokartonu

Montáž sádrokartonů a minerálních podhledů

Montáž sádrokartonů a minerálních podhledů

Montáž sádrokartonových příček, sádrokartonu a minerálních podhledů

Podlahářství

Podlahářství

Pokládka podlahových krytin, dřevěné podlahy, plovoucí laminátové podlahy, dlažby


Montáž sádrokartonových příček, sádrokartonu a minerálních podhledů

Odbornou montáž sádrokartonu, sádrokartonových desek, sádrokartonových příček a minerálních podhledů zajistí specialista na sádrokartonové systémy, firma Jiří Kacetl Best SDK, působící v okrese Znojmo. O vysoké úrovni prováděných montáží sádrokartonu a sádrokartonových desek vypovídá nejen letitá praxe v oboru, nýbrž i získaná certifikace KNAUF na protipožární konstrukce.

Montáž minerálních podlhledů včetně bodového osvětlení, Jiří Kacetl Best SDK, Znojmo

Práce se sádrokartonem – zaměření, tepelná izolace, připevnění sádrokartonové příčky

Před samotnou montáží sádrokartonu se věnujeme pečlivému navržení, umístění a zaměření sádrokartonové příčky či sádrokartonového podhledu. Konstrukce sádrokartonové příčky tvoří ocelový nebo dřevěný rošt. Pro zajištění tepelné izolace vyplňujeme rošt minerální vatou, dobrou zvukovou izolaci řešíme uchycením těsnicí pásky na ocelový profil a k podlaze se připevní hmoždinkami. Práce se sádrokartonem je rychlá a snadná, proto jsou sádrokartonové desky, příčky oblíbeným řešením přestavby interiérů, rekonstrukce půdních vestaveb, vybudování předsazených stěn.

Montáž sádrokartonových desek, příček, Jiří Kacetl Best SDK, Znojmo


Řezání sádrokartonových desek, natírání barvou či tapetování sádrokartonu

Se sádrokartonem se velmi dobře pracuje, je tvarovatelný, pilkou se snadnou vyříznou otvory na vypínače, zásuvky, konstrukcí se dají vést kabely nebo trubky na plyn, vodu atd. Spáry sádrokartonových desek se zatmelí tmelicí sádrovou hmotou, která se po vytvrdnutí přebrousí. Přechody mezi zdivem a sádrokartonovými deskami se vyplní akrylátovým tmelem. Sádrokartonové příčky lze natírat barvou či potapetovat.


Odolné minerální podhledy do zdravotnických, komerčních a administrativních budov

Mezi naše časté zakázky patří i realizace minerálních podhledů, které se svými užitnými vlastnostmi výborně hodí do zdravotnických i administrativních budov, instalují se do komerčních interiérů a průmyslových hal. Minerální podhledy jsou pevné, odolné proti nárazům, vlhkosti, požáru, splňují hygienické a akustické podmínky. Minerální podhledy jsou vyráběny v tlouštkách od 13 do 40 mm.

Minerální podhledy do zadravotnických a administrativních budov